Jump to content

sadece okan

Üyeler
  • İçerik sayısı

984
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

Durum güncellemeleri bölümüne sadece okan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. geçme notunu 65 ten 63'e çeken bir hocamız var :) baya bi fark yaratır yani kalan olmaz artk.

1. Heimatlos

Heimatlos

vallahi hiç oyle dertlerim olmadi aa ba bb olduğundan :D

2. sadece okan

sadece okan

dün endüstri müh. mezuniyetine gittim arkadaş için 200 e yakın mezun vardı :D bugün kendi bölümümün mezuniyet törenini gördüm 40 kişi var veya yoktu :D 120 kişilik dönemden 40 kişi mezun edebildik anca :D

2. o zaman bütler başlasın.

3. aylardır beklediğim  geldi cuma günü, sonunda warcraft movie :panda-15::panda-19:  

For The Horde!!!

4. Final Haftası geldi sonunda :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. slimjack

slimjack

Ozaman ganbare şampiyon :P

3. LeornKayn

LeornKayn

Senin profiline girince neden kendimi böyle modernize beyaz renge ve kesinkin hatlara sahip bir odada gelecek ve bilim kokulu bir yerde hissetim şuan arkada çalan müziğin etkisi mi acep...

Bırakın gelsin gel hele gel!

4. sadece okan

sadece okan

profilim lab malzemeleri gibi tolüen , etanol aseton falan kokuyor

5. vize haftası yaklaşıyor :3

6. saatlerdir capcom un turnuvayı izliyorum :D alın lan şu turnuvayı japonlar :D asın bayrakları

7. Neden bindiğim otobüsteki tek erkek bnm 20 tane bayanla okula çkıyorum :D:flying-crazy-rabbit-emoticon::bled1-onion-head-emoticon:

1. Red-King
    2. Singularity

Singularity

Bizede hep dedeler denk gelsin zaten kendimi cennete giden otobüste sanıyorum.

3. sadece okan

sadece okan

Bnde anlamadm bu sabah bana öyle denk geldim :D bnde cennete gidene bindim heralde

8. lan alt tarafı oturduğum yerden ayağa kalkarken belim nasıl bu kadar  kötü sakatlanabiliyor :D

2. sadece okan

sadece okan

reaktör tasarımı :D her hafta quiz yapacak yarın veya çarşamba olacakta çalışmak lazm :D

3. Red-King

Red-King

Havalı gözüküyor *-*

Yani zor gözüküyor :D

4. sadece okan

sadece okan

:D havalı mıdır bilemem de çok zor olduğu kesin D:

9. C.tesi pazar full çalşmk ne kadar güzel:dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

1. Red-King

Red-King

İşte buna ağlanır :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Koca yürekli adam.

2. sadece okan

sadece okan

Belimi incittim sövemiyorum şuan buradan :bled2-onion-head-emoticon:

3. Red-King

Red-King

Geçmiş olsun :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

10. Kocaman kız oldun artk :p d.günün kutlu olsun :floating-crazy-rabbit-emoticon:

1. Witch

Witch

:kro_mendil:Ahahahshahs yaşasın :dance-with-me-crazy-rabbit-emoticon: Teşekkür ederiim 

11. çok çılgın bir müzik koydum bi dinleyen bi daha dinler.

2. sadece okan

sadece okan

:D bilmen bile şaşırtıcı

3. Witch

Witch

Nedenmiş aa:') 91'li ve 93'lü iki ablam olunca B((

4. sadece okan

sadece okan

Sen tam çömez gibi kalmışsın en küçük 

12. 4-5 aylık spora devam etmenin ardından tüm kıyafetlerinin üstüne tam olması :bud:  hatta gömleklerinin bazılarının sıkıp patlaması :cheer3-onion-head-emoticon:

13. dün gece oturduğum cafedeki menüde devil's fruid diye bi liste vardı , dicektim bana bi gomu gomu arkadaşada mera mera diye ama listede yoktu :(

1. xpector
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bende Gura Gura no mi veya Yami Yami no mi isterdim. En havalı ben olurdum böylelikle ehehe

3. sadece okan

sadece okan

yan masada zaten taş  meyvesi yemiş kızlar vardı yoksa onlara ısmarlıcaktım :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

14. hergün profildekini farklı bir orkestra müziği ile değiştircem :D böylesi daha bi güzel olur sanırım.

1. HolySpirit

HolySpirit

Bendekini seversin o zmn ^^ her profili girildiinde insanı sıkmıcak bişey koydum :D [Yüksek sesli müzik koyanlara sesleniyorum acıyın bize -_- ]

2. sadece okan

sadece okan

son ses koyucaksın ki profiline girenin kulağı dürtülsün :D

15. bu lanet olası imza kısmı ayarı nerede profilde :D

1. UnderminE
    2. jans09

jans09

En üstte sağda nickin yanındaki ok işaretine tıkla. Hesap ayarlarına gir. (Varsayılan (Nerve) tema kullanıyorsan renk sorunu halledilemediği için görünmüyor henüz. Deafultsa sıkıntı değil. Masmavi İMZA yazıyor :9:) oradan halledebilirsin. Spoiler içine almak içinse göz işaretine tıkla tüm imzandakileri içine tut bırak :17:

16. tema çok hoş ama eskisinin kullanımı daha kolaydı :D bide çok aşırı beyaz ve yazıları biraz daha koyu olmalı :D

17. yeni forum çok güzel olsaymış :D <3

18. iş,okul,sporsuz bir gün :3

19. battle.net şifremi unuttum , secret questionu da hatırlamıyorum :D gelde şimdi blizzardan şifreyi almak için uğraş

20. ve kill la kill biter :D all hail satsuki samaaaaaa

21. kardeşimle oturdum kısmete oluru izliyorum. :D ne çirkef kızlar ya

22. sonunda bütlerim bitiyor yarın :D milletin tatili bitcek bizde daha bütler yeni bitiyor.

23. eski ev mezun olan ev arkadaşım yeni manita yaptım diyodu bi meğersem adam tanışma sitesinden hiç görmediğim bi kızla çıkıyormuş :D 23 yaşına geldi hala büyümedi bu çocuk ya

1. Kadir-

Kadir-

ahahaha :D :D

2. sadece okan

sadece okan

yanıma geldi izmite günde 5-6 saat konuşuyor kızla olm dedim nerden buldun kızı ankaradan bide , tanışma sitesinden dedi , zaten çocuk gibiydi :D babalık yapıyordum ona evdeyken

3. Kadir-

Kadir-

Yazık çocuğa, yakınlardan kız ayarla da kendine gelsin :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.