Jump to content

Herkeze Merhaba

TheLasTHermeS

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar adım Alp yaşım 20 tanıştığımıza memnun oldum :) . Daha yeni (24.03.2014(pazartesi)  :)) başladım anime izlemeye yani nasıl başladıysam artık (Arkadaş tuzağı diyelim :D ) her gün 15-

Hoşgeldin diyelim öncelikle. High School Dxd'yi kesinlikle izlemeni tavsite ederim. Arımıza hoş geldin. İstediğin bir anime varsa bana söyle çevirmek için elimden geleni yapayım.

Hoşgeldin :D . benim 4 ayda bitiremediğim kadar çok anime bitirmişsin :D Shingeki no Kyojin'i izlemeni tavsiye ederim 25 bölümlük bi anime :D

hoşgeldin dostum ,

sana Great Teacher Onizuka ve Baka to Test serisini öneririm :D

Fairy Tail, Katekyo Hitman Reborn ,To Love ru izle bence Bu arada hoşgeldin Bir de 20 yaşındasın sonuçta senden 5 yaş küçüğüm hoşuna gitmeyebilirler :D

Hoş geldin  :hi-onion-head-emoticon: Psycho pass izle severmisin bilmem ama  :D

Hoş bulduk arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler hepsini ekledim listeye ^^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin :)

Hoş bulduk ^^ 

Hoş geldin  :hi-onion-head-emoticon: Psycho pass izle severmisin bilmem ama  :D

Konusunu araştırdım ilginç geldi birazdan başlarım ^^ 

Özet : Teknolojinin gelişmesiyle insanların suç işleme potansiyellerini ve suç işledikleri zaman işledikleri suçun derecesini ölçebilen "Psycho-Pass" adında bir cihaz icat edilmiştir. "Dominators" adlı silahlar ise sadece Psycho-Pass adlı cihazın üst düzey suçlu olarak gösterdiği kişiler üzerinde etkili olan bir silahtır.

Akane Tsunemori, güvenlik okulundan birincilikle mezun olmuş ve özel olarak kurulmuş olan "Unit 1" adlı güvenlik biriminin başına getirilmiştir. Bu birimin özelliği, üst düzey suçlu ve aynı zamanda yetenekli olan, dominators adlı silahlarla kontrol altında tutulan kişilerden oluşuyor olmasıdır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş bulduk ^^ 

Konusunu araştırdım ilginç geldi birazdan başlarım ^^ 

Özet : Teknolojinin gelişmesiyle insanların suç işleme potansiyellerini ve suç işledikleri zaman işledikleri suçun derecesini ölçebilen "Psycho-Pass" adında bir cihaz icat edilmiştir. "Dominators" adlı silahlar ise sadece Psycho-Pass adlı cihazın üst düzey suçlu olarak gösterdiği kişiler üzerinde etkili olan bir silahtır.

Akane Tsunemori, güvenlik okulundan birincilikle mezun olmuş ve özel olarak kurulmuş olan "Unit 1" adlı güvenlik biriminin başına getirilmiştir. Bu birimin özelliği, üst düzey suçlu ve aynı zamanda yetenekli olan, dominators adlı silahlarla kontrol altında tutulan kişilerden oluşuyor olmasıdır.

Evet çoğu kişi konusu yüzünden ben karakter tasarımcısı için basladım  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.