Jump to content

forevertr3

Üyeler
  • İçerik sayısı

470
  • Son ziyareti

forevertr3 kullanıcısının paylaşımları

1. forevertr3

Japonların Kapaklı Telefonları

En önemli olayı unutmuşun SMS yokkkk internetten e-postalarına mesaj atıyorlar :D
  2. forevertr3

Baykuş Cafe

Cafe olayları bana tuhaf geliyor iç çayını otu aşağıya :)
  3. 1000 lerde işim yok zaten 10 a kadar saymak bana yeter
  4. forevertr3

Japonca özel ders

Bende şuan ÇOMÜ de mühendislik okuyorum bir arkadaşım japonca bölümünde okuyor o da bana haragana ve katakana yı rahat öğrenebileceğimi söylemişti hatta gelecek eğitim döneminde bana birşeyler öğreticeğine söz vermişti.
  5. forevertr3

İsminizin Japonca karşılığı :)

Moarinkato :) Bana böyle seslenirse biri levye çıkartırım >)
  6. forevertr3

Yuzuriha İnori

Everlasting i de söylüyordu arada türkanime radyoda çıkıyor :D
  7. forevertr3

Assassination Classroom Animesi Kesinleşti

Sadece kapağa bakarak söylüyorum sanıraam iyi bir komedi animesi geliyor B)
  8. forevertr3

Love Live! Anime Filmi Duyuruldu

K-Project ve Nagi no Asukara daki gradiklerfen bile daha iyi :O Fişm olduğu için daha kaliteli olması normal ama bu da çok fazla :D
  9. forevertr3

High School DxD 3. Sezon Duyuruldu

Sezon 3 Ep 1 Dk.1 issei yanında rias ve asia işe yatakta sabah uyanırlar.... Hep böyle oluyor ama :D
  10. forevertr3

Kyoukai no Kanata için Anime filmi

Özet filmi olacaksa yeni gelicek demektir :P
  11. Yaw nasıl bi anket bu Alt+F4+ESC+RESTART GGWP...
  12. forevertr3

Top 10 Bikinili Anime Kızları

oha 10000 kişiden kimse mi güzel ile güzel oşmayanı ayırt edemez :S
  13. forevertr3

Anime Expo'dan Kötü Haber

Yıllardır bekliyorduk şimdi böyle bi haber oldumu şimdi ya...:)
  14. Nerde gördüğümü hatırlamıyorum ama biri şöyle yazmıştı "İlk bölümü seyret sonra aşk-ı memnu yu seyret sonrada final bölümünü seyret " yazmıştı :)
  15. forevertr3

ANİME KOMEDİ 22.06.2014 (8)

Bu eren in kız arkadaşına biraz tsundere lik kaçmış
  16. Hoba az önceye kadar temmuz ayını bekliyordum.şimdi kış için sabırsızlanıyorum
  17. forevertr3

TürkAnime TV Favori Baş Karakter Anketi

High school DxD kazanır diyordum ecchi sevenler fazla diye :D
  18. forevertr3

Anime Sektörü ve Türkiye'deki Popülasyonu

Neden bilmem ama ben pek bilinmesini istemiyorum onlar sadece bana ait gibi egoist miyim neyim acaba :D Pek kimseye de söylemem anime izlediğimi kaldıkı bilenler de bana farklı bir şekilde bakmıyorlarda. Çünkü görüyorum forumda anime izlediğinden utanan insanlar söylersem çocuk muamelesi görecek zanneden insanlar vs.. Konuya gelirsek her ne kadar istemesem de bir o kadar da düşünüyorum bir çok kişi tanısa da uzak doğu ya yakınlaşsak gibi siyasi görüşlerimde var.Ülkemizde animde yaygınlaşması ve tam tersini istediğim çok zaman var kısacası .Ama bilinçli bir şekilde yagınlaşmıyacaksa hiç olmasın .Sadece Naruto gibi unlu serileri bilen ve sadece onları seyrden çok animeci var.Bu resmen ürcetsiz açık büfeye gidip onca tatlı yemek paste vs.. lerin yanında bi tabak çorba içmek gibi. Birde japonların bizi tanıma duruma var ki bazen animelerde dinlere devletlere ve tarihleriyle dalga geçilen ve güzel gösterilen yanlar oluyor.Genelde bunlar onlara yakın yerlerden seçiliyor.Şunu demek istiyorum bir rahibeyi bir animede iyi gösterirken (Örn:07 Ghost) bir diğerinde Ecchi ile harmanlayıp veriyor (Örn:Boku wa tomodachi sunkai).Hristiyanlık çok kullanılıyor animelerde çünkü Amerika ya yakın olmalarından gerek.Ama türkleri veya islamı tanıyıp neler yapabilcekleri endişelendiriyor biraz.
  19. forevertr3

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Sukiatte ii nayo bitirdim adı böyle yazılıyordu sanırsam :D
  20. forevertr3

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Boku wa tomodachi sukunai next ten 9. 10 .11. bolumler
  21. Fps olsun bi kez de nolcak sonuçta fps oyunları çok daha fazla tecrübe ve playerlık istiyor :D
  22. Aksiyon Gizem Vampir DogaUstu 10 numara olur
  23. forevertr3

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Itazura na kiss 18,19,20,21 kotokan-chan kawai :D
  24. Bence dramı abartsınlar baride biraz gerçekçi olsun çünkü para babası olmadıkça bu kadar kızlar çevrılı erkek mı var
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.