Jump to content

Burakesan

Üyeler
  • İçerik sayısı

201
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

İletiler bölümüne Burakesan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Merhaba,

bu videoda Gerekli Şeyler ve Manga-TR arasında yaşananlara değindim ve kendi yorumumu belirttim, sizlerin de konu hakkındaki görüşlerini bekliyorum.

Gerekli Şeyler'in Facebook sayfası ve özür mesajı;

www.japonca.com.tr'de paylaşılan gönderi ve geçen konuşmalar;

Videoyu istediğiniz gibi, her yerde paylaşabilirsiniz; bir farkındalık oluşmasını istiyorum şahsen.
  2. Görüntü kalitesiyle (bit rate) orantılı olarak çözünürlüğü de düşürürsen evet, çok ciddi görüntü kalitesi kaybı yaşamazsın ama asıl meselelerden biri de kaynağın ne kadar kaliteli olduğu.

Ben Rosario Vampire'nin Blu-ray versiyonlarını (bölüm başı 2GB kadar) 500MB civarına çekiyordum, kaynak kaliteli olduğu için de sahneleri durdurup, çok ince detaya inmediğin sürece neredeyse hiçbir fark görünmüyordu.

"...normal verince hata veriyor." kawaii kereste gibi cidden güldüm, para kazanmayı istemen kötü bir şey değil, meselenin üstünü altını örtmene tabiri caizse hacet yok :D

3. Yok yok ben siz öyle demiştiniz sandım, büyük ihtimal sınıf olsun şu olsun bu olsun diye öneri yaptım hala yapmamış kerata falan dediğiniz için öyleymiş gibime geldi de. Demek değilmiş :D Pardon ya yanlış söylenti yaymışım gibi oldu :D Bu arada süper bölümler devamını sabırsızlıkla bekliyorum :D

Teşekkür ederim,

yeni bölüm yakında :)

4. Hocam çok güzel video olmuş, ben geçenlerde türkiyede arıyordum ama bulamamıştım. sitenin adını öğrendiğim iyi oldu. 

Keşke büyük oyun mousepad'i de yapsalarmış. Bu seçeneği bulamayınca bastım parayı şundan aldım. aralarında 4 kat fiyat farkı oldu (5 dolara indirsek) ama boyutları da fark edeceğinden çok sıkıntı etmedim. (Edit: Kontrol ettim boyut olarak, 5 normal mouse pad 1 büyük ediyor :D)

Youtube account'ımı uzun süredir kullanmıyormuşum. Videoların devamını bekliyorum, sub basıp likeladım bile. :)

Fikir vermek açısından: Sonraki videoların birinde anime/manga çizim stüdyolarından birini tanıtabilirsin. :) Manga Studio 2.0 gibi. 

Ya da Vocaloid'in ne olduğunu açıklayabilirsin. Önüne gelenin Hatsune Miku'ya "bu kızın animesi var mı?" sormasından kurtulmuş oluruz. (2 çocuk boğazladım, pişman değilim.)

Teşekkürler :)

Tavsiyeler güzelmiş doğrusu, bunu hemen başucumdaki not defterime yazıyorum, bir kenara not almadığım her şeyi unutuyorum...

5. Ben sabit takımımla beraber sadece Dominion oynuyorum, isteyen çıksın takımımızın karşısına :P 

Sırf Dominion turnuvaları olsa rakibimiz yok, öyle diyeyim size :D

Takımımız şu kilit isimlerden oluşuyor; Burakesan, YugiohTurk, WildWraith, Are U Mad, Rijl al Awwa

Oldu da bu isimlerden birini görürseniz Dominion'da (özellikle Yugioh Turk) klavye ve fareyi bir kenara bırakabilirsiniz :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.