Jump to content

One piece'den derin replikler

Rubbes10

Önerilen İletiler

Arkadaşlar one piecede çok duygusal ve derin anlamlar taşıyan cümleler vardı ve bende bunların hepsini olmasada bi kaçını paylaşmak istiyorum. One pice <3 

''Bu bayrağın kime ait olduğunu bilmiyorum,ama bir korsan bayrağı öylece yere atılıp üstüne basılıp ardından gülünecek birşey değildir ! O inancın sembolüdür''----Monkey D Luffy

''Bir adamın denize açılmaktan alıkoymak için nasıl bir sebep olabilir''---- Monkey D Dragon

''Bir erkeğin savaştan kaçamıyacağı anlar vardır o anlar ise arkadaşlarının hayallerine gülündüğü anlardır''---- Usopp

''İnsanlar ne zaman ölürler sanıyorsunuz ?

kalplerini delip geçen bir mermi tarafından vurularak mı ?

Hayır

Tedavisi olmayan bir hastalığın pençesine düştüklerinde mi ?

Hayır

Zehirli mantarla yapılmış çorbayı içtiklerinde mi ?

Elbette Hayır

İnsanlar...

Unutulduklarında ölürler.

Ben artık göçüp gidiyor olsam bile,hayalini kurduğum şey gerçek olacak.İnsanların hastalıklı gönülleri elbet bir gün iyleşecek''----Dr.Hiriluk

(en sevdiğim sözlerden biridir çok anlamlı)

''Siz denizciler bir korsan yakalarsanız infaz etmeniz gerekir ama bir korsan için öldürmemek onun keyfine bağlıdır''----Yasopp

''Yüzlerce silahla donanmış olsan bile,bazen bir adamın yüreğindeki inanç mızrağına karşı koyamazsın''---- Kızıl Bacak Zeff

''Benimle dalga geçebilirsin bana gülebilirsin hatta üstüme tükürebilirsin buna hiçbirşey demem sadece güler geçerim ama arkadaşımı incitirsen işte o zaman seni asla affetmem---- Shanks

''Ben kılıç kullanamam,yemekte pişiremem,rotacılıkta yapamam,ama yasamak için arkadaşlarıma ihtiyacım olduğunu bilirim!----Luffy

''Şu anda başımın pek bir değeri olmayabilir ama bu,er geç dünyanın bir numaralı kılıç ustası olacak kişinin kafası!----Zoro

''Kaptanını bile koruyamıyorsan,amacının bir değeri yoktur!! Luffy,korsanlar kralı olacak kişi ! ---- Zoro

''Gerçek bir erkek,bayanların yalanlarını affeder---- Sanji

''Dünya sana karşı iyi davranmadığında bununla başa çıkabilmelisin----Zoro

''Yaralarını yalamak için kaçan köpeklerin adaletten bahsetmeye hakkı yoktur----Crocodile

''Hata yapmaktan korkarsan hiçbir şey yapamazsın''----Sanji

''Güçsüzlük günahtır---- Crocodile

''Bu savaşın sonunda ne olursa olsun adalet kazanacak,çünkü kazanan adalet getirdiğini ilan edecek.----Doflamingo

Arkadaşlar yazım yanlışı yada hata olduysa özür dilerim burada yazmayan ve aklınızda olan replikler varsa aşağıya yazın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Favorilerimden: Sogeking! Bayrağı... vur!

Bu da Dr. Hiluluk'en repliğinin manga versiyonu açıkçası bana daha güzel gelmişti.

Ben bir silahtan dolayı ölmeyeceğim.

Hastalığımdan dolayı ölmeyeceğim.

Zehirli bir mantar yediğim için ölmeyeceğim!

Bir kılıçtan dolayı ölmeyeceğim.

Bana yapabileceklerinden dolayı...

Ölmeyi reddediyorum!

Ben...

İnsanlar beni unuttuğu zaman öleceğim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.