Jump to content

Merhaba :)

Semina'Ygmr

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

körüm ve yazma özürlüyüm :D Semina :rolleyes: oldu galiba :ph34r:

Bizim forum boyle iste. Foruma direkt yasak koymak yerine adminlere "imzalar 400x200den buyuk olmasin" direktifi veriyoruz onlar bosuna ugrasiyolar. ^.^ Hos geldin aramiza mobilden profilini pek gorem

Hoşgeldin :D Ne 16lıklar geldi buraya ah ah 

hoşbulduuk :D

Bende deneye deneye buldum :D Profile müzik eklemede bayağı bir uğraşmıştım :3:

denedim ama bulamadım bi siteye yüklemek gerekiyormuş sonra o site hata verip durdu paper child yarışması içindi sanırım  :D video eklemeyi kendim bulmuştum ama :D o işe hiç girmedim  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

denedim ama bulamadım bi siteye yüklemek gerekiyormuş sonra o site hata verip durdu paper child yarışması içindi sanırım  :D video eklemeyi kendim bulmuştum ama :D o işe hiç girmedim  :ph34r:

Anladım :D Evet bende bayağı zorlandım işte, program filan indirmen gerekiyor sonra müziği birşeye dönüştürüyorsun öyle öyle sonunda :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoş geldin Semihaaa  ^_^  keyifli mefiyli meyifli forumlar :D duyuru panosu milleti buraya çekiyor :ph34r: ben kimseyle tanışmamıştım çok ezik hissetim leyyn kendimi :unsure:

Teşekkür ederimm hoşbulduk :D O zaman tanıştığıma memnun oldum :rolleyes: Bu arada adım Semiha değil Semina :D Tuhaf kaçıyor ama  :4:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hoşgeldiniz, umarım kurallar çerçevesinde güzel zaman geçirirsiniz :ph34r:. Bayan sayısı gittikçe artıyor mu bana mı öyle geliyor -_-.

körüm ve yazma özürlüyüm :D Semina :rolleyes: oldu galiba :ph34r:

Bensizlik sana yaramıyor Zeynep Hanım B).(Kısaca özledin mi gız beni :D)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.