Jump to content

Otaku-Mc

Üyeler
  • İçerik sayısı

26
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Otaku-Mc kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Çok büyük Final Fantasy Hayranı olduğumu bugün anladım AS:DA:F

2. Çok büyük Final Fantasy Hayranı olduğumu bugün anladım AS:DA:F

1. Otaku-Mc

Otaku-Mc

benim pcyi görsen :ASD:DAS tekme atarak çöpe kadar götürürsün ben yine dayanıyorum :D normalde paramparça ederimde işte :D

2. (See 5 other replies to this status update)

3. Çok büyük Final Fantasy Hayranı olduğumu bugün anladım AS:DA:F

1. Otaku-Mc

Otaku-Mc

yav bende tam anlamadım ama güzel cinematic sahneleri falan çok bide rpg zor kavranıyo hele pspde çok zor yav samurayları yaratıkları falan öldürüyon :D

2. (See 5 other replies to this status update)

4. Modemde sorun var animelere ara vermek ne kadar zor :(

1. Otaku-Mc

Otaku-Mc

bende hopörlör bozulunca annem diyo zaten altyazı izlersin diyo sesleri duyamadıktan sonra izlemenin ne anlamı varki T_T ama çalışıyo şimdi iyi yav :D

2. (See 1 other reply to this status update)

5. Laaaan gece gece ağlatmayın beni karnım ağrıyo zaten TT.TT moses ah moses !!!! neyse attack on titana başladım uzun zamandır uyduruk animeler izliyomuşum valla onu anladım heyanlandım lan daha 1. dk bağladı beni :D

1. Otaku-Mc

Otaku-Mc

golden time devam ediyomuş ajfnjagnfj bende diyorum böyle son olmazdı falan son anda konusuyla kaç bölüm olduğunu okudumda farkettim :D

2. (See 6 other replies to this status update)

6. Laaaan gece gece ağlatmayın beni karnım ağrıyo zaten TT.TT moses ah moses !!!! neyse attack on titana başladım uzun zamandır uyduruk animeler izliyomuşum valla onu anladım heyanlandım lan daha 1. dk bağladı beni :D

1. Otaku-Mc

Otaku-Mc

Hayırlısı artık :D bende golden time izliyorum meraktan başladım bitiriyorum az kaldı :(

2. (See 6 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.