Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

777
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. gizem animelerine bayılıyorum yaa. "higurashi no naku koro ni" ne zamandır erteliyordum sıkıntıdan başladım bi baktım ki deli gibi sarıveriyo AMAN TANRIM DİDİM

2. abi hiç bir Allah'ın kulunun rüyasında atom bombası patlar mı ya :D mantar bulutunu gördüm o radyasyondan kaçış hikayesi var ya holywood filmlerinde yoktur :D

1. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Bir yere not alsaydın, toparlayıp satardın senaryoyu :D

2. jans09

jans09

Wolverine filmini izle... ilk sahneler benziyor senin rüyana :)

3. Barış

Barış

aynen ordan araklamış olabilirim rüyada ama o filmde sadece patlama sahnesi vardı kaçış bana ait :D

3. vol 13 çevirisi tamamlanmış. bayram içinde bayram. :happy-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon: :cheer1-onion-head-emoticon: :cheer1-onion-head-emoticon: :cheer1-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon:
  4. hp kitaplarını sıfırdan okuyasım var...yine :D

5. ilk kez bale gösterisi izledim eğer hepsi bu kadar komikse bundan sonra bale fanıyım

6. Barış

Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar

emek var. elinize sağlık :D bende klozete tam oturmayan kapaklara çok uyuz olurum.
  7. japondan dahiyane çözüm. sokakta yavaş yürüyenlerle başa çıkma yöntemi :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Asdfdsa :D Yarıldım :D Adam çok zeki. Bunu kalkıp Kadıköyde denemek gerek :D

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Aynen bunu bi deneyeceğim :D Çok akıllıca :)

8. küçükken okuduğumda anlamamıştım espriyi ama şimdi ingilizceyi geliştirince esprinin derinliğini kavrayabiliyorum :D http://img-9gag-lol.9cache.com/photo/aqZ1wyL_700b_v1.jpg

9. ben oyuna gömülmüşken yeni bölüm çıkmış üstüne muhabbeti yapılmış :/ lina tatsuya vs leri harbi çok iyi ya hakkaten bi an önce yapsalar animasyonunuda izlesek ama önce şu mıçtımının vol 13'ünü çevirsinleer ulan artık :D
  10. okul bitti skyrime tekrar başladım :D oyunu kaç defa oynarsam oynayayım her defasında yeni bişey görüyorum şimdiye kadar ki yapılmış en iyi oyunlardan

11. zeref'in seiyuu'su mu değişmiş o ne berbat bi ses öyle ya. en güçlü büyücüye öyle bi ses hiç gitmemiş. natsu sonra happy şimdide bu. bu animeye seiyuu seçenin kafasında bi problem var.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Rıse

Rıse

kim kimin seiyusu anlamadım (: :( az daha açıklayıcı yazar mısın amy abla :P

3. Amygirl

Amygirl

Sürekli Parfüme diyen İchiya san ı Bleachin Aizen i ile aynı adam seslendiriyor :D Paku Romi yeter ya kadın Erza nın seiyyu su aynı zaman da Claymore dan Teresa nın , Hitsugaya Toshirou nün ve Edward Erlic in seiyyusu aynı kadın :)

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Yeni öğrendim :D İchiya love!!1

12. novelda güncelim kami ni sama lakabını ben ilk kez görüyorum. daha çevrilmeyen kısımdandır tatsuyada bilmiyordur bence.
  13. vol 13'ü hala bitiremediler yahu. bitirselerde okusam.
  14. sabo gözüktü animede de :D

15. Barış

Japonya'nın Eksileri

bi millet geçmişi değildir falan filan tamam bunlar doğruda geçmişte yaptıkları (ki çok da geçmiş değil 100 sene bile olmamış) şeyler şuanki neslide etkiler. eminim ki aynı cinnsel sapkınlık şuan içinde bulunuyordur. aynı vahşilik hala içlerinde vardır. zamanla düzelirler veya düzelmezler. onların bileceği iş amerikanın yaptığını yapıp adamların memleketini basıp hepsini hadım etmeyeceğimize göre çok fazla yargılamamıza gerek yok japonları.diğer özelliklerini bilmem yaptıkları anime ve manga sanatıyla ilgileniyorum. gerisi beni ilgilendirmez.
  16. kaneki hele şükür delirdi ama delirinceye kadarda beni delirtti. en berbatı bu bölümdü ya. bölümün

17. mühürlenen gücün kalkması tahmin ettiğiniz kadar büyük bi etki yapmıyor novelda. tatsuya hala aynı sihirleri kullanıyor sadece dayanıklılığı arttı. hani ilkinde i kamyonu ayrıştırabilirken bu sefer bi gemiyi ayrıştırır hale geldi. bu verdiğim sadece önceki gücüyle sonraki arasındaki karşılaştırma. belki limit kalkmadan da gemiyi ayrıştırabiliyordur bilmiyorum :) tatsuyanın bilgi düzleminde görüş yeteneği(elemental sight) sayesinde uzaklık bi önem farz etmeden etrafında olan biteni öğrenebiliyor. mesela 1 kilometre uzakta bi çatışma varsa tatsuya bu çatışmayı görsel olarak görmese bile yada işitmese bile o bilgiler ona ulaşıyor. ne tarz bi bilgi bende tam emin değilim ama uzaklık fark etmeden izleyebilir olan biteni. işte bu yeteneğini kullanarak sürekli miyukiyi izleme alışkanlığı geliştirmiş tatsuya. istemeden bile olsa sürekli miyukinin etrafını kolaçan ediyor. miyukiye elinde bıçakla mesela bi adam yaklaşıyorsa yada miyukinin olduğu yere 100 metre(örnek sadece uzaklık önemli değil) uzaktan bi tane saldırgan köpek yaklaşsa dahi bunu biliyor ve zamanında müdahale edebiliyor. miyuki abisinin kendisini sürekli olarak izlediğinin farkında olduğu için beni hep koruyor beni hep kolaçan ediyor demek istiyor. yasaklanma olayınıda ben şöyle anlatayım tatsuya savaş sonunda çok acayip bişey yaptığı için dünya çapında büyük olay oluyor. amerika da diğer ülkenin böyle bi silahının olmasına izin veremeyeceği için yapanı bulmak amacıyla japonyada bu büyüyü kullanabilecek adamları izlemesi için ajanlar gönderiyor. maya da bunu önceden öğreniyor ve tatsuyayı uyarıyor. ortaya çıkma tehlikesi olduğu için birliğiyle olan bütün iletişimini kesmesini emrediyor. kesin bir şey değil tabi sadece araştırma bitene kadar. daha sonra izin kalkıyo denmiş ama o izin fiziksel olarak görüşmeyi kapsamıyor. sadece sanal ortamdan iletişim kurup bi kaç kamera sistemine erişim istiyor tatsuya o kadar. şuan kaç farklı adam tatsuyayı izliyor sayısını unuttum. birlikten biriyle görüldüğü anda ortalık karışır.
  18. 3 yılda ne ıvız zıvır birikmiş arkadaş ya. iyiki bi okul bitti eve dönüyorum. at at bitmiyor. 2 çanta not attım geri dönüşüm kutusunu taşırdım. şimdi çöp konteynırını taşırmaya gidiyorum :D

1. Rıse

Rıse

oo sen dönüyorsun biz gidiyoruz ...

19. yeni tanıtım haaa :D eline sağlık. şuan başlayabilirim aslında okuduğum bi seri yok. ilk izlenim olarak şunu söyleyebilirim. kalkan çizimi çok yetersiz. eğer büyülü bi geniş alan etkisi falan yoksa o kalkan hiç bi haltı korumaz bence :D
  20. aksiyonun anlatıldığı yerleri kolay sığdırırlar merak etme. aksiyon sahnelerinin çoğunluğu çevreyi ve yapılan hareketleri betimlemeden oluşuyor yani 10 sayfa konuşmadan 2 bölüm çıkarken 10 sayfa aksiyon sahnesi 10 dk sürmez. o yüzden 3 bölümde gayet iyi aktarırlar diye düşünüyorum.
  21. barış artık resmi olarak mezun. barış artık bir malzeme mühendisi :)

22. yarın yani bugün yeni okul dönemi başlıyor ve ben hayatımda ilk kezs bu günü umursamıyorum. :/ bi burukluk var içimde ama ilk maaşımı aldığımda muhtemelen geçer :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.