Jump to content

Merhabalar Herkese

ExheptaN

Önerilen İletiler

Herkese Merhaba, 

Ben ExheptaN ^^ 

18 Yaşındayım ve İstanbulda oturmaktayım. YGS LYS hazırlığı içinde olan bir arkadaşım. Foruma daha önce defalarca katılmak istedim ama üşengeçlik filan işte, bir ara üyelik açmışım ama henüz yeni düzenlemek ve dahil olmak nasip oldu. 

En sevdiğim anime şudur diyip bir kaç anime adı söylemeyeceğim ama en sevdiğim manga "Slam Dunk"tır. Aynı zamanda şuan aynı mangakadan Vagabond'u okumaya başladım.

Anime ve manga kültürü Türkiyede gelişsin diye 2 3 denemem oldu fakat sağlam bir ekip olmadan gelişim yerine bu kültürü dahada baltaladığımızı fark ettim o yüzden şuan için tek çalışmam "otakuturk sözlük" oldu. Belki bilenleriniz vardır. Sevenimizde oldu vu sözlüğü, sevmeyenlerde oldu. Neyse konu baltalanmasın. 

Hoşgeldim. Ve umarım kalıcı olurum ^^

Forumun sıcak, samimi yüzünü görmek için sabırsızlanıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Foruma hoşgeldin ve üniversite sınavı için kolay gelsin :) Biz burdayız sen derslerine bak yazın mutlu haberlerini bekliyoruz :D

Teşekkürler ^^ İnşAllah mutlu olur.

Selam Genç Hoşgeldin Foruma...

Anime izledikden sonra insan dolu dolu Manga okuyası geliyor :D Sun-Ken Rock ,Noblesse,Gantz falan öneririm bende ;)

Sınavda başarılar ^_^

Bazen manga okumayı daha çok seviyorum. Hatta bazen değil, genelde... :D Gantz listemde... Vagabond'da birazcık yol katedeyimde ^^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.