Jump to content

AlbertEinstein

Üyeler
  • İçerik sayısı

42
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    AlbertEinstein reacted to Adige in CNR Kitap Fuarı   
    İngiliz şair ve oyun yazarı Shakespeare “Kitaplarım bana yetecek kadar büyük bir krallıktır” derken iletişim araçlarının müthiş derece gelişeceğini tahmin etmiş miydi bilinmez ama aklın ilacı “Kitaplar” okuyucularına en kıymetli hazineleri sunmaya devam ediyor. Yayıncılık endüstrisi ise tüm bileşenleriyle temsil edildiği dev bir platforma gereksinim duyuyor.
    Bölgesinde “En yenilikçi kitap fuarı” hedefiyle projelendirilen “CNR Kitap Fuarı” 01-09 Mart 2014 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy' de gerçekleştirilecek.

Böyle bir kitap fuarı olur da Gerekli Şeyler ekibi orada olmaz mı? Gerekli Şeyler Ekibi fuarda sizleri bekliyor :) One Piece 14, Naruto 14, Bleach 6, Hellsing 7, Berserk 2, en son çıkan manga sayıları orada. Fuar olduğu içinde normalden oldukça ucuz. Ayrıca Çokta iyi anime muhabbeti yapıyorlar :D Yakın olanlar gitmeli bence :)

Fuar hakkında ayrıntılı bilgi için: http://cnrkitapfuari.com/

Gerekli Şeyler Ekibi

2. Beğen
    AlbertEinstein got a reaction from Shilva in Marvel’den Yeni Anime Serisi   
    Hahahahahaha güldüm gerçekten asdosopdfopasop :D :D :D :D :D
  3. Beğen
    AlbertEinstein got a reaction from BrightMangaka in Selam :D ^^   
    İsmim Can 14 yaşındayım. Derslerimde çok başarılı olduğum için arkadaşlarım bana Einstein der. En sevdiğim ders fendir. Kim feni sevmezki ? *-* Düşünsene atom parçalıyosun abi :3 atomu parçalıyosun <3 Kyaa kawaii *-* Ehe-ehem.. kendimi kaptırdım sanırsam. neyse En sevdiğim isim Ezgidir. Gelecekteki kızımın ismide Ezgi dir :3 <3 Naruto izlemedim ezmeyin -.- İzlediğim animeler Steins Gate , Fate Zero , Kuroko No Basket 1-2 , Bleach , Death Note. Normal tabiki daha 15 gündür anime izlediğim için ^^ Umarım sıcak bir forumdur Adanadan katılıyorum sanırsam çok az kişi vardır adanada çunki her forumda öyle neredeyse  :huh: neyse iyi anlaşabilmek dileğiyle Hoşça kalın. ^^
  4. Beğen
    AlbertEinstein got a reaction from LifeCoach in Selam :D ^^   
    İsmim Can 14 yaşındayım. Derslerimde çok başarılı olduğum için arkadaşlarım bana Einstein der. En sevdiğim ders fendir. Kim feni sevmezki ? *-* Düşünsene atom parçalıyosun abi :3 atomu parçalıyosun <3 Kyaa kawaii *-* Ehe-ehem.. kendimi kaptırdım sanırsam. neyse En sevdiğim isim Ezgidir. Gelecekteki kızımın ismide Ezgi dir :3 <3 Naruto izlemedim ezmeyin -.- İzlediğim animeler Steins Gate , Fate Zero , Kuroko No Basket 1-2 , Bleach , Death Note. Normal tabiki daha 15 gündür anime izlediğim için ^^ Umarım sıcak bir forumdur Adanadan katılıyorum sanırsam çok az kişi vardır adanada çunki her forumda öyle neredeyse  :huh: neyse iyi anlaşabilmek dileğiyle Hoşça kalın. ^^
  5. Beğen
    AlbertEinstein got a reaction from Rosseckx in Selam :D ^^   
    2.ci fotograf güzele benziyor 50 kb tan assagi ise kullanırım :D Saol
  6. Beğen
    AlbertEinstein reacted to Rosseckx in Selam :D ^^   
    2 Fotoyu Avatar olarak kullanabilesin diye koymuştum belki seversin :D Bu arada Fen dersini Nadir severler. The best course of Physical Education xd and Blank Lesson
  7. Beğen
    AlbertEinstein reacted to Toprakezgi in Selam :D ^^   
    Ay Ezgi ismini seven biri geldi höhöhö. :D Hoş geldin Can. Ben de Ezgi ilk cümlemdeki sevincimden de anlaşılacağı gibi. :D Forum hayatın olaylı başlamış. Neyse bizim buralar arada böyle oluyor. Biz alıştık sen de alışırsın zamanla. :D

Eren ayıp ayıp. Unutmuş. Tam dayaklıksın. :D
  8. Beğen
    AlbertEinstein got a reaction from Murasakibara Atsushi in Selam :D ^^   
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.