Jump to content

sadece okan

Üyeler
  • İçerik sayısı

984
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

İtibar Etkinliği

1. Harika
  2. Beğen
  3. Harika
  4. Harika
    sadece okan got a reaction from Leffwn in https://kickass.cd/game-of-thrones-s07e06-1080p-webrip-good-audio-tt18376382.html Buy   
    bu bölümü böyle izledim

5. Harika
  6. Harika
  7. Harika
  8. Beğen
  9. Beğen
    sadece okan got a reaction from Giselle Night in Firefox eklentilerini sildim şimdi de video downloadhelper i kurup etkinlestiremiyoru   
    internet download manager kullanabilirsin :)
  10. Beğen
  11. Beğen
    sadece okan got a reaction from Kikuchi in Türevle limit çözmek de efsaneymiş   
    türev gördükten sonra limit çok boş geliyor veya önceden çözmek için kendini parçaladığın denklemlerin aslında türev ile saniyeler sürmesi :) tabi türev sevdiysen integrali de seversin
  12. Beğen
    sadece okan got a reaction from Heimatlos in @Singularity @sadece okan @Red King @Luluna neredesiniz :D   
    :D burayı chat mı yapıcaz
  13. Beğen
    sadece okan got a reaction from Zombie in kornealarım yandı nereden siyah temaya geçiyoruz   
  14. Beğen
    sadece okan got a reaction from Heimatlos in Kardeş burası neresi o.O   
    @Kidou_Keiji_Jiban 
  15. Beğen
  16. Beğen
  17. Beğen
    sadece okan got a reaction from sShoguNn in payday2 steamde ücretsiz oldu artık isteyen arkadaşlar eklesinler :)   
    yok hep senin oluyor
  18. Beğen
  19. Beğen
  20. Beğen
  21. Beğen
  22. Beğen
  23. Beğen
  24. Beğen
  25. Beğen
    sadece okan got a reaction from Lizardon in Gintama'ya yeniden başladım 28. bölüme kadar izlemiştim 2015 yazı şimdi tekrar izleyi   
    ya gintama asıl olayını başlar da çok çok yavaş işliyor ki anlamıyon zaten her bölüm filler gibi :D her sezon üstüne katarak gidiyor :D tabi son 2 sezondur baya ciddi arc lar geldi hikaye ağırlıklı oldu yani ama tek kelime efsane son sezonlar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.