Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Barış kullanıcısının eklediği dosyalar

1. yazın ortasında bi cumartesi sabahı gök gürültüsüyle korkarak uyanmakta enteresanmış hani..

2. siteye üye girişi ne zaman açılacak yahu anime listemden bişeye bakmam lazım.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

şimdilik sadece yetkileri olanlar girebiliyor :P gerçi benimde listelerim gözükmüyor :(

3. No game No life baby :D ya sen nası bi kombinasyonsun. bu senenin favorisi kesin olarak bu.

1. animestoxic

animestoxic

sandalyeden düştüm dassdfasdf :D bana yapılsa bu şaka altıma ş*çarım herhalde :D

2. ayanatsume

ayanatsume

Süpermiş :D

3. LeornKayn

LeornKayn

bunu gifini görmüştüm fena idi...

4. insan yaşadıkça ne kadar çok ıvır zıvır biriktiriyormuş yahu. odadan tahmin etmediğim bir sürü şey çıktı. dur bakalım daha neler bulucam.

1. jans09

jans09

bende de anı biriktiriciliği var... neler neler biriktiriyorum üstelik atamadıklarım var :P

5. lan içim sıkıldı hiç bişey yapasım gelmiyor. neye başlasam 10 dk da sıkılıyorum. nası bi psikoloji bu ya.

6. site açılmıyor O_o

7. bu amerikanlar daha sık anime yapsın aga. şimdi avatarı bitirdim bu zamana kadar izlediğim animelerin toplamından daha fazla kucaklaşma ve öpüşme vardı. japonlar sevgilerini doğru düzgün gösteremiyor.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

bu bocu no picoyu bilmeyen yok herhalde :D çoğu animeden daha meşhur. adamlar bi gay hentaisi yapalım dediklerinde bu kadar etkili olacağını düşünmüyordu herhalde :D

3. Songena

Songena

"japonlar sevgilerini doğru düzgün gösteremiyor."... :| Öpüşünce mi sevgi gösteriliyor ille de aşkta? Bazen çok mesafeli olmaları beni de üzüyor ama yaptıkları ve düşünceli oluşlarıyla en güzel sevgiyi gösterdikleri zamanlar var. Ki çoğu kişi bu yüzden japon dizilerini/animeleri izliyor. Duyguları çok derin çünkü. :D İlle de sarılma filan görmek istiyorsan Sukitte ii nai yo izle.

8. http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aG94zWG_460sa.gif şunu izledikten sonra avatara başlayasım geldi valla
    2. Namida

Namida

ooo barış abi öyle deme onları da çok fazla izlerdik yahu :D zaten avatarı birkaç yıl önce izlerdim

korra yı izlemedim ilki kadar iyi değil diyorlardı

3. quincy

quincy

İlk'i kadar iyi değil ama izlemeye değer yani...

4. LeornKayn

LeornKayn

Fovari karakterim Toph bei Fong...gerçek bi varlık olup çıksa şimdi kimseye yar etmem...:D Avatar beni çok etkileyen serilerden biriydi...Korra'da iyidi ama ilk seri kadar etki bırakmadı tabi...ancak Korra'da kendine has bir hikayeye sahip her ne kadar o şimdi bak hiddetlendim o aşk 3'lemesi mevzusu aklıma gelince ulan neyse spoiler vericem şimdi eleştirirken :D

9. ne game no life yeni bölüm gelmiş. tamda kahvaltımı yaparken izleyecek bişey kalmadı diye kara kara düşünürken :)

10. önceden V.K arardım her daim favorimdi. 2 haftadır off yine mi VK diyorum. noldu acaba siteye serverları mı yaktılar çok yavaş. izleyemiyorum

1. free word

free word

yavaşlığını geçtim kendiliğinden kapanıyor hıyar ona sinir oluyorum :@

2. free word

free word

mail-sibnet şaşmıyacaksın !

11. V.K ya bişeyler oldu. favori izleme sitemdi ama bi haftadır inanılmaz yavaş yüklüyor.

1. jans09

jans09

evet aynı şeyi ben de yaşamıştım şimdi mailru dayım... bi de reklam olayı olmasa (((

12. az önce bitirme projesi sunumunu başarıyla tamamladık. artık yol bize göründü. ünide bitti. barı artık bir malzeme mühendisi :)

13. kadıköyü sel aldı. narutoya kitlenmiştim . perdeyi i çektim yolda su seviyesi 5 cm en az :D

1. LeornKayn

LeornKayn

Bende bu sabah hayatımdaki en uzun aralıksız gök gürültüsüne şahit oldum 30 dk gökmü gürülder :D

2. Mileydi

Mileydi

Leo sen benim mide guruldamasını duy bide :D

3. Barış

Barış

benim dikkatimi çekende gök gürültüsüydü yoksa 2 ye kadar naruto.next episode next episode next episode :D

14. birader ne yağmur yağdı çatı delinecek sandım o_O

15. küçük parmağımı sehpaya çarptığımda hissettiğim http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/a8WO09d_460sa.gif :D

16. bugün kayıt olmuş yakında ileti sayısı beni geçecek. bazı insanların hiç işi gücü yok harbiden. her gördüğü konuya salça olmadan bu forumda yapılacak şey değil bu ya.

17. http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aeNwg5q_460sa.gif Hangisi daha etkileyici emin olamıyorum masa mı yoksa sandalyemi :D:D:D
    1. quincy

quincy

Sandelye olabilir daha seri atılıyo :D

18. Allah'ım ben naptımda ömrümün en yoğun 2 haftasında narutoya başlattın sen beni ya :D 2 yıldır erteliyorum izlemeyi üni hayatımın son final haftasına kalmış bir hafta üstüne bitirme projesinin en yoğun olduğu zamanlar ben oturmuş sabah akşam narutonun kyuubi ile güreşmesini izliyorum.

19. lan lan lan 2014 favori animem değişip duruyor şuan ki favorim no game no lif'dır arkadaş baya güldürdüler beni :D

2. eXt

eXt

SAO gelince ne olcak acep :D

Şu an iki yada üç tane favorim var sanırım benimde

3. Kaxell

Kaxell

bu sene böyle giderse yandık :)) eskiler gözden düşecek hep...

4. Barış

Barış

bu sene inanılmaz animeler geldi. ya bizim zevkimiz tamamen anime odaklı oldu yada bu seneki yapımlar hakkaten çok kaliteli :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.