Jump to content

TheDirectEco

Üyeler
  • İçerik sayısı

707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

Durum yanıtları bölümüne TheDirectEco kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Shoujo mangalarının en keyifli hali japon live action dizisi formatı :D Mangada shoujo çizim tarzını çok sevmediğimden onları japon dizisi olarak izlemekten daha çok keyif aldığımı fark ettim :D

2. Büyük şehirlerdeki restoranlara iyi Antakya döneri yapan Antakyalı usta, iyi lahmacun yapan Antepli Usta falan getirtileceğine Ankaradan iyi hamur işi yapan ustaları bütün şehirlere dağıtsak daha mantıklı :D

1. TheDirectEco

TheDirectEco

"Kuzu eti" bilmemem çok normalmiş, kırmızı eti kıyma dışında yemeyen biri olarak :hehe-onion-head-emoticon:

2. (See 14 other replies to this status update)

3. Büyük şehirlerdeki restoranlara iyi Antakya döneri yapan Antakyalı usta, iyi lahmacun yapan Antepli Usta falan getirtileceğine Ankaradan iyi hamur işi yapan ustaları bütün şehirlere dağıtsak daha mantıklı :D

1. TheDirectEco

TheDirectEco

İlk kez duydum onu. Netten baktım bitkiymiş :D

4. Büyük şehirlerdeki restoranlara iyi Antakya döneri yapan Antakyalı usta, iyi lahmacun yapan Antepli Usta falan getirtileceğine Ankaradan iyi hamur işi yapan ustaları bütün şehirlere dağıtsak daha mantıklı :D

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Ben de İzmir'in boyozunu mu övsem fdfd Konu kültür karşılaştırmasına döndü :D

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Şimdi okudum :D hadi bakalım 4 Kasım gelsin de okuyalım ^_^

2. (See 1 other reply to this status update)

5. SAO II yide bitirdim :D

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Alfheim oyununu çok sevdim fakat o Kiritonun üvey kardesiyle(kuzeni miydi) olan kısım beni çok sıkmıştı, yani böyle ciddi hayat memat meselesi bir maceranın içine ikinci bir aşk eklemelerini sevmedim ben. Sonuna kadar SAO gitmeliydi. Onun dışında Gün gale de bayagi iyiydi bence

2. (See 8 other replies to this status update)

6. SAO II yide bitirdim :D

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Oynadıkları oyunlar çok hoşuma gidiyor yaa ^_^

2. (See 8 other replies to this status update)

7. kangoku gakuen yani prison school'un isminin sitede değiştirilmesi lazım, mangası japonca ismi ile kullanılıyor ama internette hep prison school diye geçiyor myanimelist olsun horriblesubs olsun iki saat prison school diye aradım bulamadım be.

8. God Eater deneyimim: Bakın profil fotosu kim oldu. :P Onu geçtim Ufotable çizim konusunda çok iyi etmiş, normal anime çizimi olsa aynı etkiyi yaratamazdı. Ama işte asıl sıkıntıları yeni bölümleri zamanında çıkarmamaları. O kadar bütçeleri var hala özet bölüm yayınlıyorlar...

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Vay be. myanimelist de filan görmemiştim mangasını birde daha çok oyundan uyarlama olduğunu duymuştum hep. Iyiymis.

2. (See 12 other replies to this status update)

9. God Eater deneyimim: Bakın profil fotosu kim oldu. :P Onu geçtim Ufotable çizim konusunda çok iyi etmiş, normal anime çizimi olsa aynı etkiyi yaratamazdı. Ama işte asıl sıkıntıları yeni bölümleri zamanında çıkarmamaları. O kadar bütçeleri var hala özet bölüm yayınlıyorlar...

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Mangasi mi? Serinin mangasi yok ki, oyundan uyarlama.

2. (See 12 other replies to this status update)

10. Gantz'ın mangakasinin yeni serisi olan Inuyashiki yi okuyan var mı, yoksa manga severlere kesinlikle tavsiyemdir ^_^

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Türkçe okumak gibisi yok tabii, bende ilk 6 chapter mi ne Türkçe okudum sonrasını ingilizce devam ettim, bayağı akıcı çünkü, şimdi 2 haftada bir çıkıyor beklemek zor :D Bu arada, Inuyashiki hakkında istediğin zaman konuşabilirsin benimle, Jitsu wa Watashi wa hakkında da olur ^_^

2. (See 6 other replies to this status update)

11. Gantz'ın mangakasinin yeni serisi olan Inuyashiki yi okuyan var mı, yoksa manga severlere kesinlikle tavsiyemdir ^_^

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Oyalanan abla, türkçe çevirisini yapan grup mu :D

Vay, okuyan birini bulmak güzel ^_^ Ama güncelde değilsin sanırım...

12. Gantz'ın mangakasinin yeni serisi olan Inuyashiki yi okuyan var mı, yoksa manga severlere kesinlikle tavsiyemdir ^_^

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Türkçesi 9.chaptere kadar var güncel ise 38 de, chapter başı 20 sayfa :) Hmm pek depresif ve psikolojik denmez, şiddet ve bilimkurgu tarzında bir şey, baş kahramanımız yaşlı bir amca ^_^ düşmanimiz ise yakışıklı bir genç :D

13. Burası iyice ağlama duvarına dönmüş hemen bozayım. Şimdik ana karakterin aptal ötesi olduğu ve yan karakterlerin (ya da kız olan 2. ana karakterin) çok güçlü olduğu anime bilen var mı?

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Vallahi şaşırdım kaldım sana, adamın fotografik hafızası var, Nasa adayı daha ne olsun :D

2. (See 37 other replies to this status update)

14. Burası iyice ağlama duvarına dönmüş hemen bozayım. Şimdik ana karakterin aptal ötesi olduğu ve yan karakterlerin (ya da kız olan 2. ana karakterin) çok güçlü olduğu anime bilen var mı?

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Gokukoku no Brynhildr de bütün işleri erkek yerine kızlar yapıyor demissinde büyük haksızlık etmissin bence, Murakaminin zekasoyla ve stratejisiyle kızlar birçok zorluğu atlatabildi, kızların büyü güçleri var haliyle planları uygulayan onlar olacak tabi

...

15. Burası iyice ağlama duvarına dönmüş hemen bozayım. Şimdik ana karakterin aptal ötesi olduğu ve yan karakterlerin (ya da kız olan 2. ana karakterin) çok güçlü olduğu anime bilen var mı?

16. Burası iyice ağlama duvarına dönmüş hemen bozayım. Şimdik ana karakterin aptal ötesi olduğu ve yan karakterlerin (ya da kız olan 2. ana karakterin) çok güçlü olduğu anime bilen var mı?

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Bence 90 ların animesinin cizimlerinde ayrı bi çekicilik var, onları izledikce nostalji oluyor vallahi :D Bu arada benim için de en önemlisi hikaye, hikayenin işlenişi ve beni etkilemesidir :D

17. Burası iyice ağlama duvarına dönmüş hemen bozayım. Şimdik ana karakterin aptal ötesi olduğu ve yan karakterlerin (ya da kız olan 2. ana karakterin) çok güçlü olduğu anime bilen var mı?

1. TheDirectEco

TheDirectEco

witch craft work u izleyeli 1 yıl oldu ama hatırladığım kadariyla harem olarak siyah saçlı kız ve kardeşi vardı sadece sanırım... Hatitlattigima sevindim :D

18. Burası iyice ağlama duvarına dönmüş hemen bozayım. Şimdik ana karakterin aptal ötesi olduğu ve yan karakterlerin (ya da kız olan 2. ana karakterin) çok güçlü olduğu anime bilen var mı?

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Şimdi listeme baktım ama tam istediğin gibi bi seri izlememisim neyse ki :D ama şunlara bakabilirsin 1.Hanayaka Nari, Waga Ichizoku: Kinetograph(50 dk dan oluşan 2 bölümlük ova, burada baş kız karakterimize saf diyebiliriz diğerleri ise güçlüden çok sadist gibi bi şeyler :D) 2.Witch Craft Works(baş karakterden fazla icraat gormezsin, ama çok ciddi bi konusu olmadigindan ilgini cekmeyebilir belki) 3.Deadman Wonderland( ben izlemedim ama okuduğum yorumlara göre Bas karakterin oldukça aptal ötes...

19. Mahouka Koukou no Rettousei güzelmi ya :/ ilk 5 bölümünü izledim hiç birşey olmadı sıkıldım aksiyon fala başlıcakmı ilerde

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Cidden Mahouka'nin konusunu animede batirdiklarini düşünüyorum, novelden takipte değilim ama böylesine konusu özgün olan bi konuyu daha geniş ele almaları gerektiğini düşünüyorum, bu açıdan herkesin kaliteli dediği MAD bence bu seride iyi iş çıkaramadı, üstelik her sezon sadece 1 anime serisi çıkardığı düşünülürse ikinci Sezon ihtimali de çok düşük :/ Tatsuya harbi karakter ama bence onunda hakkını tam veremediler gibi ...

20. Uyandığınızda evde misafir olduğunu fark etmek nasıl bir duygu biliyonuz mu (=_=)

21. Yaz animelerini seven bi ben miyim? Kimse öyle çok beğenmemiş serileri. Tabi sonbahar animeleri muhteşem olunca yaz sönük kaldı :D

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Fanservice yoksa Gate'e bakılır bence :P

Ushio'nun 2.sezonu da başlayıp bitince izlemeyi düşünüyorum :'D

Kangoku yu da merak etmiyor değilim :D

2. (See 9 other replies to this status update)

22. Yaz animelerini seven bi ben miyim? Kimse öyle çok beğenmemiş serileri. Tabi sonbahar animeleri muhteşem olunca yaz sönük kaldı :D

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Yapma ya Gate'in bitmesini bekliyordum ama dediğin gibi lolita filan baskın mı bayağı, hevesim söndü, loli tipler olunca konuyu sevsem bile animeye istemeden uzak kalıyorum :D Ranpo'nun da bitmesini bekliyorum. Şu an ben Working, Aoharu, Jitsu ve God eater takip ediyorum.

2. (See 9 other replies to this status update)

23. Manga günceli beklemek çok daha zormuş -_-

1. TheDirectEco

TheDirectEco

O zamanda kafa allak bullak olmaz mı, Bu nerede kalmıştı, şu nasıl bitmişti :D

En güzeli aslında bitmiş manga okumakta, malum mangaların bitmesi yıllar alıyor

2. (See 2 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.