Jump to content

Centılboy

Üyeler
  • İçerik sayısı

851
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Durum güncellemeleri bölümüne Centılboy kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bugün bir kız ile tanıştım insanmıydı o ya kalmışmı onlardan turuncu dalgalı saçları sarıya çalan gözleri ahhh vuruldum ona galiba seside o kadar tatlıdıki... (Bana bakmayacağınada eminim napsın benim gibi normal birini :( )

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Bu kizla nerde tanistin ? Ay sacimi turuncuya boyatip hafif cil yapasim var lan. Cok seviyorum abi soyle iizlari insanin lezbiyen olasi geliyo. :D

3. Centılboy

Centılboy

O.o Okçuluk antrenmanında kız atletizimci eskişehirliymiş ama dediğin gibi turuncu saçlı beyaz tenli küçük sevimli çilleri vardı biraz yanaklarında sarımsı bir göz rengi vardı çok tatlıydı inş. tekrar karşılaşırım, ne süzmüşüm bende be... :P Yaptır valla bende boyatıcam saçları gece mavisi diye bir renk varmış kuaför bir abi ısrar etti yaptırmayı düşünüyorum :D

4. ohmy34

ohmy34

:D boya boya resmini de at

2. Bugün çok romantiğim nedense içim içime sığmıyor

1. Misafir

Misafir

Morishima Haruka etkisidir o :D

2. ohmy34

ohmy34

aşk güzel şey be talha da sonra aşık oldum zannedipte kazık sana girmesin dikkat et uyarmadı deme ...

3. Bundan önce paylaştığım durumu izleyenlerden özür dilerim metrajsız çıktı tühh ben ne yapmışım kendim izlerken farkettim :( :(

4. Bundan önce paylaştığım durumu izleyenlerden özür dilerim sansürsüz direk videosu çıktı tühh ben ne yapmışım kendim izlerken farkettim :( :(

2. Lacky

Lacky

Merak ettim şimdi :/

3. Naithon

Naithon

Hahaha bir merak konusu daha. :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Bi ben mi izledim lan :D

5. Code geass tarzı animelerden hoşlananlar izlemediyseniz tavsiyem... (Nobunaga the Fool)

2. Kaxell

Kaxell

Haremin nesi sapiklik sadece biriyle yetinmemek (Sapikligjn sozluk anlamina bakmak lazim.)

Kiritonun kurdugu hareme kafa atarim ben sirf ona olan nefretimi kusmak icin roman yaziyorum be :)

3. Centılboy

Centılboy

Hahaha :D Anti Fcl'lere başlarsın artık o zaman ne yapalım... (Dikkatli olda çatışma çıkarma bakam forumda... :D asdasf)

4. Kaxell

Kaxell

Acarsam begeniden cok laf yerim o yuzden boyle bilinc altina mesaj yollamak daha iyi :)

6. Fc lar için ayrı bir bölüm gibi birşey olamazmı forum'un ilk sayfası full Fc olmaya başladı ne dersiniz ilk sayfada görünmesede sadece fc bölümüne girildiğinde görülse daha iyi olmaz mı?

2. Centılboy

Centılboy

öneri ya benimki Fc lar iyi güzel hoş da bugünlerde çok fazla fc kurulmaya başlandı haberleri felan kaçırıyorum yeni üyelerin açtığı konular felan kayboluyor ya biraz rahatsız oldum...

3. quincy

quincy

Öneri iyide işte sistem ile alakalı galiba o yüzden dedim bende :)

4. Centılboy

Centılboy

Admin'e sormak lazım aslında da zaten onunda dikkatini çekmiştir yapılıcak birşey olsa yapardı çoktan... :)

7. Forumda imza yapmama yardım edecek arkadaş arıyorum bilgilerinize... :D

1. Mileydi

Mileydi

İmza yapan pek kişi kalmadı Shiho -rek veya 0nline3 biri veya hepsi olabilir teklif et istersen (:

2. Centılboy

Centılboy

Onların konusu var zaten çok istekde yok bekleyeyim biraz :D

8. Game Of Thrones 4. Sezon başladı sonunda çok mutluyum... :)

2. Misafir

Misafir

ben 4. bölümde bırakmıştım devam etsem mi ki

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Arya yı da delirttiler sonunda -_-

4. _phantom_

_phantom_

Daha izleyemedim :'( Zaten bir sürü spoiler yedim -,-

9. Game Of Thrones un ölümlerin ardındaki gerçek http://www.komedi.com/page/317 :D :D

1. Mileydi

Mileydi

hay senin yaa 1 saattir giflere bakıyom :D takıldım kaldım oynamıyom ben yaaa :P

10. Gel artık No Game No Life sevgilimi bekler gibi bekliyorum seni, küçük bir çocuk gibi muhtacım sana, ekmeksin, su'sun sen benim için, sensiz geçen hergün zindandır bana... Heheyttt... :D

2. Naithon

Naithon

5 kuruş ile adam indirir bu. Kaçıyorum ben. :D

3. Centılboy

Centılboy

bilirsin yaparım neyse bende kaçıyorum herkese iyi geceler uykunuzda anime görün inş. :D

4. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

O bi tek sen de oluyor :D

11. Godzilla filmine gittim yaşasın animasyon yapımcıları, yaşasın 3D diyorum tek kelime ile muhteşemdi...

2. Centılboy

Centılboy

Tamam bu arada imza isteği yaptım konuda bir el atıver :D .D

3. Centılboy
  12. hayırrr ggo ya fc imzası yaptım tam 2 saattir uyraşıyordum konu kapalıymış olamazzz :D

2. eXt

eXt

Bro imza yı cep yaptım o zaman ben :D

3. Kaxell

Kaxell

İmzayı banada yollasana özelden, merak ettim ;)

4. Centılboy

Centılboy

benim imza şu anda konulardan bak birisi açsın ggo nun Fc sini barış bey siz açın isterseniz :)

13. Herkez bir şeyin haremini yapıyor bende opening haremi yapıcam yeni moda olsun kalıpları yıkalım... :D

1. free word

free word

ben daha normal harem hazırlamaya üşeniyorum sen neler yapıyorsun ya :D

2. Centılboy

Centılboy

Tabi fikir adamıyım *_*

3. h3n4
  14. İlk defa kendimi bir animeye kaptırdım, evde küfür felan etmişim, annem gelip yavrum sakin demese camı çerçeveyi indiriyordum sinirden... O.o :(

2. kawaii kereste

kawaii kereste

onun neresine küfrettin la, ben de Freezing'in 2. sezonunu izledin falan sandım :D

3. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Cidden neye kızdın :D

4. _phantom_

_phantom_

Bende aynı tepkileri verdim izlerken. Anlıyorum seni :D

15. ilk kez bir ending bu kadar hoşuma gitti :)

1. rek

rek

Barakamon'un endingini görmedin sanırım .s

16. İmza konumuz silinmiş kuralara aykırı bir durumda yoktu ne oluyor?

1. free word
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

yanlışlıkla iletiyi sileceğim diye, konuyu silmişim :P geri yükledim ;)

3. Centılboy
  17. imzalarımı silen o güzel ve saygılı adminimiz kim ise bana bir mesaj yoluyla ulaşabilirmi...

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ben de yapmadim da hayata kusme be talha. :(

3. Mileydi

Mileydi

Uyarıyı ben yazdım Talha, baktım satır olarak düzeltilmemiş sildim kurallarımızda yazıyor sorun nerede?

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sorun talha'nın ergenlik çağında olması ablası, kanı kaynıyor tabii :P

18. Japonca ne (Hare) diye yazılıyor değil mi bilenlerden destek istiyorum cahilimde bu konularrda :D

19. Kara astsubay meslek yüksek okulu'na başvuruyu nerden yapıcaz bilen varmı tsk'ya da baktım bulamadım HELP !

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bırak bu askerliği ve polisliği, başka şeylere yönel (hayatı karartma, ömür boyu çekeceksin sonra :P)

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Asker olmak iyi hele astsubay of of elçi demesem genelkurmay başkanı olmak isticemde :D

3. Centılboy

Centılboy

Konsolos olacaksın aslında varya ne güzel olur :D

20. Konya selçuk ünv. kaydımı yaptırdım gençler yurt görmekten midem bulandı ama olsun bakalm ünv. havası alaym biraz :D :P

2. rek

rek

Yeni okula başlayıp o okulu görmek kadar berbat bir his yok. :D

3. Kaxell

Kaxell

Ben başladım bile :O

4. Centılboy

Centılboy

Knk ayvayı yemişsin sen hazırlık okucan dimi :D

21. Konyada kendo klubü varmı + torucon oluyor mu bilen biri bana bir ulaşsın :D

1. Kaxell

Kaxell

ahahha benim ünide kendo var canısı <3 <3<3<3 <3<3<3<3<3<3<3

2. rek

rek

Konya'da torucon olsa molotof falan atarlar. :D O kadar gerici bir ortamda cosplay sergisi yapılması biraz zor.

22. Lannn komşular geldi, evde gezek var bildiğiniz yıkıyorlar kahkahalarıyla evi, animede izleyemiyorum dır dır dır ne bu :( :(

2. Centılboy

Centılboy

Hehe rahatladım yatak odasına kitledim kendimi giriş yok kulaklığıda taktım ohhh be dünya varmış :)

3. ♠Misaki♠
    4. ohmy34

ohmy34

:D hadi iyi seyirler

23. Mahouka Koukou no Rettousei Hastası oldum 2014 animelerinin hepsi bir harika...

2. Centılboy

Centılboy

Aynen yapımları çok başarılı birde accel world demişken golden time'da nana'nın çıkması gibi GGO'da kirito'da 3. karakter olarak ortaya çıkmasın?

3. Kaxell

Kaxell

3. karakter derken ana değilde yan karakter manasında mı?

4. Centılboy

Centılboy

Evet inş. öyle birşey olmaz yardımcı karakter gibi yani...

24. Menzuniyet balomda bitti seneye ver elini Ankara ben geliyorum... :) :)

25. merhaba nasılsınız biliyorum iyisiniz bende iyiyim öyle bir forma bakayım dedim hoşçakalın görüşürüz :D :D

1. Witch

Witch

Hoş geldin bay bay o.o :'D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.