Jump to content

anime_sever_kız

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    anime_sever_kız reacted in Zangetsu İle Hırsız Kovaladı   
    Güler misin, ağlar mısın?

Öncelikle yazıda bahsedilen olayın bir şaka değil, geçmişte gerçekten yaşanmış olduğunu belirtmekte fayda var. Bir otakunun evine giren hırsız pişman oldu. Herhalde ev sahibi Jake Terrey’in kendisini Bleach animesindeki Kurosaki Ichigo’nun Zanpakutousu Zangetsu ile kovalayacağını tahmin edemezdi! Hırsızı fark eden ev sahibi, hemen koşarak 1.5 metre uzunluğundaki Zangetsu’yu eline aldı ve hırsızı kovalamaya başladı. Neye uğradığını şaşıran hırsız panik halinde kendini sokağa attı. Zangetsu’yu böyle bir olay için kullanacağı Jake’in aklına gelir miydi bilinmez ama demek ki bir otakuya yamuk yapmayacaksın.

Alıntı: AF
  2. Beğen
    anime_sever_kız reacted to Witch in Obito'nun Çizimleri (Güncellendi 20.06.2015)   
    Bunlar. Çok. Güzel. Semih-sama  :good-job-onion-head-emoticon:  :cheer2-onion-head-emoticon:
    Yetenek yağarken şemsiye açmışım gibi hissediyorum  :ph34r:
  3. Beğen
    anime_sever_kız reacted to sd-senpai in Ghost in the Shell x Psycho-Pass İş Birliği   
    ÇIKSIN ARTIK, SABIRSIZLANIYORUM   :cheer2-onion-head-emoticon:  :cheer3-onion-head-emoticon:  :happy-onion-head-emoticon:
  4. Beğen
    anime_sever_kız reacted to houston in Tokyo Ghoul Animesi ve Mangası Devam Edecek   
    Anime mecburen devam edicek bu kadarla bitiricek olsalar başlamazlardı zaten.
    ama manganın devam etmesi baya enterasan oldu , iyi oldu , cokta güzel oldu
  5. Beğen
    anime_sever_kız reacted to houston in Öylesine İzlenen Bir Serinin Başyapıt Çıkması   
    Zankyou no terror
    resimdeki beyaz saçlı kız (beş) ilgimi çekti sadece, açıklamada yazan terör olayları vs sıkıcı bir seri diye düşündürdü ama
    harika bi anime. 11 bölümlük mükemmel bir sezon
  6. Beğen
    anime_sever_kız got a reaction from Nume in Tokyo Ghoul Animesi ve Mangası Devam Edecek   
    Ben Tokyo Ghoul Türkçe olarak bulamadım mangasını... İngilizceme de güvenemiyorum :/ Ama Çok Süpeeeeeeeerrrrr >.< Çok Mutluyum *^* 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.