Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. ve noragami yeni sezon başlar :D bu sezon yeni animeye başlamayayım diyordum ama noragamiyi es geçemem :-)

1. Kai

Kai

tanrılar seni kutsasın +%&(+&

2. Barış

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Beğenmediğim karakterlerden, odanin çizdiği şişman karakterler çok itici oluyor.bu bi taraflarini kaldirip nasil savaşıyor hayret
  3. Barış

Bigmom sanjiye aşık olmuş olmasın la komedi olur valla. Denizciler bu yüzden sanjiyi canli istiolardir belkide hahha. Wb nin cocuguda fake muhtemelen komedi olsun diye şişman kötü çizmiş belli o
  4. Herkese calıştı bi erzaya calışmadı ya hala girişi şu ilk arcda kullandığı zırhla yapıyor. Erza bunu yenip baya hırpalanır sonra power up alıp son dövüşe kadar toplarlar herhalde
  5. forum mu çok sıkıcı ben mi forumdan sıkıldım ne bu ya, alışkanlıktan girmeye başladım sadece artık

6. "about time" zaman hakkında diye çeviren çevirmen sen hangi delikte yaşıyorsun ya :D

1. Amygirl

Amygirl

Hahaha ben de çok enteresan çevirilerle karşılaşıyorum bence direk Google translate :D ama gördüğüm en anlamlı çeviri hatası Shikidedir. Doktor kan değerleri yorumluyor laktat dehidrogenaz LDH diye kısaltılır.

2. Amygirl

Amygirl

Bir de lomber disk hernisi var o da LDH diye kısaltılır adam gitmiş kan değerine loçber disk hernisi değerleri çok yükselmiş demiş sskdkkf ama İngilizce çevirmende hata var bizim Türk ne yapsın :D

7. charlotte dolu dolu final yaptı öyle dolu ki beğenmedim, 2-3 bölüme yaysalarmış bu final bölümünü olurmuş

8. ya biraz düşününce salaklık lan bu madem zeref kimseye zarar vermek istemiyor yollasın kendini uzaya yada ne bileyim ayağına bi taş bağlasın atsın kendini okyanusun dibine kalsın orda bu kadar zor mu bu. ölmek demek nedemek ki, öldürülemeyen adamlar mühürlenir, mühürleseymiş kendini, bi tane adada takılıp kalacağına.
  9. Vol 14-15 cok önemli degil ya.kale tarihlerini okurken baygınlık geciriyordum asıl olay vol 16 da oluyor
  10. Barış

Bi arc da sanjiden çıkacak anlaşılan, sanjinin bildiği biseyi öğrenmek istiyolardır belki, rob lucciydi o güvercin vardı omzunda onu görmedin galiba
  11. Barış

Ahh okuması zevkliydi son bölümü chopperin ödülü kahkaha attirdi
  12. vol 15 ingilizce çevirii tamamlanmıştır, ilgilenenlere duyurulur http://www.mediafire.com/download/z6cd717txm3h4w6/Mahouka+Koukou+no+Rettousei+-+Vol.+15+Ancient+City+Insurrection+%28II%29.zip
  13. Barış

japonya ya turistik bir gezi yapacağım

tokyo ile osaka sana yeter, diğer yerler maliyet olur, kyoto tarihi sarayları ile meşhur bir yar tapınaklar falan var oraya bir gün ayrılabilir onun dışında tokyo size yeter bence.
  14. mahouka vol 17 spoileer okuyorum anam anam :D serinin en zevkli zamanları :D

15. Barış

Merhabalar :3

hoşgeldin, iyi forumlar, daha ufakmışsın çok bozulmamaya dikkat et +18 sayfalardan uzak dur
  16. ben bitmeden güzel üç boyutlu bi seks sahnesi koyarlar diyordum tek görebildiğimiz underboobs oldu
  17. zaten ite kaka yapıyorlardı, bitirsinler daha iyi aynen
  18. bu hafta erken geldi chapter, son savaş başlıyor, vallahi nasıl üstesinden gelecekler bunların hiç bilmiorum şu eziklerin hepsi ölse keşke, warren falan.
  19. çok basit bi faranjit, bütün boğazımı kapladı üstüne 2 kulağımada yayıldı, otobüste eve dönerken ölüyorum sandım antibiyotiğin ben canını yiyim be. 1000 mg bi tane attım dayanabilir hale getirdi.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

ha anladım... ondan sonra niye doktora küfür ediyon diyolar... teki kasap gibi genel cerrah öteki doğru dürüst muayene etmez biri hastayı dinlemez sanırsın insan hayatıyla alakalı değil işleri.

3. Siesta

Siesta

Geçmiş olsun, umarım kısa sürede iyileşirsin.

4. Barış

Barış

teşekkürler

20. bunlar hiç korkunç değil overlord daki şeytan hatunların sinirli halleri mikasanın sinirli haline 5 basar :D
  21. bi daha bayan doktora özellikle başörtülü doktora muayene olursam ne olsun, doğru düzgün muayene etmiyor, haramsa niye doktor oldun kardeşim hasta güvenip geliyo verdiğin ilaçları kullanıyo doğru düzgün muayene etmeyipatladığın bi sempton hastanın ölümüne sebep olsa nolcak. sen cinsiyet ayrımcılığı yaparsan bende yaparım bayan doktora muayene falan olmam bundan sonra.sensei alınmaz umarım. ikidir aynı şey ya boğazım ağrıyo diyorum kontrol etmeden ilacı yazıp gönderiyor.

2. Kai

Kai

birden bire antioksidanlara yüklen bakalım balgam mı atıyosun yoksa ciğerin mi toptan dışarı çıkıyor görelim :D balgam atamam diye bişey görmedim herkes atar

3. Barış

Barış

zorlasam kendimi atarımda psikolojik balgam atamadan öğürüp kusmaya başlarım. rezil bi durum

4. Kai

Kai

hastalık rezil bir durum zaten, bişeylere düzgün konsantre bile olamazsın, halin olmaz :/ 3 gün dişini sık vücudun tüketsin bütün pislikleri dahada olmaz zaten.

22. wahh ocaktan beri ilk defa hasta oldum, berbat yaa

2. Witch

Witch

Geçmiş olsun. :( Benim de boğazımda atlar tepikliyor ama işte._.

3. Barış

Barış

teşekkürler ssanada geçmiş olsun viç

4. Witch

Witch

Tişikkirlir

23. Barış

oioioioioioioioioioi STRAW HAT GRAND FLEET, hasır şapka donanması oluştu, one piece herkesi geride bırakmıştır hocam bu noktadan sonra :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.