Jump to content

Golge_Kaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

846
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

Golge_Kaze kullanıcısının paylaşımları

1. Yorgunluktan ölüyorum resmen.. Bu hafta çoook zor ve yorucu olacak ama çok güzel şeyler yapıcam heyecanla bekleyin..:D

2. Golge_Kaze

Roman Yazmayı Seviyor Muyuz?

Ben çok severim, 2 yıl önce hikaye diye başladığım bir şey 83 sayfa sürmüştü, şu anda da yazmakla uğraştığım bir roman ve bir hikaye var..:) FF yazmak da en az bunlar kadar eğlenceli, arada FF de yazıyorum..:) Yazmak hayatımın bir parçası.. Hayatımın anlamı..:)
  3. Sukitte 23. bölüm yayınlanmış..:D İnsan kendi çevirdiği şeyi okuyunca bir garip oluyor..:D Editörümün ellerine sağlık :)

1. kawaii kereste

kawaii kereste

benim hoşuma gider kendi yaptığım bişeyi okumak/izlemek :D

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Kötü bir duygu değil ama ilginç bir his..:) Umarım Sukitte ii Na Yo'yu uzun zamandır bekleyenler de beğenirler :)

4. Grip yüzünden çeviriler iyice aksadı, biraz çeviri yapmalıyım, değil mi?

1. Dj Morphosis

Dj Morphosis

önce dinlenmelisin.

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Dinleniyorum ama çok aksadı ya.. En son hasta hasta Sukitte ii Na Yo'ya bölüm yetiştirdim daha hiç çeviri yapmadım, Edit de birikti.. Kendimi aşırı yormadan başlayayım diyorum yavaştan..:)

5. Golge_Kaze

Mavi Manga

Tigergirl derken? Büşra abla sen misin? Vaay hayırlı olsun..:D Takipteyim..
  6. Baka-tsuki kapandı mı ya? 7 nightsa bölüm çevircem site açılmıyor..:(

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Açtı siteyi çok mutluyum.. Bir an siteye giremeyince korktum ya..:S

2. Dj Morphosis
  7. Hasta olmaktan nefret ediyorum..:( Grip oldum ve 3 ilaç yazdı doktorum.. İki gün de rapor..

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkür ederim Knight..:) Geçmiş olsun Milli :)

3. Witch

Witch

Gecmis olsun cumlemize •~•

Aa G yasiyor sjdjsjjd ;-;

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkür ederim :)

8. Tahmin edin şu an ne çeviriyorum..

9. Veee çok sevinerek diyorum bitti sınavlar bitti..:D İki haftada tır çarpmışa çevirseler de bizi bitti sonunda... Bu akşam çevirilere devam..:)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Allah kolaylık versin.. Bizde sınavları iki haftaya tıkıştırdılar.. Ne zaman başladı ne zaman bitti anlayamadık..:D

3. OrangeBox

OrangeBox

Bizde TEOG var -,-

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

TEOG.. SBS anılarım canladı.. 3 yıl arka arkaya ecel teri dökmüştük.. Umarım başarılı olursun..:)

10. Seriyi izlerken çok eğlendim.. Ki hepsini izlemedim yarın izlerim herhalde :D Kısa ama güzel bir seriydi, özellikle çizimlerine hayrandım ellerinize sağlık..:)
  11. Bugün sınavlarım bitiyor..:D Yani çeviriler geliyor..:) Belki bir-iki sürprizim olur.. Belki..

12. Fizik sınavından da kurtuldum.. Daha Dış Ticaret, Maliye, Muhasebe, Coğrafya, İngilizce ve Dil anlatım var ve hepsi çarşamba perşembe cumaya sıkıştırılmış durumda..:D Güleyim mi ağlayayım mı bilemedim..

2. Pingu

Pingu

bir anda biter işte hissetmezsin :D

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Bence ağla ;-; k.g.

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

:D Umarım geçer.. Bugün Maliye ve İngilizceyi atlatırsam daha çabuk geçicek..:D Bunun yanında ağlayamıyorum bile.. Beynim çorba oldu..

13. Off neden ben ya? Şu an tek istediğim şey bu tarz bir yorumdu..

14. Sonunda! diye bağırdım evde :D Bilgisayarlı Muhasebeden 60 almayı başardım :D(Geçen dönem ilk sınavım o kadar çok düşüktü ki söyleyemem bile) Ama maliyet muhasebesi.. Bu dersi kim getirmiş gidip bir döveyim ;D

1. Rıse

Rıse

Sevindim..korkacak bir şey

yokmuş değil mi..:D

2. Witch

Witch

Tebrik ederim :"D

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Evet yokmuş :) Teşekkür ederim :)

15. Çevirisini istediğiniz manga varsa söyleyin liste yapıyorum çevirmek için :)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Dediğim gibi çeviren kişilerden izin almam gerekir.. Hani tamamen bırakılmış olsa tabii ki çevirirdim çünkü serilerin yarım kalmasını sevmiyorum ama tamamen bırakılmamış :) Ama tamamen bırakılırsa ya da o tarz bir durum olursa çevirisine ben de bir el atarım :)

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Şu an bulunduğum 3 grup var bir de kendim çeviri-edit vs. yapıyorum ortak bir proje daha almak çok zor olur..:/ Pek belli olmuyor ama 17 yaşında lise 3'e giden bir gencim..:) Ama aklımda bulundurucam Toriko'yu :) Zaten çevirmeden önce okumam da gerek listemde durucak :)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Çünkü şu an farklı bir çalışmam var özel bir çalışma onu tamamladığımda çevirmen gelmemişse düşünebilirim ama şu bir-iki ay zaten listedekilere başlayamam sınıf geçme derdi var..:/

16. Fırsatını bulup Akatsuki no Yona'nın son bölümünü izledim.. Çok güzeldi ya.. Umarım yeni sezon gelir..:) Yona'yı daha da güçlü görmek istiyorum..:)-Aslında mangası var ama ingilizce okumaya üşeniyorum-

17. 3 günde tükendim daha iki gün var ve 3 yazılı daha.. Molalarda Light Novel okumasam yerdim herhalde kafayı..

18. Golge_Kaze

Selam arkadaşlar

Hoş geldin..:)
  19. Golge_Kaze

[Light Novel] 7 Nights Çevirisi

Teşekkür ederim..:) Yeni bölümleri de sınav haftasından sonra çevircem..:) Açıkçası ben de sizinle birlikte okumuş oluyorum.. Sadece konusunu ve 1. bölümü okuyup beğenip çevirmeye başlamıştım..:) Yani ben de ilginç bir şeyler olur diye düşünüyorum..:) Hep birlikte öğrencez..:)
  20. 7 Nights yeni bölüm çevirisi gelmiştir.. Keyifli okumalar..:D http://animeciejderha.blogspot.com.tr/2015/03/7-nights-bir-kadin-savasci-gece-dans_20.html

1. Witch

Witch

Oley oley! Ruyamda 3.bolumu okuyordum :'D

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

:D Şu hafta geçsin 3. bölümü de çevircem..:)

3. Witch

Witch

Sinav haftasi <_< :'D

21. Golge_Kaze

[Light Novel] 7 Nights Çevirisi

Yeni bölüm gelmiştir arkadaşlar :) Bundan sonra blogumda paylaşıcam buradan link atarım konu düzenlemek çok zor..:( :D Umarım beğenirsiniz bu bölümde bazı cümlelerde zorlandım yanlışım varsa kusuruma bakmayın, elimden geleni yapıyorum..:) İşte yeni bölümümüz.. http://animeciejderha.blogspot.com.tr/2015/03/7-nights-bir-kadin-savasci-gece-dans_20.html Keyifli okumalar..:D
  22. Vaay süper..:) Duygulandım.. Merlin'i ben de izlemiştim.. İzledikten sonra insana ilham veriyor.. Ellerine sağlık devamını bekliyorum..:D
  23. Bugün çok önemli bir sınavım var.. Sabah ilk iki derste hem de.. Korkuyorum ya.. Çalıştığım halde endişeliyim.. Umarım iyi geçer.. -Bu arada sınavları başlayan öğrencilere başarılar dilerim- :)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

:D Aynen ama o anki psikolojiyle insan bir garip oluyor...

24. Hep okumak istemiştim ilk cildi ama ingilizce okumaya üşenmiştim.. Ellerinize sağık süpresiniz..:) Umarım bir gün ülkemizde yayınlanabilir noveller..
  25. Golge_Kaze

MangaYatta Çeviri Grubu

İlk güncel geldi, çok mutluyum çok.. Ellerinize sağlık..:) Umarım tüm mangalarımız tamamlanabilir..:D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.