Jump to content

ScReaM

Üyeler
  • İçerik sayısı

289
  • Son ziyareti

ScReaM kullanıcısının paylaşımları

1. Çok teşşekür ederim
  2. ßu imzamı ideal boyutlara Getirebilirmisin ? Lüften... :hell-yes-onion-head-emoticon:
  3. PS: Bazı hainlerde hastayım diye bana söylememiş :bsod-onion-head-emoticon: Abi tamam sakin ya :D Hastaysan Hastalığını bil git yat dinlen :D bilgisayar'ı döverek biryere varamazsın. :D Adam Hasta Değil has'a Gitmiş :) baksana bilgisayrı pert :bsod-onion-head-emoticon:
  4. Korkunun ecele faydası yoktur, sadece iç çamaşırları kirletir...

5. ScReaM

Sistem Güncellemesi!!!

Site profilinde , izleyecekleri kısımları varya oralardaki izlediğim animeleri izleyeckleri kısmından izledikleri kısmına taşısak veya düzenliye bilsek süper olur.. bu güncelemede bu mümkün olucakmı ? Teşekkürler EDİT: Önceki Yorumları incelediğimde Nasıl yapılıcanı buldum Teşekkürler birde Şu avatar seçme olayı iyi oldu.
  6. Tek eksiğim Türkçe'm Çok Güzeldir Ama İngilizce için aynı şeyi söyleyemem
  7. ScReaM

K: Missing Kings’in Uzun Videosu

ve Anna Kushina’nın seiyuusu Yui Horie bu tarihlerde özel gösterim için Paris’te bulunacakken, animelerin tema parçasıyla karşımıza çıkan Angela, Los Angelas’ta bulunacak. Böylece K: Missing Kings 12 Temmuz’da Japonya’da gösterime girmeden önce pek çok kişi tarafından izlenecek. kaynak : http://www.animefantastica.com/k-missing-kingsin-uzun-videosu P.S. Müziği harika çok hoşuma gitti, videoyu izleyince beklemek gerçekten zorlaşmaya başladı, Temmuz ayını hiç bu kadar sabırsızlıkla beklememiştim. Umarım film çıktıktan sonra izlemek için çok fazla beklemek zorunda kalmayız. İncelemek isteyenler için animenin resmi sitesi http://k-project-movie.jpn.com/top.html henüz izlememiş olanlar için http://www.turkanime.tv/anime-seri/K-Project Çok güzel ßir animeye benziyor ilk burada gördüm izlemeyi düşünüyorum :)
  8. ScReaM

Anime İstek ve Önerileri

Yaz animeleri hemen gelsin iyi geceler -_- İmzana bayıldım Çok Komik ^_^
  9. ScReaM

Animelerdeki en "garip" sahneler

Biliyorum onu ya Piskolojim bozulmuştu izleyince Tip kız olsa ne iyi olurdu .! :D
  10. ScReaM

Japonların Kapaklı Telefonları

Okurken halim :mellow: Okuduktan Sorna -_- :huh: :D '' ve cevap katılıyorum ''
  11. Teknik ve Hırs http://inciswf.com/1360494884.swf Karınca Yiyen Reyiz den Dersler :)

1. LeornKayn

LeornKayn

ben paylaştım biliyonmu 2 günce hiç tepki vermediler :D

12. Kurt bağırsakta yaşar, bağırmasak da...

13. Bizim Mahmut Paraya para demezdi, çünkü "R" leri söyleyemezdi.

14. Bitkisel hayata girdim maksat yeşillik olsun!!!

1. ScReaM

ScReaM

Bitkisel hayata girdim, hıyar gibi yaşıyorum. :)

2. Lethal

Lethal

Bu soğukta böyle soğuk espriler. Öldürücekmisin bizi :D

15. ScReaM

Space Dandy

Karakterler Çok ilginç Görünüyor... :) Bu arada Neden Kimse yanıt yazmamış ? pek ünlü bir seri değil sanırım <_<
  16. +Ayda 750milyon kazanmak ister misin? -Evet +O zaman aya git... :D

1. eXt

eXt

Bu espiriden sonra Aya gitmenin ücretini düşünen kişi bizdendir :D

2. ScReaM
    3. LeornKayn

LeornKayn

o zaman aya ilk ayak basan o 3 adam 750 milyon kazandı...aynştan nerede ulan...

17. ScReaM

AYNEN YA BENDE Samsung Galaxy Pocket var Sanki Çok önemliymiş gibi Sosyal hayatta Level atladım :D
  18. ScReaM

Çünkü Şu anki cihazlar gibi üzerinde izleme cihazı yok ve radiasyon tehlikesi Çok daha az :)
  19. Emel Admin Nice senelere :cheer3-onion-head-emoticon: :cheer1-onion-head-emoticon:
  20. ScReaM

Webtoon Garden

İyi oldu Böylece yeni mangaları keşfetmiş olucam ^_^ !!! Kolay Gelsin ;)
  21. Msj olarak yazıyım Flood yapmayalım.
  22. O zaman yeni konu olarak başlatıyorum ezgi abla :) EDİT : ''Aslında bu sonucu kendi kendine de çıkarabilmen gerekirdi.'' Kısmını ''Aslında bu sonucu kendi de çıkarabilmen gerekirdi.'' Gibi birşey anladımda Gomen -_-
  23. Gerçekçi Ol, İmkansızı İste!

1. Skadi

Skadi

Keşke binlerce söz içinden benim imzamdaki sözü kendi imzana eklemeseydin.Benim için önemli değil ama, biraz orjinal olmalısın.

24. Uyar'dığın için sağ ol bir'daha bu şekilde İleti gönder'memeliyim öyleyse...
  25. Not: Neden sarı saçlı değil de hem sarı saçlı hem iki kuyruğu olan diye sormayın. Japolar işte :) :))) Kaynaklar: Pembe, Mavi, Sarı Ah Şu japon'lar ah :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.