Jump to content

Golge_Kaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

846
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

Durum güncellemeleri bölümüne Golge_Kaze kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Önüme bir kase abur cubur almak, NANA animesini izleyerek depresyona girmek istiyorum ama bunu yapacak vakte git işlerini bitir derler ://

2. Sakutasuke -Titania- Hayatımda çevirdiğim en zor anime OST'lerinden biri oldun...

Ama ACTORS -Song Connection-'ın çoğu OST'sini sevdim, zaten animeyi de bu yüzden çevirdim :')

-Animenin son bölümleriyle sanırım toplu yayınlarım bu OST çevirilerini-

Spoiler

3. Tanıtımı güncellemek için uğradım. Bu aralar Haikyu!! 3. sezonu bitirdim. Merak edenler vardır belki, o kadar da uzağa kaybolmadım ^^

4. Üçüncü bölüm bu hızla inerse, animenin çevirisini 5 yıl sonra anca bitiririm herhalde...

1. Gallardo

Gallardo

5 yıl çok fazla 4 yıl olsun.

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Ahaha, sana bir güzellik yapayım üç yıl olsun :P -Pazarlığı severim xD-

Neyse ki, sadece 15-20 dkya intirebileceğim başka bir kaynak buldum xD Çünkü eski dosyayı torrentten silmemiştim ve bugün daha %13 civarıydı indirmesi, komik bir durum : D Gerçekten de beş yıl sürse şaşırmazdım :depressed2-onion-head-emoticon:

5. Wow buraya gelmeye gelmeye yolu unutmuşum ya :( Ne kadar oldu düzenli olarak buraya gelmeyeli 2 yıl? Okul sebebiyle bir süredir yoktum :D

6. Wow.. Bir şeyler değişmiş * _ *

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Cidden öyle, ben de güncel gününden güncel gününe uğruyorum :'D Bir an farklılık şaşırtıyor * _ * Bazen farklılık iyidir hehe ;) Buna da alışırız :D

7. "Kızıl Anka Kuşu sadece hüzünle gök yüzüne baktı ve-Dünya yok oluyor- deyip ateşten kanatlarını açtı ve uçup gitti..."

8. 1 ders Fizik, 2 Ders Maliyet Muhasebesi, 3 Ders Genel Muhasebe, 2 Ders de Bilgisayarlı Muhasebeden sonra ben.. http://i.hizliresim.com/b4lo9d.jpg

9. 16 Life adlı manganın çevirisi bitmiş..:D Ben de şimdi okudum son çevrilen bölümleri..:) 11 bölümlük çok hoş bir shoujou manga, tavsiye ederim..:D

10. 18 yaşımdayım.. Hmm.. Tamam bu harika bir his :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Owowowo geçmiş olsun Free World :(

Teşekkür ederim Kai :D

3. houston

houston

Doğum günün kutlu olsun sensei

18çabuk geçer anlamazsın en iyisi 19yr ld :D

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkür ederim ^^

11. 2 saat dans çalışmasından sonra yaşıyor olursam tüm gün buralarda olucam.. Kültür merkezindeki çocuklara söz verdim yarın sizin için dans edicem diye ama velileri de geliyor.. Rezil olmam inşallah, kendi ayağına takılıp düşebilen bir insanım..XD

12. 3 günde tükendim daha iki gün var ve 3 yazılı daha.. Molalarda Light Novel okumasam yerdim herhalde kafayı..

13. 7 Nights 3. bölümün yüzde kırkı tamamlandı..:D Bugün yarın biter ama dördüncü bölümün ortalarına gelmeden yayınlamam :D

14. 7 Nights 3. ve 4. kısım eklenmiştir keyifli okumalar :)

15. 7 Nights yeni bölüm çevirisi gelmiştir.. Keyifli okumalar..:D http://animeciejderha.blogspot.com.tr/2015/03/7-nights-bir-kadin-savasci-gece-dans_20.html

1. Witch

Witch

Oley oley! Ruyamda 3.bolumu okuyordum :'D

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

:D Şu hafta geçsin 3. bölümü de çevircem..:)

3. Witch

Witch

Sinav haftasi <_< :'D

16. Acaba bugün hangi Anime Opening ya da ED'sini çevirsem..

2. Kai

Kai

Bunuda buraya bırakmazsam pişman olurum :D

ed veya op değil ama..
    3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bakarım ben yine de fırsat bulduğumda :)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

İntegral bir şey değil, beğendiysen ne mutlu bana :)

17. Acaba bugün hangi animeyi izlesem?.. Kimi ni Todoke ve Chihayafuru arasında kaldım..

18. Acaba bugün hangi animeyi izlesem?.. Kimi ni Todoke ve Chihayafuru arasında kaldım..

1. historianWeeb

historianWeeb

1 ondan 1 şundan takıl :P

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

İyi fikir :D

19. Adminlerim nolur bunu siyasi içerik olarak algılamayın sadece endişeliyim.. Dün Barış Yürüyüşü için Engellilerle Ankara'daydım ve patlama sırasında yakındım.. Orada olan arkadaşlar varsa ya da Ankara'da olan durumunuz nasıl? İyisiniz değil mi? -Endişelendim-

20. Akame ga kill! e başladım ama sınavlar ve dersler yüzünden sık sık izleyemeyeceğim.. Zor bir okul dönemi..:(

21. Akşam dörde kadar test çözcem sonra çeviriler ve sizlerleyim..:D 4'ü bekleyin :D

22. Angel Beats'i izlemeli miyim?

2. Rıse

Rıse

İzle hatta ilk sıraya al izle..

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bu kadar güzel tepki aldığına göre izlemeliyim..:) Bugün başlarım(önce şu ödev kabusundan bir kurtulayım..:D )

4. Witch

Witch

Son bolumlerde aglarken gulmustum. Peceteyi hazirla o bolumlerde kkk :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.