Jump to content

TheDirectEco

Üyeler
  • İçerik sayısı

319
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

Durum yanıtları bölümüne TheDirectEco kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Günlük Planım: Kitap okumak.. Manga okumak.. Death Note izlemek..

2. Tokyo ESP animesi de çıkmış. Niye o sezon çıkacak olan tüm serilerin mangalarını okuyorum ki -_-

3. Zankyou no Terror *-*

4. Zankyou no Terror *-*

5. Zankyou no Terror *-*

6. Zankyou no Terror *-*

7. 50 derece hava ve nezle oldum sanırım tarihe geçtim...

8. Bugün sailor moon*un mangasını okudum,animesiyle benzer olan şeyler sadece karakterler.Resmen animeyi yaparken bitaraflarından uydurmuşlar -_-

9. Kafa dağıtabilecek bitmiş bir anime önerir misiniz? İçeriği fark etmez.

10. Kafa dağıtabilecek bitmiş bir anime önerir misiniz? İçeriği fark etmez.

11. Bugün sailor moon*un mangasını okudum,animesiyle benzer olan şeyler sadece karakterler.Resmen animeyi yaparken bitaraflarından uydurmuşlar -_-

12. Bugün sailor moon*un mangasını okudum,animesiyle benzer olan şeyler sadece karakterler.Resmen animeyi yaparken bitaraflarından uydurmuşlar -_-

13. Bugün sailor moon*un mangasını okudum,animesiyle benzer olan şeyler sadece karakterler.Resmen animeyi yaparken bitaraflarından uydurmuşlar -_-

14. Bugün sailor moon*un mangasını okudum,animesiyle benzer olan şeyler sadece karakterler.Resmen animeyi yaparken bitaraflarından uydurmuşlar -_-

15. Bugün sailor moon*un mangasını okudum,animesiyle benzer olan şeyler sadece karakterler.Resmen animeyi yaparken bitaraflarından uydurmuşlar -_-

16. Bugün sailor moon*un mangasını okudum,animesiyle benzer olan şeyler sadece karakterler.Resmen animeyi yaparken bitaraflarından uydurmuşlar -_-

17. Bugün sailor moon*un mangasını okudum,animesiyle benzer olan şeyler sadece karakterler.Resmen animeyi yaparken bitaraflarından uydurmuşlar -_-

18. Bugün sailor moon*un mangasını okudum,animesiyle benzer olan şeyler sadece karakterler.Resmen animeyi yaparken bitaraflarından uydurmuşlar -_-

19. ZALIM tiyatro hocası sabahın 9,5 prova mı konur .s .s ve ben bunu yeni öğreniyorum .s .s

20. Lan var ya internetsizlik ne buyuk çileymiş 3 gundur bir refakatçi olarak yaptığım tek şey 2048 oyunu.. Gözümü kapatınca sayılar uçuşuyor :S

21. Lan var ya internetsizlik ne buyuk çileymiş 3 gundur bir refakatçi olarak yaptığım tek şey 2048 oyunu.. Gözümü kapatınca sayılar uçuşuyor :S

22. Moon Prism Power!!

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.