Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne Barış kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yüksek ateşle hasta yatarken bile tek bir sahnesinin aklıma gelmesi ile beni kahkahalara boğan adam : Zura :D

2. An itibari ile Tarayıcılardan anlayan bir üye yada virüslere karşı cesareti olabilecek bir üye bana ulaşabilir mi ?

3. An itibari ile Tarayıcılardan anlayan bir üye yada virüslere karşı cesareti olabilecek bir üye bana ulaşabilir mi ?

4. An itibari ile Tarayıcılardan anlayan bir üye yada virüslere karşı cesareti olabilecek bir üye bana ulaşabilir mi ?

5. An itibari ile Tarayıcılardan anlayan bir üye yada virüslere karşı cesareti olabilecek bir üye bana ulaşabilir mi ?

6. YenPress beni sinir etmeye başladı. Başarılı serilerin lisanslarını almaları güzel hoş ama, para yapacaklar diye de bunu yapıp kötü tercümana bırakıyorlar. Öyle kötü ki Fan tercümeleri çok daha iyi oluyor. Ama Fan tercümeleri de mecbur kaldırılıyor. Saçmalık! Nande kore! ╭(๑¯д¯๑)╮

7. An itibari ile Tarayıcılardan anlayan bir üye yada virüslere karşı cesareti olabilecek bir üye bana ulaşabilir mi ?

8. Sarki soylememek hic benlik degil, simdi bu ne anlama geliyor?

9. İşte Ertuğrul hayal dünyası bunlarla dolu kafası :D :P http://www.haberself.com/h/42775/

10. her zaman anikeyf çevirilerden uzak dururum ama bazen izlemek zorunda kalıyorum hep aynı şey, bak başka çeviri yoksa ingilizce çeviriye yönel başka çare yok.

11. Sarki soylememek hic benlik degil, simdi bu ne anlama geliyor?

12. Sarki soylememek hic benlik degil, simdi bu ne anlama geliyor?

13. Sarki soylememek hic benlik degil, simdi bu ne anlama geliyor?

14. Selam! Umarım güzel olduğun kadar şanslı değilsindir ;) .... Yıllar sonra çocuklarımız facebookta tavla oynarken kız tavlamaya çalışan bir neslin çocuklarıyız diye övünecekler #.#

15. Selam! Umarım güzel olduğun kadar şanslı değilsindir ;) .... Yıllar sonra çocuklarımız facebookta tavla oynarken kız tavlamaya çalışan bir neslin çocuklarıyız diye övünecekler #.#

16. tatsuyadanda fena öküz güçlü bir OP karakter daha gördüm :D overlord fenaymış ya. herif o kadar güçlü ki savaşları hiç eğlenceli değil ama yinede insanın izleyesi geliyor :D

17. Selam! Umarım güzel olduğun kadar şanslı değilsindir ;) .... Yıllar sonra çocuklarımız facebookta tavla oynarken kız tavlamaya çalışan bir neslin çocuklarıyız diye övünecekler #.#

18. Aynı anda 5-6 animeyi izleyen var mı? Daha önce hiç böyle bir girişimde bulunmadım ama izlenecekler listesi baya birikti, bir kaç tanesini bir arada mı izlesem napsam ._.

19. Aynı anda 5-6 animeyi izleyen var mı? Daha önce hiç böyle bir girişimde bulunmadım ama izlenecekler listesi baya birikti, bir kaç tanesini bir arada mı izlesem napsam ._.

1. Barış

Barış

a dur dün prison school'a başladım 13, bugün de overlord izlicem 14 olur herhalde

2. (See 28 other replies to this status update)

20. Aynı anda 5-6 animeyi izleyen var mı? Daha önce hiç böyle bir girişimde bulunmadım ama izlenecekler listesi baya birikti, bir kaç tanesini bir arada mı izlesem napsam ._.

1. Barış

Barış

haftalık 12 anime takip ediyorum ben şuan

2. (See 28 other replies to this status update)

21. Yumuşak şeker >.

22. Yumuşak şeker >.

23. Yumuşak şeker >.

24. Yumuşak şeker >.

25. Yumuşak şeker >.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.