Jump to content

Nasılsınız minna!

AmyRoChan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bende forumdaki kızlara sarkıntılık ederken forumun en güzel kızısın felan derdim B), artık güzelliği sen temsil ediyorsun bu forumda ;).

Sağolun arkadaşlar hoşbuldum :) Yeni imzam umarım uyar kurallara  :hell-yes-onion-head-emoticon: . :P Bu arada söylemeyi unutmuşum nightcore de yapıyorum arada vs.vs.

Tekrar sağolun millet  :angel1-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :embarrassed4-onion-head-emotico  :happy-onion-head-emoticon: Ama çok istiyorum çevirmen olmayı.Düşünsenize ingilizce izleyerek anlamaya çalışmak yerine türkçeye çevirerek insanlara yardım ediyorsunuz. Sevap işlemiş oluyoruz bir nevi :D  :evil-smile-onion-head-emoticon:  :embarrassed3-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldinz şahsenem, adının anlamı ne? Herkes umarım çevirmen olursun demiş ben herkesin dediğini demem :lol:, umarım çevirmen olman için gerekli niteliklere sahip olursun.

Sağolun sizin dilekleriniz de gayet iyi inşallah diyelim . Adımın anlamı ''En güzel kadın :D ''

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Sağolun sizin dilekleriniz de gayet iyi inşallah diyelim . Adımın anlamı ''En güzel kadın :D ''

Bende forumdaki kızlara sarkıntılık ederken forumun en güzel kızısın felan derdim B), artık güzelliği sen temsil ediyorsun bu forumda ;).

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.