Jump to content
Türk Anime TV Forum
shikatema

Shikaku'nun kutusunun içinde ne var?

Önerilen İletiler

Herşey olur ama o olmaz. :o

Ama belki eski sevlerinin biriylekarıştırmışta olabiir. :D

ben eşcinselliğe onay verdim bu yorumla hacı :D zaten ilerde naruto ile sasuke de sevgili olucak gibi :D ben sasukeyi bir kızdan bile hoşlandığını görmedim :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben eşcinselliğe onay verdim bu yorumla hacı :D zaten ilerde naruto ile sasuke de sevgili olucak gibi :D ben sasukeyi bir kızdan bile hoşlandığını görmedim :D

Olabilir kişimoto saçmalama yolunca devam ediyo. Ve bence skikaku asla eş cinsel olmaz umarım değildir ve adam ölmek üzere ama hala kutu peşinde. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Flood yapmak yasaktır yenisin dye bilmiyosundur ama eğer birçok kişinin sorusuna yanıt vriceksen cevaplayacağın yorumların altındaki çoklu alıntı butonuna tıklarsın ve altta çıkar (tıklamadan önce yanıtlayacaklarınlarının hepsini al) şu kadar iletiyi aldındiye oradaki butona tıklarsın ve yanıtlarsın. Sonra çoklu alıntı yazan yeri yeşil olanların yorumundaki çoklu alıntı yazısına gene tıklarsın ve iletileri çoklu alıntı kutundan çıkartmış olursun.

bilmiyordum yeniyimde sagol uyari icin

bence ino nun babasının fotoğrafları çıkıcak :D/>

diger forumlarda a oyle yaziyor ama ben ihtimal bile veremiyorum :-D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İnoichi Shikaku ve Chouza'nın içki masalarında ki resimleri diye tahmin ediyorum.

onu zaten biliyordur zannetmiyorum :-D

Olabilir kişimoto saçmalama yolunca devam ediyo. Ve bence skikaku asla eş cinsel olmaz umarım değildir ve adam ölmek üzere ama hala kutu peşinde. :D/>

bencede kishimoto bayagi sacmaladi ama seride her ne kadar belirtiler varsa a.kishimoto yapmaz oyle sey hem shikaku shikamaru gibi tam bir erkek mesela 'bir kizdan laf mi yiyorsun' demisti mesela kesin baska bit koyden asik oldugu ciktigi birisi vardir ve karisi bilmiyordur cunku aralarinda 3 yas var :-D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok