Jump to content

♥Lydia♥

Üyeler
  • İçerik sayısı

915
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne ♥Lydia♥ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. inanamıyorum bi anda güneş çıktı çok güzel bir hava var ^_^

2. bu günde hava soğuk :(

3. bu günde hava soğuk :(

4. burada saat 23:33 haydi iyi geceler :D

5. Türkanime.tv ye Gerçekten Teşşekürler ßinlerce animeyi zahmet etmeden izleyebiliyoruz Hontoni Arigato Gozaymas :)

6. Baş harfi "N" olan hayvan var mıdır?

7. ''Soredemo Sekai wa Utsukushi'' animesinin hastası oldum ya :D Nike ve kral çok sevimliler :D devamını heyecanla bekliyorum ^_^

8. ''Soredemo Sekai wa Utsukushi'' animesinin hastası oldum ya :D Nike ve kral çok sevimliler :D devamını heyecanla bekliyorum ^_^

9. ''Soredemo Sekai wa Utsukushi'' animesinin hastası oldum ya :D Nike ve kral çok sevimliler :D devamını heyecanla bekliyorum ^_^

10. Forumun konuları yerine durumları canlandı :D

11. Hapşırınca ben:Hapşuu. Hapşırınca babam:Hııııııaaaaaappppşıuuuu :D :D :D

12. Golden time animesini bitirdim sonu harikaydı yaaa ^_^

13. Dün dayım vefat etti.

14. Mozilla ile youtube açarken siyah ekran veriyor.Bakdım ama çözümü bilen var mı ?

15. Yanlızlıktan ölcem yardım idin D:

16. Yanlızlıktan ölcem yardım idin D:

17. Dün sabah alarmı kapatmayı unutmuşum. Bugün saat 6.30'da kalkıp okul formamı giydim. Neyse ki evden çıkmadan fark ettim cumartesi günü olduğunu. Geri de yatamadım T_T

18. Yanlızlıktan ölcem yardım idin D:

19. Dün ismimin anlamını öyrendim ''Yer yüzünde 1 köyde sadece mayıs ayının 6-da 2 saatlik açan mavi çiçek''

20. Dün ismimin anlamını öyrendim ''Yer yüzünde 1 köyde sadece mayıs ayının 6-da 2 saatlik açan mavi çiçek''

21. Dün ismimin anlamını öyrendim ''Yer yüzünde 1 köyde sadece mayıs ayının 6-da 2 saatlik açan mavi çiçek''

22. Nereye gidersen git ev gibisi yokdur valla :D

23. Nereye gidersen git ev gibisi yokdur valla :D

24. Buyrun efenim, Benden forumdaşlarıma hediye. http://i.hizliresim.com/oQgQ0X.jpg

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.