Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Kaxell kullanıcısının paylaşımları

1. Bugünlerde Tokyo Ravens'a sardım ya. Müziği o kadar hoşuma gitti ki yine sabahlayıp bitirmekten korkuyorum. :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell
    3. Centılboy

Centılboy

Patlama yaşanmış resmen :D

4. Kaxell

Kaxell

Benim sevdiğim tarzda bildigin hidrojen bombası :)

Ben bu gidişle sabahlarım 7 gblık 720 piksellik bölümlerini indirdim.

2. Bir yandan da light novel'ına başladım. Onun şerefine biraz görsel paylaşıyım. :) Light Novel'lardan:
  3. Kaxell

Merhab :3

Merhaba ^^
  4. Demedi demeyin bahar animelerinde The Irregular at Magic High School ilk 3e girecek. :)

5. Al işte dereceli maçta 5 adc gidiyolar sonra Tr Serverının hali nede böyle...

2. Kaxell

Kaxell

Abi biraktik sonra ne oldu? 2596 tane oyun degistirip en sonda flappy birdde kaldik -_-

6. 13, 17, 19 ömrümü yedi ömrümü :) Yalnız bende bir Bios (Guilty Crown) beklerdim açıkçası ilk 20'de.
  7. Kaxell

merhaba dostlar tanışalım mı???

Merhabalar. :)
  8. Kaxell

meraba türkanime severler

Al benden de o kadar :)
  9. Arkadaş bu ne hız böyle ya Akuma no Riddle'ı kaç saatte çevirdiniz öyle ben daha ing. çıkmadı sanıyorum. Bir de çevirmen olmaya yeltenecektim bendeki bu üşengeçlikle çe bile olamam. :)

10. Kaxell

meraba türkanime severler

Hos gelmistin super kal :) Animelerin en sevdigim yani 7 den 70 e herkesle anime hakkinda konusabilmen. Bir nevi futbol muhabbeti canim :)
  11. Tamamen unuttum ya bugün Nisekoi günü!

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Eveet, yasasin :D su Marina miydi neydi turuncu sacli kiz ne zaman gelecek acaba, merakla onu bekliorum :D

2. Kaxell

Kaxell

Bir sonraki bolumde gelicek :)

12. Nerden nereye atladın öyle zaten başlık bir ayrı yarım saat anlamaya çalıştım, hadi onu geçtim nick bile bir acayip :D
  13. Okurken korktum resmen ya :) Hoş geldin foruma.
  14. Kaxell

merhaba,

Hoş geldin foruma ^^
  15. Kaxell

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

Belki ölür belki yaşar :) Ama şunu söyliyeyim Reyna nın ileride önemi çok büyük. :) Edit: 10. Bölüm eklenmiştir. Bir de 1. ve 2. act düzenlenerek kitap haline getirilmiştir. :)
  16. Kaxell

Shingeki no Kyojin Yeni OVA Haftaya

İlk Ova içerik açısından çok güzeldi. Ve titanlarla ilgili yepyeni bilgiler vermişti. Ama bence bu biraz daha filler özelliğe sahip olucak.
  17. Oh be, Noragami resmen ilaç gibi geldi. :) Uzun zamandır arıyorum ama bu tarz akan bir tane bulamadım ya :S Önerisi olan varsa 5 Yen vericem söz.

2. TheDirectEco

TheDirectEco

Hataralu 13 bolummus listeye aldim :)

3. Kaxell

Kaxell

Yep 13 bölüm :) Dediğim gibi çerez gibi bitiyo zaten.

4. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Sonu çok güzeldi *-* Ama 2. sezon olmalı :D

18. Ay karakterler çok tatlı ya :) Animenin ingilizce versiyonu ne zaman çıkıcak?
  19. Kaxell

Minna Konnichiwa :)

Merhabaaa.
  20. 2. Sezonu %99.999 ihtimalle çıkacak. (Çünkü light novellarda bayağı ilerdeler ve anime tahmin ettiklerinden çok daha fazla sattı izlendi :) ) ama ne zaman çıkar o belirsiz :/
  21. Sen bitir bi, zaten Yukino Zone'a kısa sürede gireceksin :) Her zaman kapımız açık.
  22. Kaxell

Yeni birisiii

Hoş geldin :)
  23. Teşekkür ederim. Geçen arkadaşıma tavsiye etmiştim, buluşa buluşa bir haftada bitirdik. 2. kez izlediğimde ve konuşmaları bir daha dinleyince o kadar hoşuma gitti ki :D Meğer ilk seferde anlamamışım. Özellikle sürekli birbirlerine laf sokuyolar ya o bitiriyo beni.
  24. Baktım forumda yokmuş, oha dedim nasıl olmaz dedim. Sonuçta o bir YUKİNO dedim. :) Vee sonuç.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.