Jump to content

Lanetli Burçlar

Misafir Theia

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 141
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Her ne kadar burçlara inanmasamda buradaki hakaretler ağır geldi <_<

Resmen gel ban at diyor.Döverim seni kaya yerin dibine soktun beni bi sövmediğin kalmış :DHiç bana benzemiyor.Bir kaç kısım hariç tabi

Tek doğru olan kısım: :D

:( Kızdın mı? asdasd :D tmm pardon seni gördük sana patladık :D

Kızdım değil eren kızmaya hakkım yok görevini yapıyorsun sonuç olarak ama ne yalan söyleyim ister istemez alındım hani LoVeR gibi bir kaç gün içerisinde o kadar gereksiz yorum atıp 300 küsür mesaj atanları değilde 1yılda toplam 500 mesaj atmış birine böyle sert bir tavırla gelmen pek doğru gelmedi ki ben o arkadaşı gereksiz mesajlar attığı için raporladığım halde hiç bir tepki verilmemişti.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kızdım değil eren kızmaya hakkım yok görevini yapıyorsun sonuç olarak ama ne yalan söyleyim ister istemez alındım hani LoVeR gibi bir kaç gün içerisinde o kadar gereksiz yorum atıp 300 küsür mesaj atanları değilde 1yılda toplam 500 mesaj atmış birine böyle sert bir tavırla gelmen pek doğru gelmedi ki ben o arkadaşı gereksiz mesajlar attığı için raporladığım halde hiç bir tepki verilmemişti.

Bana ne yükleniyor git forum adminlerine :D Ezgiyi bul ben seyirciyim sadece :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ASLAN

(23 Temmuz-23 Ağustos)

Bu aslan var ya aslan. Bu komedi şey kendisinin gökten zembille indiğini sanır. Bu ıssız bir adaya düşse, yanında isteyeceği üç şeyden biri aynadır. Kendinde şeytan tüyü olduğunu düşünür. Sanki bu olmasa çevresindeki hiçbir şey düzgün gitmeyecek zanneder. Oysa en büyük yamuk kendisidir. Bunu bir odaya iki gün kapatın kesin ölür. Hele bir de odada ayna yoksa iki gün bile sürmez. Özgürlüğü asla vazgeçemeyeceği şeydir. Saftır aslında bu. Kuş kadar beyni olan bir insan bile bunu kolayca kandırabilir. Öyle ince detaylardan pek anlamaz. Bir yalan söylediğinde ya da gizli bir iş yaptığında kısa sürede kendini ele verir. Çünkü plan yapacak, yaptığı planı doşru düzgün uygulayacak, hadi diyelim uyguladı, saklayıp gizleyecek kadar potansiyel yoktur onda. Sakın bu aslan megolamanına nasıl göründüğünüze dair bir şey sormayın. Çünkü siz kendinizi ne kadar mükemmel hissederseniz hissedin, o

olumsuz bir şey bulacaktır. Bu şahsiyetle kavga ettiğinizde, size

saldıracağı ilk konu dış görünüşünüz olacaktır. Kilonuzdan tutun da, gözlerinizin şaşılığına, dudaklarınızın inceliğine kadar v.s ne varsa onu fazlasıyla ilgilendirir. Ruh sağlığınız açısından tehlikelidir.

Burçlara pek inanmasamda alttan alan bana bile ağır geldi :D Yalnız hiç beni yansıtmıyor 1 kaç şey dışında :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana ne yükleniyor git forum adminlerine :D Ezgiyi bul ben seyirciyim sadece :)

Eren sana yüklenmiyorum sadece empati kurmanı istiyorum ben sadece neşelenmek için böyle bir konu açmıştım "abartıp durma herkese cevap verme" deyip sert bir cevap vermen hoş değil ben durumu abartacak olsam bunun bir çok yolu var istersen sana özelden takıldığım başka bir forumdan üyeliğimi atayım abartmak nasıl olur görmüş olursun :) Seyirci ? sende admin yetkilerine sahipsin yönetim odasını görebiliyor ve raporlara bakabiliyorsun değil mi ? :D

Kaya yeni bir konu bulalım bir akşam yine. :) .Ortada kötü niyet arayanlar katılmaz olur biter :) ...Şurda zamanım nasıl geçti anlamadım...Hadi iyi geceler ..

iyi geceler tatlı rüyalar abla :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eren sana yüklenmiyorum sadece empati kurmanı istiyorum ben sadece neşelenmek için böyle bir konu açmıştım "abartıp durma herkese cevap verme" deyip sert bir cevap vermen hoş değil ben durumu abartacak olsam bunun bir çok yolu var istersen sana özelden takıldığım başka bir forumdan üyeliğimi atayım abartmak nasıl olur görmüş olursun :) Seyirci ? sende admin yetkilerine sahipsin yönetim odasını görebiliyor ve raporlara bakabiliyorsun değil mi ? :D

iyi geceler tatlı rüyalar abla :)

Neşelekmek mi istiyon at bana mesaj sana 2-3 şaka yaparım gülmekten ölürsün :D Yönetim odası mı varmış oda ne beni heç çagırmadılar daha :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.