Jump to content

Eolo-sama

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

823
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

69

Durum yanıtları bölümüne Eolo-sama kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sallamasyon çeviri kadar sevmediğim şey yok bu sektörde... Sallayan sallayana maşallah!

1. Eolo-sama

Eolo-sama

En kıytırık çeviriyi yapan fansubları orada burada "En güzel çeviriyi xx yapıyor varsa ondan izleyin." diyerek destekleyip çeviride aptalca cümleler, gereksiz küfürler, özürlü çevirmen notları görünce "Ağağağağa animeden çok çeviriye güldüm." diyen seyirci böyle çevirmen hak ediyor işte. Bizim gibi izleyicilere gelecek olursak İngilizce bilen İngilizce izleyecek, bilmeyen iyi bir çevirmen çevirsin diye dua edecek mecbur. Hayatında present perfect tense görmemiş çevirmenleri de...

2. (See 25 other replies to this status update)

2. Gangstanın yayınlanma günü mü değişti ? Perşembe idi Pazara gitmiş :D

3. Güzel bir mmo rpg önerebilcek varmı :D

1. Eolo-sama

Eolo-sama

dragon saga (anime grafikli oyun, uzun yıllar başka serverında oynamıştım), black desert (kore serverı mevcut, EU serverı da 1-2 aya gelecek diyorlar)

2. (See 17 other replies to this status update)

4. cardcaptor sakura kaç günde bir geliyor biliyormusunuz?

5. Tutturuuu Tutturuuu ^-^

6. Aranızda geceleyin kabus görüp uyanınca "Gene bilinçaltıma işlemiş olan bu kabus..." diyen var mı?

7. Aranızda geceleyin kabus görüp uyanınca "Gene bilinçaltıma işlemiş olan bu kabus..." diyen var mı?

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Aynen bana da oluyor ara sıra. Ama geceleyin öyle bir kabus görüp uyandığımda "Gene mi la" diyorum genelde yani "Gene bilinçaltıma işlemiş olan bu kabus..." değil :D

2. (See 20 other replies to this status update)

8. Aranızda geceleyin kabus görüp uyanınca "Gene bilinçaltıma işlemiş olan bu kabus..." diyen var mı?

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Aynen mantığa en yatkın o oluyor sanırım :D

9. Aranızda geceleyin kabus görüp uyanınca "Gene bilinçaltıma işlemiş olan bu kabus..." diyen var mı?

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Az önce öyle bir çeviriyle karşılaştım da dedim acaba kabus görünce böyle diyenler de mi var

10. Dershanelerin kapatılmasını iptal etmişler. Okullar ciddi ciddi boşalmıştı millet temel liselere kaydolmuştu. Nolacak şimdi? Birbirlerine darbe vuracaklar diye olan bize oldu gene.

11. Romantik bölüm çevirirken oynatma listem :D http://i.hizliresim.com/4gE8WQ.png

12. God Eater vs Black Bullet.. Hmm sizce hangisi.. ?

13. Fullmetal Alchemist'e başlamayı düşünüyorum, güzel bir animeye benziyor :)

14. Gangsta. sub'ı beklemekten ciğerim soldu resmen

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Teşekkür ederim :) Ve öhömöhöm geç oldu biraz ama 1. Bölüm altyazı: http://altyazi.org/sub/s/365790/Gangsta.html

Videoyu da encode'a bırakıyorum şimdi.

2. (See 6 other replies to this status update)

15. Gangsta. sub'ı beklemekten ciğerim soldu resmen

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Valla bir kişiden bile şunu duyunca ayrı bi seviniyorum :D En güzelinden gelecek çeviri 8)

2. (See 6 other replies to this status update)

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Geo sorularıyla özelden taciz ederim artık ara sıra gshdjs Ben de yırtmaya çalıştım da yırttırmadılar

2. (See 12 other replies to this status update)

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Hukuk istiyorum. Ağustosta dershane başlıyor şöyle karekökten bolca soru biriktirim etüt salonunu kapatmayı planlıyorum :D

2. (See 12 other replies to this status update)

16. Arkadaşlar düzgün bir şekilde ingilizce öğrenebilmem için bildiğiniz kitap-kaynak-yöntem var mı ?Ciddi ciddi sıkılmaya başladım bundan

1. Eolo-sama

Eolo-sama

1- git bir kitabevine seviyene göre bir ingilizce okuma kitabı al. o kitaplar zaten seviye 1, 2 3, ... diye ayrılmış oluyor. Yavaş yavaş seviye arttırarak okumaya devam et. 2- ingilizce altyazılı yabancı dizi izle. ama mutlaka sözlük olsun elinde bilemediğin tek bir kelime bile çıksa sözlüğe bak. 3- yakın arkadaşlarınla ingilizce konuş :D grammar öğrenmek istiyorsan da yardımcı bir kitap al

2. (See 21 other replies to this status update)

17. Logo tasarımından anlayan ve logo yapmak için can atan varsa mesaj atabilir :D

18. YGS coğrafya konu özetli soru bankası önerilerine açığım ._.

19. Uzun bir gündü.. Yarın okul var, yani son rahat saatlerimizi yaşıyoruz...

20. Uzun bir gündü.. Yarın okul var, yani son rahat saatlerimizi yaşıyoruz...

21. Bana böyle Assassins Creed tarzında atlamalı zıplamalı aksiyonlu ama en önemlisi açık dünya bir oyun olacak hatta önerecek var mı ? Online olmazsa daha bi hoş olur

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.