Jump to content

Kutatgu

Üyeler
  • İçerik sayısı

397
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Kutatgu reacted to Gallardo in Sono Bisque like'ları AoT'yi geçmiş :).   
    Kız tek başına AoT'ye kafa tutmuş :)
  2. Beğen
    Kutatgu reacted to Barış D. Baryshx in Jujutsu Kaisen'in ilk 6 bölümünü izlemediğim için pişmanım. Biri beni bu konuda uyarm   
    Ben ilk bölümü izleyip bıraktıydım, 6 bölüm iyi dayanmışın
  3. Beğen
    Kutatgu reacted to jans09 in 3 yıl   
    @Kutatgu Çok normal gerçekten uzun zaman olmuştu. Şunu doğrulamış oldum ki insan dönüp dolaşıp yine buraya geliyor bir şekilde. Kopması zor bir dünya. Hoş buldum. Umarım iyisindir. 
  4. Beğen
    Kutatgu reacted to Beytize in 3 yıl   
    Çok doğru bir söz insan istese de istemese de illa buraya dönüyor :D
    sizleri görmek duygulandırdı mutlu etti hoş geldiniz :') @jans09 @Kutatgu
  5. Harika
    Kutatgu got a reaction from Mileydi in Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu et   
    O zaman kurallar netleşti.
    MAL Top 200 Seinen içerisinden en sevdiğin animeleri seç ve listele.
    Sonra tüm bu animeler içerisinden top 5'i seçelim. Bu da Türkanime Seinen Top 5 olsun.

6. Teşekkür
    Kutatgu reacted to Mileydi in Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu et   
    Buyrunuz, türünde seinen olarak geçen serilerin listesi https://myanimelist.net/anime/genre/42/Seinen?page=1

Yukarıdan Sorted by Score seçeneğinden Score kısmı seçildiğinde puanlamaya göre sıralıyor. Oradan bakıp listelerini oluşturabilirler diye düşünüyorum.
  7. Beğen
    Kutatgu reacted to Mileydi in Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu et   
    Şöyle de olabilir MAL listesinden ilk 200 deki Seinenlerden üyeler listeden en sevdikleri serileri sıralasınlar en çok oy alanlar arasından top 5 yapalım 
  8. Beğen
    Kutatgu reacted to Gallardo in Yeni takıntım "Day in the life of a Japanese Meslek Adı" başlıklı videolar. :)   
    Masterchef'i izlemiştim ben de tekrar hatırlamış oldum şimdi yeni içeriklere bakıyorum. Bakalım mangaka kimmiş :)
    Edit: Yeni sezonda bir serisi animeye uyarlanacak :)
    Bir seride de ''Series Composition'' rolünde.

9. Beğen
    Kutatgu reacted to Barış D. Baryshx in Yeni takıntım "Day in the life of a Japanese Meslek Adı" başlıklı videolar. :)   
    Mangaka ve masterchef izledim sen deyince. Eğlenceliydi
  10. Beğen
    Kutatgu reacted to Gallardo in Pankreasını Yemek İstiyorum incelemesini bitirdim. Yazarken bir iki saç teli kaybetti   
    Nisanda geçen bir anime hakkında nisanda yazılan bir yazıyı nisanda okumak :)
  11. Beğen
    Kutatgu reacted to Gallardo in Pankreasını Yemek İstiyorum incelemesini bitirdim. Yazarken bir iki saç teli kaybetti   
    Sempatik ve enerjik görünümlü bir karakterin acısı da enerjikliği ile doğru orantılı tesir eder. Böyle bir karakteri önce sevdirip sonra elinden almak belki de bir numaralı drama taktiğidir. Çünkü uç insanlar ilgi çeker. Ve bu karakter bir kızsa, yanındaki erkek için en kolay aşık olunacak kız modelidir. Kuvvetli bir çekimi vardır kaptı mı götürür. Bir gün kendini ''farkında bile olmadan sabahları uyandığımda ilk düşündüğüm şey ve geceleri uyumadan önce son düşündüğüm şeyin o olmaya başladığını fark ettim'' derken bulursun. Şimdi ben seiyuuyu da daha önce Ena Komiya'dan tanıyorum Komiya gibi şeker biri olduğunu biliyorum
    haliyle etkide onun da bir ekstrası var. Anime Shigatsu gibi süründüren değil de daha bir taş gibi oturan cinsten. Ana karakterin seslendirmesini sönük bulmuş olabilirsin ama düz adam - düz seslendirme bakımından bence başarılı :) Aaa evet unutuyordum bak her şey bittikten sonra gelen yazılı itiraflar (veya ses kaydı) en mutlu en duygusal en içten modelinden drama pastasının çileği son dokunuşu yani Allah kahretmesin bu kadar yapılır mı sı falan bildik bir senaryo olsa da en azından kendi adıma izlemekten pek bıktığım söylenemez :)
    Bu kadar anlattım da peki filmden çok mu etkilendim? Aslında pek sayılmaz. Ama izlediğim süre boyunca bana hastalığımı (hastaydım o sıralar) unutturan bir filmdi. Bu yüzden biraz uzunca bir yazıyı hak etti :)
  12. Beğen
    Kutatgu reacted to Barış D. Baryshx in Pankreasını Yemek İstiyorum incelemesini bitirdim. Yazarken bir iki saç teli kaybetti   
    Son dönemlerin modası olan romantik, duygusal anime filmleri akımından ekmek çıkar mı diye yapılmış. Senin yazıyı görünce izledim :D Kimi no na wa ve koe no katachi filmlerinden daha çok şey katıyor insana bence, bu yönden iyi. Onun harici 6-7 puanlık anime, bu türü seviyorsanız 8'de eder.
  13. Beğen
    Kutatgu reacted to Perfectum in Pankreasını Yemek İstiyorum incelemesini bitirdim. Yazarken bir iki saç teli kaybetti   
    Çok eğlenceli bir üslubun var, okurken çok keyif aldım. Bu animeyi izlemeden okudum incelemeni ama herneyse artık. İzleyeceğim sonuçta ve mendillerimiz hazır.
  14. Beğen
    Kutatgu reacted to GecelerMavi in Pankreasını Yemek İstiyorum incelemesini bitirdim. Yazarken bir iki saç teli kaybetti   
    İzledim en iyi dram :( . Başında göstermesine rağmen sonlara doğru çok duygu yüklenmiş . Bu arada baya detaylı inceleme olmuş eline sağlık .
  15. Beğen
    Kutatgu reacted to Mileydi in Pek değerli admin :) size mesaj yoluyla ulaşamadığım için selamlarımı bu durum vasıta   
    Aboooooo kimleri görüyorummmmm 
  16. Beğen
    Kutatgu reacted to Barış D. Baryshx in Son 2 sezonu takip etme fırsatım olmadı. Ne oldu ne olmadı takipçi arkadaşlar yeşille   
    Sezon sezon bilmiyorum, beğendiklerimi izliyorum :P
  17. Beğen
    Kutatgu reacted to Witch in İş yoğunluğundan şuralardan uzak kaldım :(   
    Senpaaii  
  18. Beğen
    Kutatgu reacted to Barış D. Baryshx in Beklediğimize değmiş harika olmuş forum.   
    Var mı eksik bulduğun bir şeyler
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.