Jump to content

Aelvia

Üyeler
  • İçerik sayısı

34
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Aelvia kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hepinize çok teşekkürler, böyle yorumlar hırslandırıyor insanı.  ^_^

Bunları Gerçekten Sen Çizdiyse Harikalar Yani Boş Vaktin Varsa Kısa 1 Hikayeyi Çizsen Süper Olurdu Başarıların Devamını Dilerim Süperler...

Çok istiyorum aslında, ama anatomi bilgim pek olmadığı için vücut çizmek beni zorluyor; ve hikayenin en önemli bölümü bedenler.  :mellow:

2. Evet çizime ara verdiğin belli oluyor elin gerilemiş biraz. Balecilerin bir sözü vardır: bir gün çalışmazsan kendin anlarsın, iki gün çalışmazsan sahne arkadaşın anlar, üç gün çalışmazsan seyirci anlar. Aynısı çizim için de geçerli.

Doğru, üşengeçlik işin içine girince insan kendini kaybediyor. Daha sık çalışmam gerektiğinin farkındayım, çalışacağım da. ^_^

Bugünkü son çizimim, Kiryuin Satsuki. 

vzDGBO.jpg

3. "Mutluluğun bir şekli olsaydı neye benzerdi? Evet, Suzaku'nun dediği gibi cama benzerdi. Çünkü, normalde orada olduğunu fark etmezsin, ama o kesinlikle oradadır. Oraya farklı bir açıyla bakarsan, cam ışığı yansıtacağından, onun orada olduğunu anlarsın. içinde görülen şey, her şeyden çok büyük varlığının kanıtıdır." - Code Geass: R2

4. Ben yüzlerden başlamıştım açıkçası. Önce yüz hatlarını geliştir derim; ama direkt olarak tüm yüzden değil, parça parça. Göz, burun, ağız, hepsini teker teker çalış. Yeterli olduğunu anlayınca yüze oturtmayı dene. Daha sonradan yüz ifadelerine ve duruşlara bak, çeşitli yönlerden çizmeyi dene.

5. güzel olmuş.kullandığın veya önerdiğin boya varmı

Copic marker diyorum.  ^_^

Heeyy yuuu broo! Mangaka olmaya ne dersinnn !? :cheer3-onion-head-emoticon:

İnşallah derim.  :bled1-onion-head-emoticon:  

Ayrıca hepinize teşekkürler, boyalarım bittiği için çizime biraz ara verdim. Yakın zamanda yenilerini atacağım.  :lol:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.