Jump to content

Huseyinekrem

Üyeler
  • İçerik sayısı

463
  • Son ziyareti

Huseyinekrem kullanıcısının paylaşımları

1. Bir itirazım yok zaten. Demek istediğim orjinal 1080p olanlar olduğu. Ayrıca ekran boyutunuda abartmayalım. 21" monitörümde gerçek 1080p ve 720p nin farkını bariz bir şekilde görebiliyorum. He kardeşime gösteriyom bu ne kaliteli diyor o ayrı :D Benim gözler biraz hassas bu konuda da :)
  2. Valla yazının başında torrent diyecektim onuda yazmışsın eline sağlık. Bide şu var son yıllarda çıkan animelerin 1080p sürümlerü mevcut akk'yı aşan arkadaşlar depolama yeri varsa bakabilirler :)
  3. Huseyinekrem

Bolt Mu, Boruto Mu?

Colt +D. eagle :P Bu capon kardeşleri anlamıyorum ben ya
  4. Huseyinekrem

Yeni Angel Beats! Projesi

Endingden sonrasındaki o 10 saniyelik kısmı konu almıyorsa, ne izlerim ne de oynarım...
  5. Darısı Beyblade'nin başına :D
  6. Nasıl yapıldığınıda anlataydınya :D
  7. Üstteki kayan menünün okları gözükmüyor kardeş onada bir bak
  8. Şu akyan reklam olayından vaz geçin artık. Özellikle standart laptop çözünürlüğünde, ki bu 1366x768 oluyor. Onlar devasa olacak ve ekranın yarısını kaplayacak. Ayrıca kaymasıda çok sinir bozucu. Onları ya kaldır yada sidebar'a sabite al. Kıytırık siteler gibi durmasın. Üstünde kapat dümesi var flnda deme ben böyle bir site görsem direk kaçarım :D Gerisi güzel tasarım sade rekleri sevdim. Dublajdada sıkıntı yok ancak bazı filmler altyazılı daha güzel. Yüksek puanlı filmlerde orjinal dili daha önde tutun. He "cahilin biri gelmiş boş konuşuyor" diyede aklından geçebilir sorun yok :D
  9. Yanlız konunun içeriği efsane olmaya başladı devam edin :D
  10. Ben buna yetişemedim ya :)
  11. Uydu değilde bizde yamuk bi tepsi vardı çanak kadar neredeyse ortaya doğru büküktü. Kırılana kadar oynardık onda. Sonra parça değiştir bi daha :D Benim zamanımda pokemon eski kalıyordu bana hitap edemedi o yüzden. Ama openingini sevdiğim anümelerdendir.
  12. http://www.youtube.com/watch?v=rx53JjO-azQ Ne günlerdi ah. Şerefsiz kaiyi sırf seslendirmen yüzünden cool zannederdik. Ayrıca türkçe seslendirmesi japoncasından iyi olan nadir animelerden.
  13. Huseyinekrem

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

bazı bölümlerde küçük atraksiyonlar oluyor onlar. Bir de belki bu işte yazanlar ufaktan pssikolojini etkileyebilir. Abarttım biraz gerçi.
  14. Huseyinekrem

Türkanime.tv RPG severler kulübü

Aura kingdoma gelin balık dutarık :cool-onion-head-emoticon:
  15. Huseyinekrem

Sadece Anmecilere Özel Sosyal Medya Sitesi

Burdan bakınca yetkili bi abiye benziyorsun. Kolay gelsin diyorum. Bir öneri, anime tavsiyesi bölümü olmalı. Birbirine benzeyen animelerin sınıflandırıldığı bir bölüm. Çok yetenekli değilim ama logoda yapabilirim ufak tefek yani çorbada tuzumuz olsun maksat.
  16. Arada zamanlamayı kaçırıyorsun sesler üst üste biniyormuş gibi geliyor. Ama çalmanın zor olduğunun farkındayım kötü çalmıyorsun. Sadece çok iyilerine alıştığımızdan kulağımıza öyle geliyor.
  17. Yüzlerce anime izlemiş biri olarak ve her animede çalan pianolu müziklerin hepsine dikkat eden biri olarak biraz kötü geldi kulağıma. Ancak bunu bir türkün yapması, yeteri kadar güzel çalması ve hala yolun başında olması umut vaadediyor. Başarılar diliyorum kardeşim.
  18. Huseyinekrem

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Brook'dan: pantsu, misete moratte mo yoroshi desu ka? Kilodunuzu gösterebilir misiniz?
  19. Kırmızı mazda ben burdda misafirim diyor ama gerisi iyi olmuş :D
  20. Huseyinekrem

Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)

Arkadaşlar hatırlatayım 1.sezon bitti ve en az 2 ay daha yeni bölüm gelmeyecek merak eden arkadaşlar başlayabilir :)
  21. Huseyinekrem

Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)

Öncelikle yorumun için teşekkürler, insanların yaptıklarımı beğenmesi ayrı bir tatlı oluyor :) Ya aslında final vermeyecektim, ama devam ettiremedim. Düşünmek için vakit bulmak amacıyla erteliyorum şimdilik. Olayları bilerek hızlı geliştirdim. Zaten amatör bir yazıyı okuyorsunuz, yersiz betimlemeler yada alakasız ögelerden uzak, tek seferde bitirilebilecek bir eser olsun istedim.
  22. Huseyinekrem

Aura Kingdom Oynayanlar toplanalım

50 den sonra exp vermiyor aynen. 100 görev 1 seviye nerdeyse. şuan 54 ü yarıladım. Kutudan magıcal outfit çıktı süresiz ama parıltısız. Yine süresiz parıltısız kanadım var :D uçması iyi sarıyor. Para kasması çok sıkıntı ya varmı bir önerin?
  23. Eski kayıtlarımız duruyormu ben bayağı bişeyler atmıştım :)
  24. Merhaba arkadaşlar, biraz uğraştırsa da, sevgili Erza'ya Ethernal Mangekyou Sharingan yerleştirdim. Şimdi onlar düşünsün :D Resmin kendisi bana ait değil, sadece göz ve çevresini düzenleyip, fazla kanları temizledim. Ancak yinede büyük emek harcadım. Beğendiyseniz bir yorumu ya da like'ı çok görmeyin. Resmin çeşitli varyasyonlarını ve gifleri konunun devamında bulabilirsiniz. İmzayıda tabi. Yüksek Çözünürlüklü Versiyonu Resmin Orjinali Lanetli Dövmeli Versiyonu Çeşitli Çözünürlüklerden Oluşan Gif Paketi http://www.mediafire.com/download/kc51s05rmkm6h5e/erza-all-sizes-gif.rar En Büyük Çözünürlüklü Gif http://www.mediafire.com/download/l2zx3oqcoibvank/anigif01.rar Telefon için duvar kağıdı örneği (720p) Telefonda duvar kağıdını gif yapınca haraket etmiyorsa, gif resimleri duvarkağıdı yapmamıza yarayan android uygulaması http://www.mediafire.com/download/m6iji4a57wjq68a/AnimGIFLW2ProV1_1_0_BlackAndroidApps.apk Büyük Versiyon + Bizim Foruma Uygun İmza 600x210 400x133 Date a Live'daki çatlak Kurumi'yi (Tokisaki) bilmeyen yoktur. Kendisinin, kendisine göre anormal sayılan bir fotoğrafıyla hoş bir tema yapmaya çalıştım. Sizlerle de paylaşmak istiyorum. Biraz acemi işi oldu, biraz da kendime göre olduğu için resim istedğim gibi gözükmüyor. Bende bir sürü araç çubuğu olduğundan normal olarak görebiliyordum ama başkasında nasıl görüneceğini tahmin edemedim. Neyse, umarım beğenirsiniz :) Tema adresi https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/krumi-on-different-angle/
  25. Huseyinekrem

En Çok Kullandığınız Siteler ?

Buda benim çıbık. Çok kullanışlıdır kendisi:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.