Jump to content

One Piece Şeytan Meyvesi Teorisi (Spoiler İçerir)

murat07

Önerilen İletiler

ben aslında luffynin 2. meyveyi yemesini istemediğimden böyle muhalefet oluyorum :D

Çünkü luffye en çok yakışan meyve gomu gomu

sonra abim öldü onun meyvesini başkasının kullandığını görmeye dayanamam gibi duygusallıklarda abartı geliyor.Luffy ace i mera mere kullanırken en fazla yarım saat görmüştür.Ne ara bukadar bağlancak 

Bide 2. meyve yenemez dendiği için istemiyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi şöyle bir durumda gelişti. Ace'in meyvesini Luffy almayacak. Büyük ihtimalle Sabo alacak şu anda böyle gözüküyor. Benim haatırladığıma görede 50 yıl beklenmesi gerekiyordu meyvenin çıkması için yoksa Karasakalında meyveyi çalmak için arkadaşını öldürmesi yerine kendisini belli etmeden Beyazsakala çaktırmadan meyveyi yedikten sonrada öldürebilirdi. O zamanda peşine Beyazsakal takılmadan tayfadan ayrılabilirdi. Luffy'e ikinci bir meyve gücü gelmesi biraz zor gözüküyor. Smiley olaylarında da Karasakalın karıştığını zannetmiyorum bilgisi olsa dahi. Nedenide karasakalında ne kadar kötü olsada belli bir korsan yolu var ve ondan dışarıda çıkmıyor. Herneyse Smiley olaylarıda Cesara bağlı olarak gelişen birşey Doflamingo nekadar bilsede Cesarsız yapamıyor meyveleri ve Cesarda Marineford savaşına katılmadı çünkü kendiside kaçak bir bilimadamı birnevi korsan olarak geçiyor. O yüzden Ace'in meyvesininde direk savaş esnasında çalınmasıda biraz zor gözüküyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi şöyle bir durumda gelişti. Ace'in meyvesini Luffy almayacak. Büyük ihtimalle Sabo alacak şu anda böyle gözüküyor. Benim haatırladığıma görede 50 yıl beklenmesi gerekiyordu meyvenin çıkması için yoksa Karasakalında meyveyi çalmak için arkadaşını öldürmesi yerine kendisini belli etmeden Beyazsakala çaktırmadan meyveyi yedikten sonrada öldürebilirdi. O zamanda peşine Beyazsakal takılmadan tayfadan ayrılabilirdi. Luffy'e ikinci bir meyve gücü gelmesi biraz zor gözüküyor. Smiley olaylarında da Karasakalın karıştığını zannetmiyorum bilgisi olsa dahi. Nedenide karasakalında ne kadar kötü olsada belli bir korsan yolu var ve ondan dışarıda çıkmıyor. Herneyse Smiley olaylarıda Cesara bağlı olarak gelişen birşey Doflamingo nekadar bilsede Cesarsız yapamıyor meyveleri ve Cesarda Marineford savaşına katılmadı çünkü kendiside kaçak bir bilimadamı birnevi korsan olarak geçiyor. O yüzden Ace'in meyvesininde direk savaş esnasında çalınmasıda biraz zor gözüküyor.

kafam çorba oldu anlamadım :D kardeşim walla yanlıs anlama cok karıstırdın yada ben tam anlayamadım  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Kardeşim ben sana katılıyorum. Smiley öldüğünde gözümüze soka soka orada şeytan meyvesine dönüşen elmayı gösterdiler. Ayrıca savaşta Dof meyve yiyordu sanırım. Orada bir trick yaparacak mera merayı elindeki meyveye getirdi. Hükümet'in bunlardan haberi yok bence, zaten smiley'i üretenler Dof ve Ceasar. Ancak Karasakal'ın da bunu bildiğini sanmıyorum. O beyazsakalın meyvesini yami yami ile sömürterek içinden çıkarttı ve kendine geçirdi.

Son olarak şu konuda da hemfikirim, Vegapunk meyvelerin özelliklerini belirliyor ama kimse nasıl yaptığını bilmiyor. Yani insan denek kullanıyor olabilir. Vegapunk'ın bu meyve olayından haberdar olduğundan eminim. Şimdi diyeceksiniz ki Vega hükümete çalışıyor, hükümet neden bilmiyor? Vega devrim ordusuna bağlı aslında Kuma gibi. Teoriler teoriler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.