Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

137
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne Lycaenidae kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Hem beni ayakta tut hem de laf at çok ayıp :D

Ya genel olarak yapmam ama arada küçük kaçamaklar oluyor işte :D 

Benim uyku düzenimin bozulmasından niye bu kadar mutlu oluyorsunuz acaba 

Sen de eğlendin itiraf et, ders çalışmaktan içim şişmiş, iyi geldi ama. :D Erken kalkıp erken uyumak kadar uyuz olduğum bir şey yok. Ne güzel bana ayak uyduruyorsun işte. fkljf

2. pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Aman aman Lyca Hanım :D Bunu forumda bir sır gibi saklayacağız ve ileride genç nesile bir ışık olsun diye vereceğiz :D 

Zaten fantastikten çok fantastiği felsefeye alet ettim diyebilirim. Amacım fantastik bir şeyler yazmak ama içerisinde felsefe ve insan yaşamı ve onuru düşünceleri olsun istiyorum. Tarihi göndermeler ve mitolojik dinsel figürler falan kullanmak istiyorum. İnşallah kazasız belasız yazıp bitireceğim. :magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

3. Gorjek, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

@Lycaenidae senin hikayeyi okuyunca anlatım biçimi konusunda ilham geldi eyw

Zaman ayırıp okuduğun için ben teşekkür ederim. 

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Aaa reklamını yapıyoruz gene de hanımefendiye kendimizi beğendiremiyoruz :D Ayıp ayıp, millet reklam yapmak için para alıyor, ben gelecek nesillere bu eser ulaşsın diye gönüllü yapıp şah eser diye tanıtıyorum :D 

Dostum burada reklam yapsan ne olacak. Sana dedim bu hikayenin daha eksik yerleri var özet hali, bu daha ayrıntı olacak. Gel o zaman tanıt. Bastıralım afiş, sokaklara asalım, netten reklam yapalım. XD 

4. pegasusejder, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Ya bir şey için yazacaktım, o sıra dönmüyordun baktım buralardaydın yazdım ama çıkmışsın :D Sonra da silmeyi unutmuşum :D

İyi geceler :D

Sağlık olsun. :D Bunu da geç görmüşüm. XD

Günaydın. 

Kimyadan özel ders vereyim istersen sana. Fen bilimlerinde başarılı bir insanım. Kimyanın sayısal konuları çalışırsan hakkını alabileceğin yerdir. Sözel konuları belki şüpheye düşersin ama aklına kazırsan çözmesi çok zevklidir. 

5. Öncelikle 97 yapım Kenpuu Denki Berserk/Berserk izlemelisin. Daha sonra 3 filmlik Golden Age arcı var onu tavsiye ederim. Sonra mangasına geçersin ve tavsiyem birinci bölümden itibaren okuman. Bazı sahneler animeden çıkarıldı ya da sansürlendi.  

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.