Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum güncellemeleri bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bu yaz güzel bir anime yok mu yoksa bana mı bir şeyler oldu? Normalde her dönem başı anime tavsiyesi yapardım ama bu yaz tavsiye edecek bir şey yok arkadaş. hepsi mi sıkıcı olur be. Bıkmadan izlediğim iki şey var: Re:zero ve re:zeroyu izledikten sonra üstüme oturan öküzden kurtulmak amacıyla izlediğim New Game!. Bunlar haricinde bir şey izleyemiyorum. 

1. Barış

Barış

alderamin umut vaad ediyor efsane olabilir. planeterian ilk başta iyiydi dramı falan baya sağlamdı da çabuk sıktı kızın sonsuz konuşması insanı bayıyor. amaama var slice of life oda baya iyi.

2. Kaxell

Kaxell

Trails in the skyın konusu çok hoşuma gitmedi ya. Slice of lifedardan da çok ilgimi çeken bir şey bulamadım. Orange fena değil gibiydi ama ondan da sıkıldım. Relife'ın mangasında güncelde olduğumdan aynı şeyleri tekrar izlemek içime sinmedi 

3. Barış

Barış

konusu klasik alderaminin konusunda bi olay yok. baş karakter çok zeki taktikler geliştirecek galiba ben ondan izliyorum. leloush kadar olmayabilir ama bununda kendine göre bi karizması var

2. Bugün gittim "ünlü türk yemekleri" adlı bir kitap aldım. "Benden sağlam koca olur" imajıma +15 yetenek puanı ekleyip japonyada kız bulma operasyonu hazırlıklarına son hız devam ediyorum. Eğer başarılı olursam birgün forumdaki herkesi yemeğe çağırıcam ahada buraya yazdım. :P

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. jans09

jans09

Ben sana çıraklık ederim :D

3. Heimatlos

Heimatlos

tamam o zaman adresi verirsin :D

4. LeornKayn

LeornKayn

Adamda para var.Çaktırmıyor ama iş hedefi olarak Japonya Mali Bakanlığını hedefliyor...Yapar yani...Bana yol paramı da ver Ertu-dono artık sana dono deriz :D

3. Bundan 2 sene önce masamune-kun no revenge in animesi çıkar dedim ve oldu. Şimdi de diyorum ki 2 sene içinde Hastukoi Zombie'nin animesi çıkar. Düşük bütçeli ve abartı ecchili olur ama yaparlar.

2. LeornKayn

LeornKayn

Bende platinum end'in animesi çıkar diyorum pek konuşulmuyor ama sağlam seri.

3. Kaxell

Kaxell

Furkan gelsin odunla kovalayacam onu zaten. 

Platinun end death note un yazari tarafindan yaziliyodu de mi? Ilk birkac bolumu okuduktan sonra birakmistim sikildigimdan. 

Bunu anime yaparlarda mangasi sona erdiginde falan olur. Bir kac senesi var en az.

4. LeornKayn

LeornKayn

Benim baya hoşuma gitti aynen Death note'un elemanları yapıyor da zaten benim kafamdaki animeci tipine göre beğenmemen lazımdı :D doğru kategoriye koymuşum seni :D 

4. Citrus ve Netsuzou Trap anime oluyor!! Iki yeni yuri haberini aynı anda yaptılar bi de, 2017 güzel olucak. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°).

5. cuma günü okul mu başlar ya??

1. LeornKayn

LeornKayn

İmam Hatipse başlar 

2. Kaxell

Kaxell

la olum bizim okula mescit bile zor yapıldı

3. LeornKayn

LeornKayn

O zaman sizin okul inançsızlık içinde inaç çekiyor bence gizemli olaylar var araştır...

6. date alive gelmiş date alive gelmiş date alive gelmiş date alive gelmiş 

7. Demin Erased'i izledim fena değilmiş. Yine de time loop konusunda pek başarılı değil. Daha doğrusu ana karakter fazla gerçekçi şekilde davrandığından benim pek hoşuma gitmedi. 

1. Kaxell

Kaxell

Hakomari'de Kazuki'nin yaptıklarından sonra  Boku Dake'deki karakter elindeki gücü hiç kullanamıyormuş gibi geldi. E sonuçta 6 yaşında çocuk tamam da ne biliyim... Daha çok aksiyon beklerdim. 

8. Divine Gate izlemeyin. Başlamayı bile düşünmeyin. Evet OP güzel. Evet ED güzel. Yinede siz izlemeyin. Onun yerine gidin. 6. kez sao izleyin. 7. kez dxd izleyin. 

Kanser etti bu şey. Yemin ediyorum narutoyu bile bitirirdim sırf şunu unutmak için.  

2. Witch

Witch

Şimdi merak ettim izlemek istiyorum o.o

3. Kaxell

Kaxell

GİT İZLE

ÇALINAN SAATLERİN HAYIRLI OLSUN

BENDE GİDİYORUM BELKİ KUSARSAM UNUTURUM. 

4. Witch

Witch

VAKTİM OLMADIĞI + ÜŞENDİĞİM İÇİN İZLEYEMEYECEĞİM

ŞÜKÜRLER OLSUN

9. dönemin bitmesine bi 5 hafta kaldı ama şimdiden çıldıracak gibiyim. o kadar gereksiz iş varki artık akşamları ya da geceleri değil "sabah 3 te şunu yapsam, 5 e kadar bunla uğraşsam 9 a kadar da sınava çalışırım" vaziyetine geldim. yetmemiş gibi 12 saat çalıştığım sınavdan da çok büyük ihtimalle kalıcam. bıktım ya yemin ediyorum bıktım.

2. Toprakezgi
    3. historianWeeb

historianWeeb

15-30 aldığım dersemi odaklaniyim yoksa osmanlicaya mi ulan osmanlica sınavına girdim 3 hafta calismadim okuyamiyorm şu an 

10. Dönemin en iğrenç animesi: http://www.turkanime.tv/anime/mahou-shoujo-ikusei-keikaku

Bütün gecemi bunu izleyerek harcadım bi de... O kadar berbat ki 10. bölüme kadar geçerek gelebildim. Hani onda da kimler ölücek diye merak ettiğimden.

Hikaye 0. Anime Madoka gibi olmaya çalışan yandan yemiş uyduruk bir şey. İçinde ne madoka'daki derinlik var ne de duygu yoğunluğu. Ana karakter allahın cezası klişe pembe saçlı aptal salak beceriksiz zırlak shoujo kızı. Üç dört tane sağlam yan karakter var onları da çatır çatır kesiyolar. Eğer durduk yere sinirinizi bozmak ve güne kötü başlamak isterseniz sizi sabahlatabilecek yegane anime budur.

2. Kaxell

Kaxell

Bu cikmadan once bayagi reklamini yapmislardi ya. "cok guzel olucak vs. vs." diyip duruyolardi.  tamamen fosmuş aslinda. 

3. LeornKayn

LeornKayn

Kabul et ve kabul edelim bence :D sırf kızlar var hareme iki üç bir şey bulurum diye izledin bu seriyi :D hikayeden değil :P 

4. Kaxell

Kaxell

tabiki de evet! :P ama haremi çoktan dağıttım ben. bunda sırf kızlar varmış diye baktıydım, hikaye güzel olsa ekstra bir artısı olacaktı. :D

11. Dönemin saklı incisi: http://www.turkanime.tv/video/high-school-fleet-1-bolum Ecchisiz, full moe ve aksiyon dolu gemi savaşları animesi. İlk kez kardeşimi anime izlemeye çağırdım, 1080px bölümü yansıttım televizyona, patlamış mısırla beraber sinema izler gibi izledik. 

12. Eveeeet, sıkıntıdan hayatımın hatalarından birini yapıp yeni bir mmorpgye başladım. FFXIV: A Realm Reborn oynayan varsa takılabiliriz. Tatlı mı tatlı bir black mage'im var ebesinin nikahı kadar hasar vuruyor durduramıyorum. Martta gideceğimden bu iki aylık tatili japonca çalışıp FF oynayarak geçirmeyi planlıyorum, oyunu öğrenmek isteyen varsa beklerim.

13. Eveeeet. "Veterinerlik okuyan japon bir waifu bulma" planıma başlamış bulunmaktayım. Japonyaya giderken baklavalı, keçi sakallı ve rayban gözlüklü olmayı planlıyorum. Hazır önümde bir sene de var. Sabah akşam balık ve pirinç yesem olur bence. 

14. Evett. Herkes Subaru'dan nefret ettiğine göre Re.zero tam olarak başladı diyebiliriz. Bu son iki bölüm çok sinir bozucu olsa da artìk işler eğlenceli olucak

15. Facebook'un karanlık köşelerinde takılırken Re:zero'nun 2. sezonunu buldum hadi gene iyisiniz. Şaka bir yana kim yaptıysa MANYAK OLMUŞ. 2. sezondaki cadıların hepsini gösteriyor adam,  

2. Kaxell

Kaxell

Hani sadece naruto izleyen, ben animeciyim diye gezinen tipler olur ya, JoJocular da animeye bir yerden baslayip sadece JoJo izleyen ve diger butun animeleri kotileyen tipler. yas ortalamalari genelde  buyuk oluyo.

Jojonun kendine ait manyak bi stili oldugundan ben alisamamistim. 

3. LeornKayn

LeornKayn

Re Zero'ya başladım, ilk partlar A-B çocuk kiritoculuk oynamaya başladı yok böyle hayran olurum sana Emili şöyle hayran olurum dedim hayda ikinci bir Sao değilmiş...sonra 4.bölüme kadar izledim amaneyyy.

4. Kaxell

Kaxell

olum daha bir şey görmedin sen :D bi yarıla hele anlarsın.

(Not: 12. bölümde sakın bırakayım deme.)

16. Haftasonundan beri hastayım, sesim falan gitmiş. Oda arkadaşıma dedim ki "bak ben ölüyorum, o kadar tencere tava aldık gel bi tavuk suyu çorba yapalım."  

Çocuk gaza geldi, "dur sen bana bırak malzemeleri alıyım gece yaparız" dedi.

Ve yaptık.

Ama yapmayaydık eyiydi.

Tavuğu çiğ yesek daha lezzetli olurdu. Hikayenin anafikri yemek istiyorsanız ve iki sakallı adamsanız dışardan söyleyin.

2. Kaxell

Kaxell

Valla üçuncü atom bombası faciasiyla karşılaşırız :P

3. Heimatlos

Heimatlos

aman düdüklü tencereden kafası kopanlar var memleket de dikkat edin :D

17. HAHAHA bu akıl hastası re:zeroyu anime yaptıklarına hala inanamıyorum ya! Bir de 24 bölüm olcakmış, artık elime patlamış mısırımı alıp ana karakterin acı çekmesini izlerim temmuza kadar :D 

1. Kaxell

Kaxell

Erased + Madoka Magicka + Steins Gate + Sağlam bir ana karakter + Kan vahşet ve bolca bağırsak = 2016'nın en iyi animesi!

18. Hazır urf varken lol ?

2. Kaxell

Kaxell

zaten euw'ye geçtim :D

3. Kaxell

Kaxell

bak sende girmiyosun foruma, sonra trip atma mesajıma bakmıyosun diye :P

4. LeornKayn

LeornKayn

Aynen arkadaş listemde bulamayınca bir şey olduğu belliydi :) oğlum sen girip bakmıyon len ben girip bakıp cevap yazıyorum en azından :D euw 'da totem timomu yapıyorsun :)

19. Iki gunde 30 sayfa rapor yazdim klavyedeki bosluk tusu kirildi.  boslugu kopyala yapistirla yapiyorum artik psikolojim bozuldu yeminle..

1. Barış

Barış

key twitch diye bir program var. işe yaramaz bi tuşa space'in görevini verebilirsin. benimde sağ ok tuşu kırılmıştı numara tuşlarındaki sıfırı sağ ok yapmıştım.

2. Barış
  20. Kapak resmimdeki kızı dünyanın en güzel çizilmiş anime kızı olarak ilan ediyorum. Aksi olan varsa çizimlerle gelsin kapıştırmaya hazırım. 

2. Kaxell

Kaxell

Oh be! Aynen bazılarını gördüm de hangi çizerlerin olduğunu bilmiyodum. bunları direkt favorilerim çok sağol :D 

21. Kış döneminde başlayacak olan Masamune'nin İntikamı için yeni bir video yayınladılar. Hikayesi bayağı eğlenceli ve klasik shounen / shoujo tiplerinden farklı. Şu anda en çok beklediğim animelerden birisi: 

1. Kaxell

Kaxell

Bu arada ana karakteri top 10'umda yer almaktadır. Çocuk intikam almak için neler neler yapıyor bi bilseniz... Ve kötü biri de değil hani. Her yaptığına hak veriyorsunuz. Bunun mangasını çevirmeye başlamıştım, ama araya Pusula Projesi girince ikisine aynı anda yetişemeyeceğimi anlayıp vaz geçmiştim. 

2. Kaxell

Kaxell

*vazgeçmiştim.

22. Lütfen kimin waifusu daha tatlı tartışmayalım. Benimki oyununda bir yarışmaya katıldı, sloganı ise "paradan daha değerli bir şey almak istemez misin?" di. Sonra bu kız açık ara farkla kazandı, kazanınca da "heheh kazanmam için sana rüşvet vermeme gerek kalmadı" dedi. 

23. Masamune-kun no Revenge anime oluyor. Bunu iki sene önce deseler hayatta inanmazdım

1. Witch

Witch

Huummm... Waifu adayları görüyorum.

2. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Birde kalkan kahramanı gelse... Tate no yuusha no nariagari diye geçiyor. Türkçesi burda var:
      https://mavimanga.wordpress.com/2015/04/28/tate-no-yuusha-no-nariagari-kalkan-kahramaninin-yukselisi/

3. Kaxell

Kaxell

onda günceldeyim biliyorum. kesin gelir, ama en az 1-2 senesi var. mangada 30. bölüme falan ulaşmaları gerek yeterli materyal çıkarabilmeleri için 

24. Millet Daisuki'de şu an çekiliş var orjinal anime figürü veriliyor. Anket doldurmanız gerekiyor, ingilizce, bir bakın derim: http://www.daisuki.net/tr/en/contents/questionnaire.html?icid=TOP_Banner

25. No Game No Life'a film geliyor: 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Film dediğin live action mu uzun metraj mı?

2. Kaxell

Kaxell

yok anime filmi geliyo, bir saat falan olur büyük ihtimalle, 6. arcı yaparlar.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.