Jump to content

Kuroko no Basket | Aomine Daiki | Yeni amv'em

bLacqRoot

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...

Basket olayını bilmem, amv hakkında bir iki öneri vermek isterim.

Alt yazıları silmen daha iyi olurdu, arka plan müziği daha hareketli seçilebilirdi, tek ses arka plan sesi insanı sıkıyor sanki bir haberin ön tanıtımını izliyorum gibi oldum bir an. Video editleme programı olarak hangisini kullandın bilmiyorum ama videonun kendisinde bulunan efektler haricinde senin efektler eklemen daha hoş olabilirdi.

Ama yinede hoş olmuş eline sağlık. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ağğğğğhhhh Aomine  :bled1-onion-head-emoticon:   Aomine amv'si koyarak benden tam puanı aldın baştan  :good-job-onion-head-emoticon:   neyse şaka bi yana alt yazılar dışında bence çok güzel bi amv

(NOT: bu kararı vermemde Aomine'nin hiç etkisi yoktur :evil-smile-onion-head-emoticon: )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Alt yazıları silmen daha iyi olurdu, arka plan müziği daha hareketli seçilebilirdi, tek ses arka plan sesi insanı sıkıyor sanki bir haberin ön tanıtımını izliyorum gibi oldum bir an. Video editleme programı olarak hangisini kullandın bilmiyorum ama videonun kendisinde bulunan efektler haricinde senin efektler eklemen daha hoş olabilirdi.

la Adamla aynı Profillerimiz Fakirliğin Bu Kadarı :S

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O zaman yeni amv'e bak derim  :D  :ph34r:

ağğğğğhhhh Aomine  :bled1-onion-head-emoticon:   Aomine amv'si koyarak benden tam puanı aldın baştan  :good-job-onion-head-emoticon:   neyse şaka bi yana alt yazılar dışında bence çok güzel bi anime 

(NOT: bu kararı vermemde Aomine'nin hiç etkisi yoktur :evil-smile-onion-head-emoticon: )

Teşekkürler.Normalde çoğu kişi Aomineyi sevmiyor :D Ben ise animede tek geçerim.(Aynı sasuke olayı gibi  ^_^ )

2 senedir basket maçı bulursam izleyen biriyim NBA  aomine yanında fıs gözüküyo genelde :D

:P Aynen animede çok ilerler Aomie NBA'ye giderse çok güzel şeyler olabilir (tabi tamamen saçmalıyorum  ^_^ )

Altyazı konusuna gelince belirli bir yerden videoları indirmek ile uğraşmıyorum direk video kayıt programı ile belirli sahnelerden kesit alıyorum o yüzden altyazı oluyor bende altyazılı sevmiyorum  :(  Bildiğiniz altyazısız bölüm yayınlayan siteler var ise ö.m atabilirseniz sevinirim  ;) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.