Jump to content

rek

Üyeler
  • İçerik sayısı

355
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

rek kullanıcısının paylaşımları

1. Neden coğrafya bu kadar saçma ki? :/

1. LeornKayn

LeornKayn

Bakış açıdan dolayı...dikaçu

2. rek

rek

Ya yok fen lisesinde okuyorum coğrafyanın bana ne faydası olabilir ki en fazla? :D Onu geçtim hoca ders anlatsa yapacağım yine ama anlatmıyor ki adam.

2. 3. KEZ BİTİRDİM NO GAME NO LIFE I. ŞU LANET SEZONU ÇIKARIN ARTIK!

1. Witch

Witch

Ummm. Ben daha bitiremedim... (Aylardır üşeniyor.) Ama gelsin gelsin :')) Daha fazla Jibril, Shiro ve Steph!!! *O*

2. rek

rek

Fan Service çok olsa bile konusu iyi bence ya. Devam etmeli. :D

3. Witch

Witch

Aynen *-* Etsin etsin :')

3. gümüş 1den bronz 2ye düşmek :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Obito is Mad

Obito is Mad

Çok tuhaf ama hiç win alamazsa olabilir :D

3. Lucifèr

Lucifèr

Eskiden gümüş 1 hesap ile 10 game de10 win alsak nerden başlatır önceden plat atıodu #_#

4. Spratiox

Spratiox

ben de challengerlar gibi oynuyorum ama feedler yüzünden gümüşüm

4. "Tokyo Ghoul √A" Tokyo Ghoul rootA diye mi okunuyor?

5. İngilizce performans ödevim Japonya'yı tanıtmak bir sunum halinde. Tarihini falan filan yaptım mutfağını tanıtırken tatlılarda sıra dangoya geldi. Direk slayta Clannad Ending ekledim duygulandırdı be.

6. rek

Bolt Mu, Boruto Mu?

Yine yazıyorum; boru değil, boruto. :P
  7. Yarın matematik sınavı + deneme sınavı var. Arkadaş sınav haftasının ortasına neden deneme koyarsınız ki?

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Başarılar..:) Biliyorum o durumları çok zor oluyor ama elden ders çalışmak dışında bir şey gelmiyor..

8. Korra da bitti. 5. sezon çıkmayacakmış sanırım ya. Şu son sezon cidden ilk serinin seviyesine ulaşabildi.

1. LeornKayn

LeornKayn

Zaten 4 kitap yani 4 sezon olucaktı :D darısı yeni avatara gelmesin korra belki ova niteliğinde bişe yapsınlar ama yeni sezon istemiyorum başında Korra varsa...

2. Barış

Barış

bir bölüm izleyip bırakmıştım. bi ömürde nerdeyse 1000 yıllık bi gelişme görüp şok olmuştum hoşuma gitmemişti. bi dahaki avatar geldiğinde lightsaberlar falan olur artık yerçekimi bükücüler olur ayda savaşırlar artık.

9. SAO şükür bitti derken yine sanırım yeni sezon sinyalini verdiler. Umarım ben yanılıyorumdur.

2. Kaxell

Kaxell

alicization rocks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biraz accel world tadında olacak, ve artık erkek karakterler de geliyor.

3. Pingu
    4. rek

rek

Bir şeyi eleştirebilmek için izlemem ve takip etmem gerek.

10. rek

Naruto Yerine Boruto Movie

Boruto, boru değil.
  11. rek

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Death Note'un finali bence gayet normaldi. En berbat final WataMote olsa gerek. :D
  12. Neden bu kadar sadistim? c:

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

bi tablo vardı orda nisan ayında doğanlar mı sadist oluyodu ne *-* ordaki sadist sen değil miydin ya ? :T vardı öyle bi geyik benim ilk üye olduğum zamanlar :T

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Bu sadistlik değil. Eğer öldürme değilde işkence planları yapsaydın ve bunları düşunürkn zevk alsaydın sadist olurdun bence.

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Yuki-chan demiş zaten. Ayrıca mazoşistlikten iyidir.

13. rek

Blizzard'ın Yeni Shooter Oyunu "Overwatch"

Her türlü oyundan farklı bir şeyler çalmışlar. Map, oynanış falan zaten direk TF2.
  14. rek

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

Sorna Bülent ersoy Sornada Diyip Kendi adımı yazardım :ph34r: Seni bu düşüncelere iten nedir acaba? Justin Bieber'ı hadi anladım da, Bülent Ersoy sırf cinsiyetini değiştirdi diye nefretini mi kazandı?
  15. rek

Naruto (Spoiler İçerir)

Madara'nın cesedini gösterdi ya Kaguya öldüğünde.
  16. rek

Otome Oyunu Nedir?

DRAMAtical Murder'a bakasım gelmişti, iyi ki bu konuyu okumuşum. :/
  17. rek

Barakamon FC

Çok boşlamışım burayı. Güncel.
  18. Sakura, Chelsea gibi kaliteli karakterler SAO gibi bir animeye hiç yakışmıyor, lütfen biraz mantık çerçevesinde yazın. :c
  19. rek

The Last: Naruto the Movie’nin Yeni Videosu

Bence Naruto cool olmuş ya. Bu arada Hokage Kakashi :o
  20. Bu sezonun animelerinin alayı yine memeden ibaret. pff

1. Yabus

Yabus

bence doğru animeyi bulamamışsın :P

Fate/Stay Night, Sora no Method, Shingeki no Bahamut: Genesis, Psycho Pass 2 izlediğim öyle şeylerle alakaları olmayan animeler :D

Ayrıca daha sonra başlamayı düşündüğüm Akatsuki no Yona, Inou battle wa Nichijou ve Gugure! Kokkuri-san var bunlara da bir bak istersen

21. rek

İlk AMV'mi yaptım! (Nisekoi)

ulan yine mi sen
  22. Umarım Hashirama'dan da önceki shinobi dönemini anlatan bir seri olur bu büyük proje.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.