Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

jans09 kullanıcısının paylaşımları

1. Bütün gün bu şarkıyı söyleyerek gezdim etrafta... Ardından bunu da dinlemesem içimde kalırdı.... Bunu okuyan şanslı kişi yukarıda Lewwfn'in paylaştığını da dinle yaaaa.... Çok eğlenceli olmuş... @Leffwn o nasıl bir şarkı yaaa.. Gülmekten mahvoldum dinlerken...
  2. jans09

( 16 / 16 ) RWBY

@İkki Kurogane alıntının yanındaki + işaretine basarak çoklu alıntı yapıp tek bir mesaj içinde alıntısını yaptığın tüm mesajlara cevap verebilirsin... Kolay gelsin @tristram666
  3. jans09

Başka Dünyada Geçen En İyi Animeler

Son dönemlerde çekilen animeler var genelde ve isimler çok tanıdık. Zaten Japonlardan geriye dönük isimler beklemezdim. Her zamanki gibi popülarist davranmışlar. İzlemedim ama Kono Subarashii Sekai no Shukufuku wo reyting listelerinde sezounda bir numaraydı.. Parsayı sağlam topladılar onunla ama yine de ben Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri'den daha iyi bir derece beklerdim... Aralarından seçeceğim animeler Log horizon, Hai to Gensou no Grimgar ve Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu olurdu. Üst sıralarda olmasına rağmen No Game No life izlerken ara ara sıkılmıştım.
  4. jans09

( 14 / 12+ ) Tokyo Ghoul √A

Sasaki'nin hafıza kaybından flashback dolu bir sezon olmasın da... Bu arada ben de 2017 sonbahar sezonu diye okumuştum bir yerlerde....... Ve tabii yine Funimation
  5. Saç ve göz renklerini ortak yap hepsi birbirinin aynısı bence. illaki birini seçmek lazımsa Miyazono Kaori (Shigatsu wa Kimino Uso derim... Bir de ne yalan söleyim Haikyuu'nun menajeri Shimizu Kiyoko diğerlerinden farklı.. Ayrıca pek de bir alımlı hakkını yememek lazım.
  6. jans09

Bir Hayaliniz

Bildiğin Bill Gates'inkine yakın bir meblağ hazır para isterim. Kalan hayallerimi gerçekleştirmeme yetmeyecek olsa da yapabileceklerime olanak sağlayacaktır.
  7. Yaz sıcaklarının bitmesine çok az kaldı...!!! OLEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYYY!

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Heimatlos

Heimatlos

ya ya dışarıda çalışmadın gibi hiç soğukta :D

8. jans09

( 26 / 26 ) Gilgamesh

Teeeee yıllar yıllar önce 10 bölüm falan izlemiş, kalanı çevrilmediğinden yarım bırakmak zorunda kalmıştım. Tamamlansın izlerim derken hayat şartları buluşmamıza izin vermedi bir türlü... Ama şimdi bizden geliyorsa baştan almaya çekinmem. Eline sağlık Rosiecy <3
  9. 3. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  10. Taze bitenler Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Maçigatteiru Darou ka? - @Nones Area88. - @Rosiecy iyi seyirler
  11. Taze bitenler, Re:_Hamatora - @DogaMetin Tanaka-kun wa İtsumo Kedaruge - @ays_drl Utawarerumono: İtsuwari no Kamen - @Rosiecy Joşiraku - @Aurantiaco İyi seyirler...
  12. jans09

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır. Hala izleyemedim Alttaki Bakemono no ko?
  13. Huzur azıcık huzur istiyorum... Misafirler gitsin. İş yerinde (!) çevirdiğim bölümleri encode upload edebileyim. Birikmiş animelerimi izleyim... Yaz bi biteydi iyiydi... O.o

2. jans09

jans09

Adını bilmiyorum :bird-onion-head-emoticon: Sunucuda olanı... :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Neyse yarın kimse kalmıcak. Annem, babam, ben. Bir de aramıza yeni katılan Tırmık. (kedimiz :embarrassed1-onion-head-emoticon:)

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

handbrake'di sanırsam, neyse.:panda-52: Etraf kedi tüyü dolacak şimdi:panda-82:

4. jans09

jans09

Olsun olsun pek tatlış o :admire2-onion-head-emoticon:

14. Son bölüm olacak 686 renkli ve geleceği gösteren bir bölüm olacakmış. yani bakın bitti bunlar da böyle yaşayıp gidiyor hadi siz de evinize dağılın demek gibi bişi olacakmışşşşşşş...... Geçenlerde Keisuke adlı bi arkadaşla konuştuk. Anime TV versiyon olmayabilir ama film beklentisi yüksek dedi beynim uyuştu. Neden TV versiyon değil dediğimde aşırı şiddet içerikli olduğundan dedi. Nasıl yani ne manyak şeyler var bu mu aşırı şiddet? Manga, TV versiyon olarak, aradaki boşluklar da film olarak gelse ne güzel olurdu oysa. Milletin soru işaretleri nasıl silinecek? Yetmiyoooorrrr!!!! Ben uzun soluklu bi TV versiyon anime istiremmmmm.
  15. Bleach 685. bölümde bitiyor.. Bitmesine sevinsek mi üzülsek mi bilemedim ama haberler bu yönde.

Spoiler

262dfdddd2a36dd616e500f42642b785.jpg

2. sadece okan

sadece okan

aizen-sama nın bankaisini görmeden biterse çok üzülürüm -_-

3. Barış

Barış

yani haftaya final var... eğer 100 sayfa olmayacaksa hikayeyi toparlamaya yetmez. daha diğerleri ne durumda kim sağ kim gidici onları görmedik. mayurinin ve diğerlerinin dövüşünü o kadar uzatmış iken final savaşını kısacık yapması çok saçma olur. not like this.

16. 1 ve 2. bölümler eklenmiştir... İyi seyirler...
  17. Nedense Asuna'yı görür görmez senden bir yorum olacağını tahmin etmiştim ciciş... Bu sanki daha çok en iyi değil de en popüler anketi olmuş değil mi ama ya...? yoksa ne isimler var bunların üstünde...
  18. jans09

''Tekrar Tekrar İzleyebilirim!'' dediğiniz Animeler

Gintama Bleach Steins Gate (yeni bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum) Haikyuu! Keşke biri Zankyou no Terorr'u hafızamdan silse de yine izleyip yine beynimden vurulmuşa dönsem.... Hyouka Biraz da filmlerden gidelim Ookami kodomo Ame to Yuki Kotonoha no Niwa ve daha niceleri...
  19. Huaaaa şu an inanılmaz derecede rahatladımmmm.... Çok içime oturmuştu, üzülmüştüm. Pinterestte Sakuragi - SlamDunk resimlerine daldığım bir anda denk geldim. Bir kaç yere baktım oradan aldım bunu da.. Hiç biri de sahte dememiş hainleerrrr.... Hakikaten sağlam hazırlanmış bir fan art :P
  20. Ah Sakuragi Hanamichi ahhhh ağlattın gece gece...

2. Luluna

Luluna

aaa şu gerçek hayattaki uyduruk olay, ölmüş de müş müş :D neyse açıklayan olmuş. Beyaz Sakal'ın Türkler'in neyinden esinlenilip yapılmış olabileceğini de tam anlamadım, saçma, onu da ilk defa duydum.

3. Perfectum

Perfectum

Sanırım bıyıklar :D

4. Perfectum

Perfectum

Vayt Hanamichi' yi hatırlarda kim duygulanmaz çururu çuu 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.