Jump to content

Golge_Kaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

846
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

Durum güncellemeleri bölümüne Golge_Kaze kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Çok şükür ödevlerim bitti..

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Milli Midilli

Milli Midilli

Bitmez benimkiler mitoz bôlünüyorlar -_-

3. Witch

Witch

Ne ara bolunuyor da cogaliyor bu keratalar -_- 1 saatir odev yapiyorum, ohm ohm, 3 sayfa bitmis ;-;

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Benim kafa oldu bin beşyüz hala bir sayfa bitmedi ;-; ciddiyim ;-; ;-;;;;;;

2. Prova yaparken şimşek şaktı ve korkudan bayılacaktım.. O neydi öyle ya...

3. Angel Beats'i izlemeli miyim?

2. Rıse

Rıse

İzle hatta ilk sıraya al izle..

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bu kadar güzel tepki aldığına göre izlemeliyim..:) Bugün başlarım(önce şu ödev kabusundan bir kurtulayım..:D )

4. Witch

Witch

Son bolumlerde aglarken gulmustum. Peceteyi hazirla o bolumlerde kkk :D

4. İnsan bazen ufacık şeylere öfkelenir.. Bunu anlıyorum.. Sinirlerine hakim olmak çok zordur.. Benim sinirlerime hakim olma yöntemim dans etmek.. Seçtiğim şarkı ise Hoshii Miki-Marionatte- Kukla(Marionatte kukla demektir) bana çok uydu..:D The idolm@ster'ın tüm karaografilerini ezberlerim yakında..

5. Sultanahmentten evime gidene kadar dondum.. Meydan çok soğuktu.. Kızlarla çığlık attığımızı gören turistler herhalde bizi uzaylı falan sanmışlardır... Keşke tatil olsa..

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Ben de sınıfta dondum.. Hoca da ellerimizin üşüdüğünü biliyormuş gibi inadına 20 dakika durmadan yazdırdı da yazdırdı..:/

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Sizinkinde hareketten gelen enerji var :D bizde kalöriferi yakıyorlar yakmasına ama -5 falan yapıyorlar galiba petek dışarıdan soğuk :/

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Aksine o yazdırdığında elim iki katı dondu..:( Aynen bizim okulda da öyle, kaloriferin üstüne oturuyoruz yanıyoruz.. Kalkıyoruz sınıf buz gibi.. Keşke yaksalar biraz daha da ısınsak..

6. Uzun bir gündü.. Yarın okul var, yani son rahat saatlerimizi yaşıyoruz...

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Yoğun bir tatil olmuş.. Sınava mı gireceksin bu yıl?

3. Eolo-sama

Eolo-sama

Yok 11. sınıfım bir de daha D:

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Ben de 11.sınıfım geç yazıldım okula..:) O zaman bu yıldan çalışmaya başladın, ben de bu dönem başlıyorum YGS çalışmaya..

7. Ohayou minna! Nasılsınız?

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Hep aynı saatlerde günaydın diyorum belki ondandır..:) Ben de iyiyim(ki akşam oldu cevaplamak için çok geç kaldım)..:)

3. kata silvia

kata silvia

o zaman kombanvaaaaa

4. Golge_Kaze
  8. 2 saat dans çalışmasından sonra yaşıyor olursam tüm gün buralarda olucam.. Kültür merkezindeki çocuklara söz verdim yarın sizin için dans edicem diye ama velileri de geliyor.. Rezil olmam inşallah, kendi ayağına takılıp düşebilen bir insanım..XD

9. Tatil için verilen 90 soruluk tarih ödevimi ve 12 soruluk felsefe ödevimi bitirdim..:D Oh be rahatladım, şimdi anime izlemeye gitcem de hangi animeyi izlesem.. Akamega Kill güzel mi?

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Öneri için teşekkürler bir bakayım..:)

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Akame ga Kill kesinlikle tavsiye ederim.

3. Golge_Kaze
  10. Sabahtan beri başım ağrıyo bir de üstüne bilgisayar edit yaparken donuyo.. Sonra da internette sorun çıkartıyor.. Bugün sinirlerime hakim olmakla sınanıyorum galiba...

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Yok ya laf atmak gibi bir amacım yoktu..:( Bir arkadaşım bu ölçüsüz konuşma huyum yüzünden hep bana manyak der o aklıma geldi ondan öyle dedim..:) Onun dediklerini hep gülümseyerek hatırlarım..:)

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Her yılda bilgisayar almaya bütçe dayanmaz, batar bu şirket..:D

4. Golge_Kaze
  11. Yarım saatlik dans provasından sonra forum keyfi..:D-yarım saat olmasının sebebi sol bacağımın ağrıması, zorlarsam ve topallamaya başlarsam annemin gazabına uğrarım..:D- O yüzden anime izleyeceğim..:)

2. Nayru

Nayru

çok çok geçmiş olsun iyi olduğuna sevindim

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkür ederim..:)

12. Hayat ilginçtir.. Bugün neler yaşayacağımı bilmiyorum ama hayatın tadını çıkarıp, çok çalışmaya devam edeceğim.. Belki biraz da anime izlerim.. Kim bilir belki bir şeyler yazarım.. İlginç şeyler olacağını seziyorum.. Bilmem garip ama bu garip hislerime güveniyorum.. Güzel bir gün geçirmenizi diliyorum..

1. KDWing

KDWing

İlginç değil Allah'ın izniyle hayırlısı olsun bizde sana diliyoruz

13. Bu aralar bu şarkıya taktım kafayı, süper bir melodisi var..:) https://www.youtube.com/watch?v=U-sWHTWMSx8

14. Hastaneye gitmekten nefret ediyorum..:/ Çeviri yapmak istiyorum..

1. Grkmvc

Grkmvc

Hastanede çevir?

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Tablette zor oluyor..:) Anca indirdiğim mangaları falan okuyorum..:D

15. Soredemo Sekai wa Utsukushii'yi ilk bölümde bırakmıştım, dün bir AMV izlediğimde bu bu kadar romantik mi deyip tekrar başladım.. Bugün bitti.. Şarkıları çok güzelmiş..:) Yağmuru severdim, neden sevdiğimi tekrar hatırlattı..

1. historianWeeb

historianWeeb

Depresyonda olduğumu vakte denk gelmişti yarım bırakmıştım hala izleyecem :D onu

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Tüh kötü bir zamana gelmiş.. Bence devam etmelisin, iyi bir yapım olmuş..:)

16. İlk kez tanıtımımı istediğim gibi düzenleyebildim..:D http://forum.turkanime.tv/user/15786-ancaks/

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Önemli değil :)

3. Witch.

Witch.

Senden 5 gün büyüğüm ^_^ Merhaba!

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

:D Buradaki çoğu kişi benden büyük..:D Merhaba! :D

17. Ohayou-Minna! :D İyi uyudunuz mu?

1. Nayru

Nayru

çooook ıyı uyudum :D

18. Konu açarken yazıları nasıl spoiler içine alıyorduk unuttum..

19. Uzun zamandır ilk kez saçlarımı kurutma makinesiyle kuruttum ve küpe taktım.. Okul cidden insanı değiştiriyor.. Okul verken hiçbir şeye zaman kalmıyor.. Yanlış anlaşılmasın okulu seviyorum ama provalarımı kaçırmayı, yazı yazamamayı ve kendime özen göstermemeyi sevmiyorum..:(

20. Yorgun uyandığım bir pazartesi daha.. Ama evdeyim.. Vampire Knight'a ff yazasım var..

21. Acaba bugün hangi animeyi izlesem?.. Kimi ni Todoke ve Chihayafuru arasında kaldım..

1. historianWeeb

historianWeeb

1 ondan 1 şundan takıl :P

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

İyi fikir :D

22. Acaba bugün hangi animeyi izlesem?.. Kimi ni Todoke ve Chihayafuru arasında kaldım..

23. Love in the mask 10. cildi indirdim, sıra okumakta..:)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.