Jump to content

Resim Çalışmalarım

TTK

Önerilen İletiler

Ben o adamın çizimlerini pek beğenmiyorum. ( En çokta manga tarzını.) Ondan çok daha iyi çizerler var.

daha iyi çizerler var tabiki ama çizimleri çok iyi o adamında sadece manga çıkardığı için 2 tane daha az realist çalışmalarını gördük onun haricinde çok fazla resim konusuna eğitim almış bilgili bi kişi...

o adam tablet kullanıyo bu arada ama videolarındakini hep kağıda çiziyo çünkü ( bi konuşmasından alıntı yapıyorum ) bence ellerin görünmesi önemli videoada çünkü bu izleyiciyle aranda bağ kurmanı sağlar ayrıca ben bu çizimleri ziyaret ettiğim okullarda hediye olarak veriyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumda en sevdiğim kısımlardan biri olan fan art bölümüne ben de bir konuyla renk getirmek istedim. Resimlerin hepsi imgesel çalışmalardır. Henüz tablet çizimlerinde acemiyim bu yüzden yorumlarınız v

Güzel çizimler ve istanbul kıyamet vaktini oynadım ama 2lwl da bıraktım sevmedim pek nedense :D

Çok başarılı buldum ben, ellerine sağlık :) Küçük bir uyarı olsun; aynı başlık altında alt alta yorum yapmak yerine, hepsini tek mesajda toplaman daha iyi olur ^^ ha bir de hepsini tek spoiler içine

daha iyi çizerler var tabiki ama çizimleri çok iyi o adamında sadece manga çıkardığı için 2 tane daha az realist çalışmalarını gördük onun haricinde çok fazla resim konusuna eğitim almış bilgili bi kişi...

o adam tablet kullanıyo bu arada ama videolarındakini hep kağıda çiziyo çünkü ( bi konuşmasından alıntı yapıyorum ) bence ellerin görünmesi önemli videoada çünkü bu izleyiciyle aranda bağ kurmanı sağlar ayrıca ben bu çizimleri ziyaret ettiğim okullarda hediye olarak veriyorum.

Resim konusunda bir şey diyemem prof birisi ama ben manga çizimlerini beğenmiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.