Jump to content

TasteLess

Kayıtlı Üye
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

  Never

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

TasteLess's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

 1. öncelikle konusu mutlaka ilgimi çekmeli. Birde konu tek bir kişi üzerinde yoğunlaşmamalı yan karakterlerde sağlam olmalı yoksa sıkılırım...
 2. one outs veya code geass olabilir çünkü her ikisinde zekasına hayranım ve onlara yakın olmak isterdim :)
 3. Loveless, One Outs, Vapire Knight ve Historys Strongest Disciple Kenichi. Bazılarını yıllardır bekliyorum :D
 4. Ben animenin ne olduğunu bilerek ilk kex X animesini izledim deyin. Yoksa çocukluğunda herkes tv'den izledi, anime olduğunu bilmeden. Rose of Versailles.
 5. SKİP BEAT Tür: Komedi, Romantizm Bölüm Sayısı: 25 Baş kahramanımız Kyoko Mogami 16 yaşında çocukluk arkadaşı ve hayatının aşkı olduğunu düşündüğü Shotaro'nun isteği üzerine bütün yaşamını, okul hayatını bir kenara atıp onunla birlikte Tokyo'ya yerleşmiştir. Shotaro şarkıcılık için şöhret basamaklarını hıza tırmanırken, bizim kızın görevi çalışıp masrafları karşılamak, ona yemek yapmak, arkasını toparlamak ve tüm hayatını ona adamaktır. Aşk gözünü kör etmiş diye buna denilebilir. Ama gerçekler bu kadar romantik değil tabi. Yanlış zamanda, yanlış bir yerde olan kızımız Shotaro'nun onun hakkındaki gerçek düşüncelerini öğrenince hikayemiz de başlar. O sevdiği adamın gözünde sadece bir hizmetçidir. Tabi sonuç olarak kızımızın tepesi atar ve Shotaro'ya saldırır. İntikam yemini eder. Shotaro ise intikam almak istiyorsa sıkıysa ondan daha ünlü bir yıldız olmasını söler. Maksadı dalga geçmekten başka birşey değildir tabi. Ama şansın kime güleceği asla belli olmaz ve kızımız bunu başaracağına dair yemin eder. Ancak unuttuğu birşey vardır ki yıldız olmak düşündüğü kadar kolay bişey değildir. Hele bu yolda bir de kafayı sana takmış hoca kılıklı (bunun aşkının tek rakibi Tsuruga Ren isimli aktör) biri varsa.. Not: Romantik anime konusunda çok iyi olduğunu söleyebilirim. Her bölüm çok eylenceli. Özellikle erkekler bir kızın düşmanlığını neden asla kazanmamaları gerektiğini gayet iyi anlayacak. Kızlar ise yapılan haksızlık erkeklerin yanına kar kalmamalı diye düşünecek :D Dizimizin mangası halen devam etmekte. Bu 1. sezon ve umuyorum ki 2012 de 2. sezonda gelecek. Ama bu 25 bölümün nasıl geçtiğini anlamayacağınızı garanti ederim. En azından ben anlamadım :D
 6. ya süper bir tanıtım olmuş çok eylendim :D Animenin gidişatına dayanamayarak okumaya başladım zaten :) Bu tanıtım beni yıldıramaz :)
 7. TasteLess

  Bleach 418

  zavallı ichigom ucubeye döndü ya :D Bence daha zamanı var bu kapışma için gibi geliyor bana ..
 8. Bir varmış, bir yokmuş evvel zaman içinde .... diye bile başlanabilir :D Manga okumayı seviyorum :)
 9. 2010'nun en olay animesi bu sanırım. Henüz ben bunu beğenmedim demeyen çıkmadı. bende takipçilerinden biriyim. Romantik komediden hoşlananların mutlaka izlemesi gereken bir anime olduğunu düşünüyorum.
 10. Beğenerek izlediğim bir anime. Özellikle açılış müziği çok dikkat çekici :D
 11. çok güzel bir anime tanıtım için saol :D devamı gelse daha da güzel olacaklardan biri :)
 12. İşallah gelir yoksa vudu büyüsü yapacam onlara :D
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.