Jump to content

Herkeze Merhaba

TheLasTHermeS

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar adım Alp yaşım 20 tanıştığımıza memnun oldum :) . Daha yeni (pazartesi :)) başladım anime izlemeye yani nasıl başladıysam artık (Arkadaş tuzağı diyelim :D ) her gün 15-17 saat anime izliyorum ... (Yani izlemeden duramıyorum başladığım her animeyi bitiriyorum bitirmeyince içimde birşeyler eksikmiş gibi hissediyorum herneyse ..)

Şimdilik ;Hellsing(Tv serisi ve Ultimate bitti),Swort Art Online (Bitti),D.Grayman (20.ci bölümdeyim daha :) ) ,Bleach (Bitti) ,Guilty Crown(Bitti),Accel World (Bitti),Log horizon (Bitti),Full Metal Alchemist (Brotherhood izlemedim.Diğer seri bitti ama :D ) , Boku wa tomodachi ga sukunai ve Boku wa tomodachi ga sukunai : Next(Bittiler :( ) Myself ; Yourself (Bitti),Code GeAss R1 ve Code Geass R2 (2 side bitti. keşke R3 olsa :( ),07 Ghost (Bitti Keşke 2.ci sezon olsa ),Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova(Bitti),Soul Eater (42.Bölümdeyim ), Ah my goddess (Bitti),Aishiteruze baby(Bitti),Death Note (3. bölümdeyim daha),Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru( buda bitti :( ) , Kurogane no Linebarrels(13 bölümü çevrilmiş hepsini izledim kalan 11 bölümüde ingilizce olarak başlıyacağım.) , Great Teacher Onizuka(Bugün bitti :) )  animelerini izledim.Bunlar gibi önerebilceğiniz animeler varsa çok sevinirim , teşekkürler :)

hoş geldin ve maşaalah bi konuda benim gibisin bende başladığım animeyi bitirmeden pek kalkamıyorum.sanki içim sıkılıyo gibi oluyo :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar adım Alp yaşım 20 tanıştığımıza memnun oldum :) . Daha yeni (24.03.2014(pazartesi)  :)) başladım anime izlemeye yani nasıl başladıysam artık (Arkadaş tuzağı diyelim :D ) her gün 15-

Hoşgeldin diyelim öncelikle. High School Dxd'yi kesinlikle izlemeni tavsite ederim. Arımıza hoş geldin. İstediğin bir anime varsa bana söyle çevirmek için elimden geleni yapayım.

Hoşgeldin :D . benim 4 ayda bitiremediğim kadar çok anime bitirmişsin :D Shingeki no Kyojin'i izlemeni tavsiye ederim 25 bölümlük bi anime :D

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.