Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Barış kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ingilizceyi geliştirmek unutmamak veya hatırlamak her ne derseniz bunları yapmak için müthiş bir yol buldum var ya :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Rıse

Rıse

Barış iyisin tabii rahat tabii..:-)

3. quincy

quincy

Hap değilde ne biliyim daha pratik bişey beklediydim :/

4. Barış

Barış

öğretmek değil geliştirmek ve unutmamak için bi yol dedim dikkatini çekerim. en güzel yol konuşmak kendini konuşmaya zorlamak ve bu oyunda bunu çok güzel yapıyosun istersen yurt dışınada çıkabilirsin :D

2. hobbitciler gelin şenlik var :D http://9gag.com/gag/ax28pdp

2. Rıse

Rıse

Bende ingilizce yok tam nediyor..

3. Barış

Barış

en sonumükemmel ya. çok güzel bitirmişler :D en çok ona güldüm

4. noirwinglessova

noirwinglessova

:D kimsenin başına gelmesin

3. uyan..uyan..Uyan..UYAN!!..UYANUYANUYANUYAN http://img-9gag-ftw.9cache.com/photo/azLyGdm_460sv.mp4

1. Nanilyas

Nanilyas

her akşam yaşadığım şey ama uyanamadım hiç :D

4. yıllardır yiyemediğim içimde kalan karlı pekmezi sonunda yiyecem. http://p.im9.eu/rainbow-meme-face.jpg

5. Türkiyenin en pişman kızı şuan denizli çal'da bulunuyor. milli piyango talihlisi elemanın 1.5 yıllık nişanlısı 15 gün önce elemanı terk etmiş :D işte bu dünyada başına bir kez gelebilecek bişeyi kaybedebiliyosun. umarım eleman salaklık yapıpta geri dönmez

1. Lucifèr

Lucifèr

Valla ben 3 senedir Denizli de okuyorum ve Çallı ların ne denli dengesiz olduğunu iyi bilirim bi keresinde yeni garajın hemen yanında açılmadan önce turuncu Altınova arabalarının kalktığı yer vardı onun arkasında çal arabaları pamukkale arabası falan kalkıyor du japon bi turist çal şoförüne pamukkale arabası hangisi dedi adam kadını çal minibüsüne bindirdi elflgş bilmem anlatabildim mi

2. Barış

Barış

oha alakası yok :D daha 7-8 km varken indirmiştir zavallıyı :D

6. Siyasi içerik yazmak yasak ama bişeyler yazmazsam çatlicam. Şu günü aklınıza kazıyın çünkü ileride sinirle hatırlayacaksınız. Bugün Türk milleti kaybetmiştir arkadaşlar. sinirden elim ayağım titriyor.

2. Misafir

Misafir

burda yağmadı daha yağmur yağıyor sadece yada sulu kar kar bile değil.p

3. Kaxell

Kaxell

özel mesajla ne olduğu ile ilgili link atar mısın? kaç gündür koptum dünyadan. (bi de bu güncelleme silinir büyük ihtimalle.)

4. Barış

Barış

abi aç bak bütün haber bültenlerinde var ya :D bomba gibi düştü haberlerde yarım saattir aynı şeyden bahsediyorlar :D

1. houston

houston

gerçekten enteresan, acaba denesem mi XD yaparım ben ya.p

7. şunu bizim gülücüklere ekleyelim dedim eklemediniz ya alcağınz olsun :D http://img.donanimhaber.com/upfiles/smiley/naughty.gif

8. bu hafta animeler yeni bölüm vermiyor mu yılbaşı dolayısıyla?

1. Barış

Barış

özellikle one piece

2. Kaxell

Kaxell

horrible da yazıyor alayı delayed diye. Bende eskilerden izliyorum

9. bu durarara 2. sezon ne zaman başlıyo bu bir. naruto'Nun filmi gösterime gireli bir ay oldu hala niye gelmedi bu iki.ıııı üçüncüyü unuttum. bu 2 soruyu bilenlerden bilgi rica ediyorum.

1. historianWeeb

historianWeeb

anichart göre 6 gün sonra çıkıyor 2. sezon :)

10. bi süredir FT mana okumuyordum(şu son filler beni FT'den komple soğutmuştu) bugün güncele geldimde abooov. ne coşmuş mashima öyle :D

2. Barış

Barış

yok istemez spo ya mangada bakar okurum da son olaylar acayip içim kıpır kıpır oldu. animeyee şunun onda birini yansıtsalar kalite 5 kat artar.

3. Rıse

Rıse

Baba sen ne yaptın ya nasıl gördün ki zaten bile bile bilirim zamaninda ben op den yedim spo hemde gençlık baharımda ve koymustu ...

4. Lucifèr

Lucifèr

Mastema -_- Özelden bana linkini atsana resmin #-#

11. şurda 200 km ötedeki çanakkale uludağa döndü bizim denizliye sulu kar dahi yağmadı.:(

2. Misafir

Misafir

değilim galiba :p

-adımı büyük p ile yazaydın olurdum ama-

3. Barış

Barış

pppppppelin :) sende benimkini küçük harfle yazabilirsin ;)

4. Misafir

Misafir

yap-mam Barış :)

12. seiyuu araştırmaya bayılıyorum myanimelistte. bi kız sesi dikkatimi çekti bakayım bu kimmiş diye taa ne zaman önce kim ki la bu dediğim sesle aynıymış :D çok acayip sesn rengi olan insanlar var ya. hepsini bi araya toplayıp bi anime yapsalarda izlesek

2. Rıse

Rıse

Ah ah aynen benim bir an önce hayatımı düzene sokup para biriktirip jp öğrenip oraya gidip bir daha gelmeme üzere kalmak istiyorum ...

3. kawaii kereste

kawaii kereste

Miyuki Sawashiro'ya bulaşmayın da ne yaparsanız yapın. benden 8 yaş büyük olması umrumda değil, sesine bayılıyorum hatunun.

4. Barış

Barış

ama sende bnm favorilerden birini almışsın. bi hatunun sesi bu kadar erotik olamaz ya :D

13. inek sağılan domuz beslenen anime sarar mı hemde nasıl sarar yeterki karakterler kaliteli olsun konuşmalar sıkmasın valla sendim ben bunu (gin no saji)

14. 4 biletin 2 si amorti aldık dğer ikisindende havayı aldık bir yıla daha zarar ederek girdik :/

15. gece burda olamıcam o yüzden mutlu yıllar herkese şimdiden :) belki olurum ama olursamda sarhoş olurum :D

16. antibiyotik kullanımını azaltmak için bi test yöntemi zorunlu yapılmış. makina 400milyon lira e bilin bakalım devlete satan adam eskiden neymiş :D

1. Lucifèr

Lucifèr

Kaportacı? Ya da tüpçü -_-

17. ttnet nefretim depreşti yine hiç iyi olmadı bu yine youtubedan internetten bomba yapımı anlatımlarını araştırmakla bitecek bunun sonu..

18. bi haftadır özellikle rus sitelerinden video izlenmiyor çok yavaşlar delirecem

2. TheDirectEco
    3. Pingu

Pingu

Vk da pek sıkıntı yok ama mail de sıkıntı var.

4. Yuuko Aika

Yuuko Aika

aynen mail'de bi sıkıntı var video felan açılmıyor bazen deli ediyor, indirerek izlemek istiyosan idm kullanabilirsin.

19. bu FT' yede ne filler yapmışlar arkadaş bitmiyor ya.

1. Barış

Barış

valla ben 3. bölümde mi ne bıraktım. saçmalayacaklarını taa oralarda sezmiştim. aceleyle hiç düşünülmeden acemi birine yazdırılmış bu filler'ın senaryosu.

20. istanbulda anadolu yönüne gidecekler gitmesin abi. trafiğin bi ucu tuzlada öbür ucu büyükçekmecede. kafayı sıyırırsınız çıkarsanız

21. ben bu bartelemoyu gün geçtikte daha çok sevmeye başladım :D

22. şu adamlarda türkiye'deki görünrü yönetmenlerinin toplamından daha çok yetenek var.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.