Jump to content

Sina

Üyeler
  • İçerik sayısı

884
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Sina kullanıcısının paylaşımları

1. Sina

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Evet de Aldnoah'ın mecha tarzına benzemiyor pek, izleyince anlayacaksın :D Ama gene iki ulusun savaşması, hain, prenses tarzı olaylar geçiyor yani.
  2. Sina

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Ehehe peki :D İki animeyi de izlemeni tavsiye ederim, zaten bu üç anime çogu yerde birbirine benziyor bence -_-
  3. Sina

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Tüh ya bu animeleri bilmeyenler vardır diye düşünmemiştim, büyük spoiler oldu bi nevi şimdi :( 1.si Hamatora 2. si Kakumeiki Valvrave.
  4. Sina

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Bende niye bu sahne çok tanıdık geliyor diyordum, Endişelenmeyin kesin ölmemiştir.... Hepte açık beyazımsı saç rengi olan karakterler kahverengi saçlıyı hedef alıyor ironi...
  5. Sina

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Sıyırdı bence ama çok kan vardı. Ama bilemeyiz anime logic denen bişey var, zombiye bile dönebilir. Bu arada Slaine sevmeyenler 2. sezon daha çok nefret edecekler gibime geliyor.
  6. Sina

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Ya Slaine nasıl desem hani biraz çogu insanın tabiri ile ezik oldugundan, bu bölümde bu tür şeyler yapacagını kimse tahmin etmemişti, hani gelen sinir dalgası da bu yüzden zaten. Bu tür hareketleri Inaho yapsa kimse bişey demezdi yani. Zaten orada Inaho'da ona silah dogrulttu, o vurmasa Inaho vuruyordu, kimse gelip bana Slaine Inaho'yu vurdu vesaire demesin. Inaho basit düşünüyor herşeyi, sinirime gidiyor biraz. Hani duygusuz degil aslında, çogu yerde duygularını belli edebiliyor. Ama dedigim gibi benim için basit düşünüyor, hani olayın mantıgını kavramışsın ama sadece mantıksal düşünüyorsun, o tip karakterleri sevemiyorum nedense :D Ayrıca bu anime Romantizm degil, yani başından beri InahoxHime yada SlainexHime falan hiç düşünmedim, bu tür animelerde şu Prensesler genelde iki karakterin kişiliklerinin değişmesinde büyük rol oynuyor. Her ne kadar konu üçü üzerinde yoğunlaşsa da Slaine'in agırlıgı belli oluyordu yani, hani Asseylum hime yada Inaho gerçekten ölmüş olsa da konu gayet iyi devam eder bence, ki İkisinin de öldügünü düşünmüyorum, Hime ölmüş olabilir ama Inaho ölmemiştir. Bakalım slaine berserke bağlayacakmı. Bana öyle geliyor.
  7. Sina

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Ve evet Slaine daha çok seviliyor Japonlar tarafından, ki bende seviyorum. Slaine'i Inaho'dan çok çok fazla seviyorum. Biraz ara verin çocuga. Hani Inaho biraz nasıl desem o kadar ilgi çekici bi karakter degil. İkidebir savaş için vesaire şeyleri sıkıyor insanı ne kadar güçlü olursa olsun. Çifte strandartçı ve çıkarcı. Hele şu Inaho'nun Slaine'i düşman diye vurdugu, sonra Rayet'e gelince marslılar ile kavgaya lüzum yok tutumu beni sinir etmişti. Yani Slaine'e çıkışmayın, biraz ara verin, Inaho prenses ile gününü gün ederken çocugun çekmedigi dert kalmadı. Ama gene bunu demem Slaine'in yaptıgı şeyi affettigim anlamına gelmiyor, sadece çıkışmayın hemen ona :D Bana nedense bu bölüm olanlar Hamatora'da ki Art'ın son bölüm yaptıklarını hatırlattı. Bu tür karakterlerin dünyaları hep kırık işte.
  8. Haikyuu!! da bitti ne yapsam bi daha mı izlesem, bi garip hissettim :D

9. Sina

Ekim 2014 Animeleri Tanıtımı

Gene ecchi ve harem bol olan bi sezon olacak gibi geldi. Gene arada birkaç bilim kurgu vesaire var. Fujoshiler için sönük kaldı bu sezon yaza göre. İçim acıyor. :D Daha çok komedi agırlıklı olmuş. Gene psycho pass ve Yowamushi pedal ile idare edecegim bu sezon :D Tabi nasıl olacak öteki animeler izledikçe görecegim... Ayrıca Prince of Tennis'e yeni ova gelecegini yeni duydum, neler oluyor? :O
  10. Artık dayanamıyorum, yeni sezon çıkmadan daha fazla fragman yayınlamayın yoksa cidden kafayı sıyıracagım. :D
  11. Sina

tokyo ghoul

64 ama buradan devamını okusan birşey anlamazsın. Hatta sıfırdan başla okumak istiyorsan. Yani mangası animesinden daha iyi, örnegin, Yani gene karar sizde...
  12. Psycho Pass'ın 2. sezon fragmanı çıkmış bile,

gene openingi Ling Tosite Sigure yapıyor sanırım, nasıl heyecanlandım anlatamam. :D
    1. Megane-san

Megane-san

Şimdi benide heyacanlandırdın :D

13. Ao Haru Ride ne sıkıcı çıktı -_- Zor izliyorum artık, sırf bitirmek için izliyorum zorla...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sina

Sina

Aldnoah.Zero, Gekkan shoujo nozaki kun, Barakamon, Zankyou no Terror ve Tokyo Ghoul izle, bunlarda benden tavsiye olsun :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

Majimoji Rurumo o ufak kızın olduğu anime mi? onu diyodum işte 3. derken ama adını bilmiyorum :D

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Barakamonu kesinlikle izle tam kasaba ortamını yansıtmış succesful bir dizi :D

14. Sina

Animelerin En Seksi Erkekleri Seçildi

Takasugi ve Gintoki yerine bende Hijikata'yı seçerdim. Ayrıca Bleach'den hiç bir karakterin listeye girememesine şaşırdım. Sebastian zaten belliydi, o ap ayrı bi karakter zaten :D
  15. Okulu falan geçtim tamam, ben otobüslerden daha çok nefret ediyorum bu gün onu bi daha anladım :D

16. Sina

Tokyo Ghoul’un Mangası Finalini Yaptı

Şimdi burada bilgili biri olarak konuşayım, ehem, Anime muhtemelen 8. cilde kadar olacak. Yani anime bittikten sonra mangasını okumak isteyenlere 65 bölüme falan denk geliyor. Fakat anime manga bölümlerini değiştirdigi için pek emin olamıyorum. Ama benden bir öneri mangayı tekrardan sıfırdan okumanız. Animenin hani animasyon vesaire falanı filanı tamam güzel de serinin asıl havasını pek yansıtamıyor. Yani 60 küsür bölümü 12 bölümlük animeye uyarlar iseniz olacagı belliydi yani D: Anime gümüş ise manga altındır fdkjgas :( :( Ayrıca mangasının sonu pek mutlu bitmedi. Zaten başından beri mutlu olmayacagı belliydi de Ishida bilinmeyen çok soru bıraktı arkasında, muhtemelen yeni bi proje gelecektir.
  17. Bu gece uyumasam mı ne, hiç değilse yarın sınıfta uyuyarak okulu geçiştirebilirim.

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Yarın ders olmaz ya :D

18. Sina

Toei Animation World Trigger’ı da mı Batırdı?

Yep, hemde nasıl batırdı anlam veremiyorum. Güzelim seiyuuları topluyorsunuz, güzel aksiyon mangasını alıyorsunuz ortaya koydugunuz şeye bak. Yani mangasına yakışmayan bi anime olursa yakıp yıkıcam toei stüdyosunu :D
  19. Kaneki'nin son ve nihai formu, http://38.media.tumblr.com/edd0cf5f639866b39a612195b4e1a732/tumblr_nbtdors6V91sq4ddeo4_500.jpg Böyle bi daha havalı mı oldu ne? fdhsdhds ne yapacagımı şaştım...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sina

Sina

Ahahaha :D Cidden spoiler istiyorsan veriyim manga bitti sonuçta :D

3. Nayru

Nayru

yok yok almayım :D ben şuanki saf heyecanlı halimden memnunum :D

4. Sina

Sina

Peki :D Animenin aksine mangada bi heyecan falan kalmadı zaten :D

20. Ishida-sensei aferin Tokyo Ghoul'un mangasını böyle bi yerde bitirdin, olsun gene fanların seni seviyor... Şimdi oturup öteki serinin adını bul ve çiz.

21. Hiroshi Kamiya'nın sesini özlemişim ya Levi'de :D Bi değişik hissettim :D Levi hayranları gene şanslı :D Kendine özel Ova'sı bile çıkıyor :(
  22. Sina

Kedici Mangakanın Kedili Mangası

Benimde aklıma ilk Tanuki geldi. :D Ahaha kedilerinin hepsi de tombik tombik, ben kendi kedilerime yedirtmiyorum şişmesinler diye :D
  23. Bu da benim masaüstüm, çok gereksiz şeyler var dfjkgdf :D Utanç verici :(
  24. Bazı yerlerde çok hızlanıyorsun sonra birden yavaşlıyorsun, Ama hemen mükemmel olmanı beklemek saçma olur, çala çala ilerlersin umarım :D Güzel olmuş böyle devam et ^^
  25. Sina

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Fairy Tail - Natsu (Tetsuya Kakihara) Magi - Ren Kougyoku (Kana Hanazawa) Nisekoi - Raku Ichijou (Kouki Uchiyama) MekakuCity Actors - Haruka (Mamoru Miyano) Magi - Ja'far (Takahiro Sakura) Hamarora- Art (Hiroshi Kamiya) Gin no Saji - Hachiken Yuugo (Ryouhei Kimura) (L-elf'i seslendirmesini de seviyorum ama nedense daha canlı sesi daha hoşuma gidiyor, hachiken'e daha çok yakışıyor) Aslında genel olarak bu seiyuu'ları seviyorum ama en yakıştırdıgım karakterleri bunlar yani.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.