Jump to content

Sina

Üyeler
  • İçerik sayısı

884
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne Sina kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Aklınıza gelen HER TÜRLÜ anime klişesini buraya yazar mısınız? :) (Ör. odaya kapiyi calmadan girmek, ayagi takilip digerinin ustune dusmek, transfer ogrenci vs vs) değişik bir fikrim varda. ;)

1. Sina

Sina

Gintama zaten klişelerle dalga geçen bir anime. Harem olarak şey etmiştim :D Gerçekten öyle bi olayın olduğu ecchili bi harem anime yok mu şimdi? :(

2. (See 41 other replies to this status update)

2. Aklınıza gelen HER TÜRLÜ anime klişesini buraya yazar mısınız? :) (Ör. odaya kapiyi calmadan girmek, ayagi takilip digerinin ustune dusmek, transfer ogrenci vs vs) değişik bir fikrim varda. ;)

1. Sina

Sina

Son klişe gerçekten Klişe mi? :O Öyle bi anime var ise izlemek istiyorum :D :D Ama tamda haremin yapısına uyuyor...

3. Aklınıza gelen HER TÜRLÜ anime klişesini buraya yazar mısınız? :) (Ör. odaya kapiyi calmadan girmek, ayagi takilip digerinin ustune dusmek, transfer ogrenci vs vs) değişik bir fikrim varda. ;)

1. Sina

Sina

Spor animelerindeki son dakikaların animedeki 20 dakikaya denk gelmesi.

Son anda sayı yapma olayı.

Daha ne sayayım, bir sürü klişe var şu anime dünyasında. Her türlü klişe olan şeyi saydım.

4. Aklınıza gelen HER TÜRLÜ anime klişesini buraya yazar mısınız? :) (Ör. odaya kapiyi calmadan girmek, ayagi takilip digerinin ustune dusmek, transfer ogrenci vs vs) değişik bir fikrim varda. ;)

1. Sina

Sina

Her animede bulunan tamamen öküz gibi yemek yiyen karakterler.

Sevimli gözüküp şeytan çıkan karakterler.

Uğruna savaşılan prenses.

Harem serilerde erkek karakterin en yakın destekleyici arkadaşı.

Reverse Haremlerdeki kızların tamamen saf olması.

5. Aklınıza gelen HER TÜRLÜ anime klişesini buraya yazar mısınız? :) (Ör. odaya kapiyi calmadan girmek, ayagi takilip digerinin ustune dusmek, transfer ogrenci vs vs) değişik bir fikrim varda. ;)

1. Sina

Sina

Mecha animelerde hep ana karakterin bilinmeyen bir şekilde bir makineye binmesi ve ilk kullanışta iyi kullanması.

Ana karakterin hep cam kenarında oturması.

Popüler olmayan karakterin hep yakışıklı/popüler bi arkadaşı olması.

Shounenlerde pes etmeme olayı.

6. Aklınıza gelen HER TÜRLÜ anime klişesini buraya yazar mısınız? :) (Ör. odaya kapiyi calmadan girmek, ayagi takilip digerinin ustune dusmek, transfer ogrenci vs vs) değişik bir fikrim varda. ;)

1. Sina

Sina

Erkek karakterin yanlışlıkla kız karakterin gögüsünü ellemesi, kızın ona tokat atması.

Her animede bulunan bir sapık karakter.

Kötü karakterin kötü bir geçmişi olması, aslında iyi biri olması.

Az daha düşüneyim.

7. Gintama anime Nisan 2015'de geri dönüyor. 2015 şu ana kadar geçirdigim en güzel yıllardan olacak. :D

8. Gintama anime Nisan 2015'de geri dönüyor. 2015 şu ana kadar geçirdigim en güzel yıllardan olacak. :D

9. Serinin romanından uyarlama olan mangasını okumuştum, da pek beğenmemiştim. Ama animesi ses getirecek gibi görünüyor.
  10. Güya sınava çalışacaktım, şu bilgisayarı terk etmeden hiç bir şey olacağı yok benden.

11. Güya sınava çalışacaktım, şu bilgisayarı terk etmeden hiç bir şey olacağı yok benden.

12. Güya sınava çalışacaktım, şu bilgisayarı terk etmeden hiç bir şey olacağı yok benden.

13. Güya sınava çalışacaktım, şu bilgisayarı terk etmeden hiç bir şey olacağı yok benden.

14. son 2 gün. beklenen gün sonunda geldi çattı. önümüzdeki 2 hafta boyunca internette en çok konuşulan şeylerden birisi olacak. bu şarkıda bu durumu okuma zahmetine katlananlara gelsin.

15. son 2 gün. beklenen gün sonunda geldi çattı. önümüzdeki 2 hafta boyunca internette en çok konuşulan şeylerden birisi olacak. bu şarkıda bu durumu okuma zahmetine katlananlara gelsin.

16. God eater prologue animesine bayıldım.. 2009da tek bölümlük olsa da :P 2015 de yeni sezon gelecekmiş bakalım nasıl olacak :)

17. God eater prologue animesine bayıldım.. 2009da tek bölümlük olsa da :P 2015 de yeni sezon gelecekmiş bakalım nasıl olacak :)

18. 14.Guncel anime hıı tüm derslerden kalmış olmamın nedeni sanırım hemen 15. yi bulmalıyım :3

19. Akame ga Kill'in animesi batırdı, 2. sezonu falan da beklemeyin.

20. Nisekoi'nin mangasını (147 bölüm) okuduktan sonra çok boş geçtiğini fark ettim. Öyle ki spoiler verecek bir olay bile yok -_- ana karakter zaten dayaklık.

21. Nisekoi'nin mangasını (147 bölüm) okuduktan sonra çok boş geçtiğini fark ettim. Öyle ki spoiler verecek bir olay bile yok -_- ana karakter zaten dayaklık.

22. Nisekoi'nin mangasını (147 bölüm) okuduktan sonra çok boş geçtiğini fark ettim. Öyle ki spoiler verecek bir olay bile yok -_- ana karakter zaten dayaklık.

23. Nisekoi'nin mangasını (147 bölüm) okuduktan sonra çok boş geçtiğini fark ettim. Öyle ki spoiler verecek bir olay bile yok -_- ana karakter zaten dayaklık.

24. Nisekoi'nin mangasını (147 bölüm) okuduktan sonra çok boş geçtiğini fark ettim. Öyle ki spoiler verecek bir olay bile yok -_- ana karakter zaten dayaklık.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.