Jump to content

Psycho-Pass Yeni Sezon Videosu

Misafir

Önerilen İletiler

Psycho-Pass yeni sezon ve anime filmi

uXu0elE.jpg

Devam sezonu ve filmi ile ilgili haberi sizlerle eylülde paylaştığımız Psycho-Pass’in ikinci sezona dair tanıtım videosu, Noitamina resmi Youtube hesabında bugün yayınlandı.

Fuji TV, Noitamina Line Up 2014 etkinliğinde, 2012′de yayınlanmış animenin devam sezonunu Ekim 2014′te yayınlayacağını açıkladı. Seriyi, hemen ardından kış sezonunda izleyicilere sunulacak filmi takip edecek iken; temmuz ayında ilk sezonunun yeniden düzenlenmiş 11 bölümlük yeni versiyonu ekranlarda yerini alacak.

4KZweRu.jpg

Yeni sezon ve filmin yanında Hayakawa Yayıncılık’a ait S-F dergisinin ağustos nüshasında yayınlanmaya başlayacak bir roman serisi de gündemden bir madde. Ryou Shigami’nin dört karakteri içerecek roman bölümlerini yazacağı seri, yayınlanması bittiğinde  Hayakawa Bunko JA tarafından düzenlenip, ayrıca piyasaya sürülecek.

XgU6H99.jpg

Hikayenin yakın gelecekte, insanların ruhsal durumlarının ve kişiliklerinin somut olarak ölçülebildiği bir zamanda geçtiği seri; aksiyon, bilim kurgu ve polisiye ögeleri içeriyor. Psycho-Pass adı verilen ölçüm sonuclarının insanların hayatlarını büyük ölçüde etkilediği bu dünyada, destek kuvveti ekibinde suçla mücadele eden Shinya Kōgami ve yeni göreve gelmiş tecrübesiz polis müfettişi Akane Tsunemori olayların merkezinde yer alıyor.

KAYNAk : AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Makishima kesin dönecek bir yolu bulup seriye dahil edecekler :rolleyes: en azından umudum o yönde B) bekle bekle geçmez zaman şimdi :ph34r: o bişi değil yeni sezonu beklerken ömrüm gidiyor burda <

Heyecanla beklediğim serilerden biriydi :D bu sonbahar fena geçecek hem fate stay night hem psycho pass 2  :cheer2-onion-head-emoticon:

Makishima ilk sezon sonunda ölmüş olmasına rağmen myanimelistte 2. sezon için baş karakterlerden biri olarak kaydedilmiş.  :huh:  Bir yanlışlık mı yoksa 2. sezonda bir şekilde geri mi dönecek merak ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Makishima kesin dönecek bir yolu bulup seriye dahil edecekler :rolleyes: en azından umudum o yönde B) bekle bekle geçmez zaman şimdi :ph34r: o bişi değil yeni sezonu beklerken ömrüm gidiyor burda <_< yine diyorum daha fazla anime izlemek için sonsuz yaşam istiyorum  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konunuz AğA tarafından onaylanmıştır... Huzur içinde tartışabilirsiniz minik sincaplar.

İletinizi siliyorum sizden onay alan veya isteyen olmadı böyle bir durum olacak olsada izin alınacak kişi siz değilsiniz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

İlk seri gibi heyecanla izleyeceğimi sanmıyorum.Seriyi çok yanlış bitirdiler.

ön bilgi izlemeyenler okumasın  -_- 

birinin kurban olması gerekiyordu harcadılar resmen <_< ama Makishima nın bir şekilde sibil sisteme dahil edileceğini sonrasında iyi yöne gidip Kougami ile sisteme karşı çıkacaklarını düşünüyorum yada tam tersi olur daha beter kötülükleri ile sistemi çökertmeye çalışır falan filan :D bakalım nasıl bir senaryo çıkartacaklar 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

birinin kurban olması gerekiyordu harcadılar resmen <_< ama Makishima nın bir şekilde sibil sisteme dahil edileceğini sonrasında iyi yöne gidip Kougami ile sisteme karşı çıkacaklarını düşünüyorum yada tam tersi olur daha beter kötülükleri ile sistemi çökertmeye çalışır falan filan :D bakalım nasıl bir senaryo çıkartacaklar 

Aklımda ki senaryo ile bitirselerdi en az bi 10 bölüm daha gideri vardı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence yine kötü tarafta olur o oyunlarıyla falan Kougam'yi sinir eder -_- 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.