Jump to content

Golge_Kaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

846
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

Golge_Kaze kullanıcısının paylaşımları

1. Sabah pencereyi açmamla kapatmam bir oldu.. Bahçedeki ağaçlar kafama uçacak sandım.. Yağmurla karışık fırtına resmen..

1. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Yagmur yok ama suanda pencere açık donuyorum sanırım tekrar hasta olcam .s

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Ahaha aynen şimşekler çakıyordu geceyarısı hatta :D

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Aman aman kendinize dikkat edin.. Bu havada üşütmek berbat bir şey (iki gündür öksür öksür hal kalmadı bende).. Havanın birden soğuması bana İstanbul'da yaşadığımı ve her şeye hazırlıklı olmam gerektiğini bir daha hatırlattı..:D

2. Golge_Kaze

Merhaba arkadaşlar ben Anıl

Hoşgeldiniz, burada iyi vakit geçirmeniz dileğiyle..:D
  3. 1 ders Fizik, 2 Ders Maliyet Muhasebesi, 3 Ders Genel Muhasebe, 2 Ders de Bilgisayarlı Muhasebeden sonra ben.. http://i.hizliresim.com/b4lo9d.jpg

4. Haikyuu! 24. bölümde gözlerim doldu resmen..

1. Mileydi

Mileydi

Ben salsa sümük ne varsa bıraktım :(

2. Megane-san

Megane-san

Onlarla ağladım ;_;

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Ağlayabilsem ben de ağlardım.. Gerçekten duygusaldı ve onlar için üzüldüm..

5. Bilgisayarımın başına daha şimdi geçtim.. Sınav haftaları annem yine alcak elimden animeleri..:( Daha ilk günden ödev verip, sınavlarda çıkacak konuları saydılar, bir de lisede ödev yok diyorlardı, yalan arkadaş lisede ödev var.. Emin olun var..

6. Okul başlıyor.. Bir buçuk saat sonra okul yolunu tutucam.. Geldi mi yine günde sekiz dokuz saatlik okul maratonu(bir de buna iki saatlik yolu eklersek).. Ama mutluyum..:)

7. Japon kılıçları gerçekten de inanılmaz.. Birçoğunun efsaneleri var ve bunları dinlemek, okumak ve izlemek çok hoş..:) Güzel konu olmuş, ellerinize sağlık..:D
  8. Golge_Kaze

Hashirama Senju mu ? Uchiha Madara mı ?

Hashirama Senju her zaman seçimim olur ama Madara'nın gücü de hafife alınacak gibi değil..:)
  9. Golge_Kaze

Kedici Mangakanın Kedili Mangası

Çok tatlılar.. :embarrassed1-onion-head-emotico Mangaka bu kadar kedi beslediği için şanslı olmalı..:) Bilgi için teşekkürler, ellerinize sağlık..:)
  10. Güzel olmuş, başarılarının devamını dilerim..:) Hataların var ama 30 denemenin ardındaki yorgunluktan sonra normal bence..:)
  11. Ellerinize sağlık, harikasınız..:)
  12. Naruto'nun bu haftaki sayısını bitirince bir an önce yeni bölüm gelse keşke dedim..

13. 16 Life adlı manganın çevirisi bitmiş..:D Ben de şimdi okudum son çevrilen bölümleri..:) 11 bölümlük çok hoş bir shoujou manga, tavsiye ederim..:D

14. Yorgunluk ve Tembellik sebeplerim ve bir şarkı daha..:D http://animeciejderha.blogspot.com.tr/2014/09/yorgunlugumu-alan-bir-sark-clannad.html

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Olabilir..:D

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Çevirileri hep senden alıyorum çok başarılı ^^

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Beğendiğine sevindim..:) Elimden geleni yapıyorum..:)

15. Uzuun ve yorucu bir gündü..

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Tüm gün uyuduğum gerçeği ^^

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Şanslıymışsın, hava sıcaktı ve bu sıcakta hastane hiç çekilmiyor..:(

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Haha yarın biz gideceğiz bakalım kahramanlarımızın başına neler gelecek? :D

16. Naruto Shippuuden opening 5- Sha la la Naruto Shippuuden ending 12- For You Hiro no Kakera opening 1- Nee Naruto ending 2- Harmonia(En iyi dans koreografim de bunaydı..:D Telefon her çaldığında dans etmemek için kendimi zor tutuyordum..:) ) Şimdi de telefonumda Hiro no Kakera'nın Futari no Kare parçası var..:D Bir de sabahları Itazura na Kissending 2- Jikan yo Tomare ile uyanıyorum..:)
  17. Kilise ziyaretine gidiyorum, bir şey olursa geç cevaplayabilirim..:)

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Kurduğun cümle film repliğine benzemiş. Dostum eğer 10 dakika içinde dönmezsem yatağın altındaki dergiler senin :D asdfgfdaa

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Mum diik knk benim adıma dile ki "G'nin 1.000.000 doları ve çok yakışıklı Marshall Lee'ye benzeyen bi erkek arkadaşı olsun" de byee^^

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Biz de öyle denir..:)Umarım herkesin dilekleri kabul olur..:D

18. Golge_Kaze

2 Yıllık Merhaba.

Hoş geldin..:)
  19. Türkiye-Amerika basketbol maçına son 21 dakika! :)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Maç iyi başladı ama sonu iç açıcı görünmüyor..

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Doğru..:) 23 sayı geride gidiyoruz..:(

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Hatta şu anda 21 sayıyla yenildik..:(

20. Golge_Kaze

Minato Namikaze FC (53 Üye)

Yer varsa ben de katılabilir miyim? :D
  21. Koroda şarkı söyleme deneyimi ve konser dinleme zevkini tatmak güzeldi..:D

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

İstanbul, Fatih/Kocamustafapaşa'da etkinlik vardı, Maske grubunu çağırmışlar, bir de etkinlikle ilgilenenleri tanıyorduk, elime tutuşturdular kağıdı "Hadi sen de söyle koroda" dediler..:) Solo söylemeyi ben de severim ama hiç sahnede denemedim..:)

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Ahahah ne güzel hangi şarkıları söylediniz? Bizim okulda hep sanat müziği söylüyoruz :(

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Sanat müziği değildi ama şarkıların isimleri yoktu kağıtlarda, ben sadece tek provada dinledim sonra da söyleyiverdim..:) Zaten orada ne söylediğimi bile umursamadım, sadece birlikte iyi vakti geçirdiğim insanlarla bir şeyler yapmak, bir etkinliğe katılmak amacımdı..:)

22. Evet güzel bir melodisi var, fırsatım olduğunda çevirip bloga atarım..:)
  23. Teşekkürler, umarım bol bol zamanım olur ve bol bol çeviri yapabilirim..:)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.