Jump to content

Konichiwa Minna :)

Felix

Önerilen İletiler

Amygirl,

Hoş bulduk. Çok mu resim eklemişim  :mellow: Yoksa kedi çok mu büyük.

Düzenleme : Sınırlarınızdan biraz büyükmüş düzeltiyorum. 

sanırım imzalarda spoiler dışında tek bi resim olması gerekiyordu, resim 400x200'den göze batmıycak kadar büyük olunca(mesela 500x200 gibi) sıkıntı olmuyor genelde. zamanla alışırsın :D

hoşgeldin bu arada, sanırım bilgisayar mühendisliği okuyorsun benim gibi :D ve Steins;Gate seviyorsun, Ercan da hemen söylemiş zaten insanlar bu şekilde aydınlığa ulaşınca bi sevindirik oluyorum :D

edit: bu arada anime listesi tutmak istiyorsan sana tavsiyem MyAnimeList'i kullanman, turkanime'deki listeden daha kullanışlı. turkanime'deki listeyi ben sadece izlemek istediğim bazı animeleri kaydetmek için kullanıyorum, MyAnimeList'te liste tutmaya başladım son zamanlarda ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hatırlamıyorum ama bu senin kurallara bakmış halinse gerisini tahmin edemiyorum 

Hoş geldin Kemal :) Harry yi öldür ödülünü al :P Ata Demirel e bağladım :D   Forum kurallarına göz atan bir üye gözlerim yaşardı  :lol: Keşke imza kurallarına da bir göz atsaydın :(

hoş geldin Kemal ;) keyifli forumlar ^_^

Yok ya liste tutmaya çalışmıyorum, hani diğer arkadalar izlediklerini filan yazmışlar bende bir şeyler yazayım dedim sadece. ^_^ Tavsiyen için sağ ol. Hı, evet bilişim bölümünü okudum lakin üniversite  :dying-onion-head-emoticon: .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok ya liste tutmaya çalışmıyorum, hani diğer arkadalar izlediklerini filan yazmışlar bende bir şeyler yazayım dedim sadece. ^_^ Tavsiyen için sağ ol. Hı, evet bilişim bölümünü okudum lakin üniversite  :dying-onion-head-emoticon: .

şöyle bişey var, liste tutmaya çalışmasan da yaptığın şey az çok liste tutmak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.