Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    jans09 got a reaction from Heimatlos in Bir yorum "rapor"landığında o kişiye uyarı gidiyor mu?   
    Evet açıklıyorum benim de hedefim admin olmak ve sevmediklerimi banlamak. Çok az kaldı çookkk!!!!!!
    ama önce sevmediğim birilerini bulmalıyım... Bi düşündüm de yokmuş
  2. Beğen
    jans09 got a reaction from Beyazgolem in Bir yorum "rapor"landığında o kişiye uyarı gidiyor mu?   
    Evet açıklıyorum benim de hedefim admin olmak ve sevmediklerimi banlamak. Çok az kaldı çookkk!!!!!!
  3. Beğen
    jans09 reacted to Heimatlos in Bir yorum "rapor"landığında o kişiye uyarı gidiyor mu?   
    Yapmayın abilerim ablalarım esoraya adminlik vermeyin hepimizi harcar burada :D madara mantyağı yapar bizi :D
  4. Beğen
    jans09 reacted to Barış D. Baryshx in Bir yorum "rapor"landığında o kişiye uyarı gidiyor mu?   
    Sana her şey serbest Janset
  5. Beğen
    jans09 got a reaction from Barış D. Baryshx in Bir yorum "rapor"landığında o kişiye uyarı gidiyor mu?   
  6. Beğen
    jans09 reacted to Pingu in Uzun zaman olmuştu :)   
  7. Beğen
    jans09 got a reaction from Pingu in Uzun zaman olmuştu :)   
    Okayrinasayyyyy...  
  8. Beğen
    jans09 reacted to xpector in Sırf bi fanart yüzünden gece gece Nurarihyon izmek. Hem de o kadar izlemediğim birikm   
    Ostları ile çizimleri ve karakterleri ile o kadar cool ki anime ara ara kendini hatırlatmayı ihmal etmiyor 
  9. Beğen
  10. Beğen
    jans09 reacted to historianWeeb in "Bu dönem 9 ders alıyorum, uzun süre buralarda yokum" derdim ama 3 senedir fark ettim   
    Ne güzel, benim de planlarım öyle her hafta rutin 'Osmanlicada ne zormuş, arap alfabenize... "Diye post atmayi planliyorum :DD
  11. Beğen
    jans09 got a reaction from historianWeeb in Kazandığım bölümde bir haftada " acaba doğru bölümde okumayı seçtim, doğru üniversite   
    Doğru bölümde okuduğunu ve doğru üniversiteyi seçtiğini düşünmen güzel bir şey... Osmanlıcayı da çok kafana takma çabuk öğreniliyor. Üzerine düşersen metin falan çözersen bir süre sonra bulmaca gibi olacaktır. Sözlük olarak da Kamus-ı Türki'yi seç derim. Ferit Develioğlu daha kolay gibi ama Kamus arap alfabesini okumanı zorunlu kılar ve harflere olan göz aşinalığın artar... 

Bu arada bölüm ne?
  12. Beğen
    jans09 got a reaction from Golge_Kaze in Çevrilmesini istediğiniz anime şarkısı varsa söyleyebilirsiniz :) Bu aralar çeviri bi   
    İşin aslı önemli olan müzik tabii orijinal dilinden başka bir dile oturtmak mümkün değil ama en azından "o kadar hüzünlü ya da capcanlı ne diyor bu insanlaaaarrrrrr???" sorusuna cevap oluyor. Benim hoşuma gider genelde sözlerini bilmek. Bu yüzden genelde ne diyor acaba diye açıp bakarım. 
  13. Beğen
    jans09 reacted to LeornKayn in Bir Cumartesi günü mesaisi daha. Hem de millet tatilken!   
    Bugün tatil (Ö.Sektör) bizede mi tatil ? -Evet :D bayram bugün :) (Ö.Sektör) ne demek lan bizede tatil özel sektörüz biz kaybol...-Ama tatil hocam,Ö:S kaybol lannn.....
    Şlak Şlak (kırbaç sesleri).....
  14. Beğen
    jans09 got a reaction from xemerius in Hani ağustos oldu nerede film   
    spoilerda film varmış O.o hatta orada bir spoiler varmııııııışşşşşşşşş!!!!! O.o 
    Kimi no na wa daha beklenir... şu ara piyasadaki çevirileri çok kötü. diğer dillere çeviren fansublar bile söylüyor. daha iyi bir mkv beklemek ve kaliteli izlemek en mantıklısı.. bir de görüntüler 480... ayrıca çince hardsuba ingilizce hardsub yapılmış... 
  15. Beğen
    jans09 got a reaction from Barış D. Baryshx in Eleştiri ne zaman biri hakkında olumsuz düşüncelere sahip olmak anlamına geldi bilmem   
    Amaaan kuzular ya bir söz söyle bin ah işit derler ya o durum işte. Yanlış anlamak isteyen her şekilde yanlış anlıyor... Küçücük bir şeyi büyütüp sanki küfür hakaret etmiş gibi triplere giren kendine güvenden nasibini almamış ya da kendini bir şey sanmaya elverişli beceriksizler dolmuş her yer. Bi arkadaşa yaptığı bir şeyle ilgili bir eleştirim oldu ki iyiliğine söyledim sanki hayatını mahvedecek bir şey yapmışım ya da hakaret etmişim gibi salak salak triplere girdi. Geri zekalı git al boyunun ölçüsünü! 
  16. Beğen
    jans09 reacted to LeornKayn in Eleştiri ne zaman biri hakkında olumsuz düşüncelere sahip olmak anlamına geldi bilmem   
    Edebiyat dersini sözel ders diye küçümsememek lazım yoksa eleştirinin bir edebiyat türü olduğunu olumlu ve olumsuz görüş bildirme olduğunu öğrenemezsiniz bunun yerine eleştiriyi kavga sanarsınız ki bu da iyi bir şey değildir :) Ülkemde herkes özgüvenli herkes adil herkes adalet temsilcisi Jansu-sensei :D dök içini bize biz dertleşiriz senle seviliyorsun Jansu-sensei <3 moral olsun sana biraz ^^
  17. Beğen
    jans09 got a reaction from LeornKayn in Eleştiri ne zaman biri hakkında olumsuz düşüncelere sahip olmak anlamına geldi bilmem   
    Amaaan kuzular ya bir söz söyle bin ah işit derler ya o durum işte. Yanlış anlamak isteyen her şekilde yanlış anlıyor... Küçücük bir şeyi büyütüp sanki küfür hakaret etmiş gibi triplere giren kendine güvenden nasibini almamış ya da kendini bir şey sanmaya elverişli beceriksizler dolmuş her yer. Bi arkadaşa yaptığı bir şeyle ilgili bir eleştirim oldu ki iyiliğine söyledim sanki hayatını mahvedecek bir şey yapmışım ya da hakaret etmişim gibi salak salak triplere girdi. Geri zekalı git al boyunun ölçüsünü! 
  18. Beğen
    jans09 reacted to Luluna in Renji'yi everdik... Kalbimde yeri başka tabii ama bi bekar lazım bana artık :P   
    live action çıkıyor ya :P onu rezil edecekler kesin ama yine de bekliyoruz işte. Bu final olaylarının nasıl geliştiğine dair de bir film yapsalar güzel olur dediğin gibi. Bana özet geçti İntegral, şu an neler olduğunu anladım, ama çiftler nasıl bir araya geldi orası muallak, onu kesin yapmaları lazım, kesiiin!!
    orihime de benim biricik Ulqimi üzdü, kötü kadın, mızmız şey >_>
  19. Beğen
    jans09 got a reaction from Luluna in Renji'yi everdik... Kalbimde yeri başka tabii ama bi bekar lazım bana artık :P   
    Ya daha muallak olan bir çok şey var. Kestirip atmak dedikleri bu olsa gerek... Hiç tatmin edici gelişmedi olaylar. Bir kaç ay daha çizip her şeyi açılığa kavuşturup yapsa bu sonu on numara olurdu Leorn'un da dediği gibi. Bakalım neler olacak ¨-¨
  20. Beğen
  21. Beğen
    jans09 got a reaction from Barış D. Baryshx in Her önüne gelen fansub açıyor, şaka gibi...   
    Hem de çok kötü bir şaka...
  22. Beğen
    jans09 got a reaction from Golge_Kaze in Çevrilmesini istediğiniz anime şarkısı varsa söyleyebilirsiniz :) Bu aralar çeviri bi   
    Bende de çevrilmişler var... Bir ara fazlasıyla takmıştım 
  23. Beğen
    Ben ve DjMorphosis youtube kanalı bile açmıştık ama o çok yoğun bir tempoya girince kaldı çoğu.. 
    Jr Kashi
  24. Beğen
    jans09 reacted to Heimatlos in Her önüne gelen fansub açıyor, şaka gibi...   
    ben de mi açsam acaba ? :D yalandan çeviri yaparım :D 
  25. Beğen
    jans09 got a reaction from Nones in Yaz sıcaklarının bitmesine çok az kaldı...!!! OLEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYYY!   
    Soğuk iyidir, insanı dinç tutar. Beynim uyuyor be yeter artık. @Nones  ve @Singularity  kışı seven insanlarrrr....  iyi ki varsınız...
    Ve @Barış D. Baryshx; evet kış bakteri önler. Yazın biriktiriyoz biriktiriyoz bakteriyi paraziti bünyemizde sonra -3 derecede hastayız! -5,-6 dereceye falan soğuk diyoruz hatta hiç utanmadan.... 
    Hem sıcak insanı mayıştırıp aptallaştırır senede 2  ay yeter 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.