Jump to content

♥Lydia♥

Üyeler
  • İçerik sayısı

915
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne ♥Lydia♥ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bugünün bitmesi ne kadar iyi olabilir ki ? Yarın sabah herşey yeniden başlayacak...

2. benim için sınav sezonu kapandı anime sezonu açılmış bulunmaktadır herkese duyurulur :D

3. benim için sınav sezonu kapandı anime sezonu açılmış bulunmaktadır herkese duyurulur :D

4. 2. bir FC açacağım çok yakında :P umarım seven vardır açıcağım FC animesini :D

5. dün gece saat 0:20 evde herkes uyudu ben oturmuş çekirdek yeyiyorum :D hayret sıcaklar kafama vurdu galiba :D

6. dün gece saat 0:20 evde herkes uyudu ben oturmuş çekirdek yeyiyorum :D hayret sıcaklar kafama vurdu galiba :D

7. dün gece saat 0:20 evde herkes uyudu ben oturmuş çekirdek yeyiyorum :D hayret sıcaklar kafama vurdu galiba :D

8. İmza yapanın reklamını yaparım ! Bilirsiniz reklamın iyisi kötüsü olmaz :D

9. basima gelmeyen kalmadi yani... Araba 3 defa bozuldu(arabadan dumanlar cikti.)piknik alanina 1km ormanin ortasinda yokus bayir yurumek zorunda kaldik. Yagmur yagdi. en son donuste yolu kaybettik sora sora anca bulduk.En sonunda tek parca halinde eve varabildim. her seye ragmen ben cok guldum(araba bozulunca bile guldum yani)..:):):)

10. İmza yapanın reklamını yaparım ! Bilirsiniz reklamın iyisi kötüsü olmaz :D

11. İmza yapanın reklamını yaparım ! Bilirsiniz reklamın iyisi kötüsü olmaz :D

12. İmza yapanın reklamını yaparım ! Bilirsiniz reklamın iyisi kötüsü olmaz :D

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

ben hiç beyenmiyorum ama yinede arigatou :)

2. (See 16 other replies to this status update)

13. İmza yapanın reklamını yaparım ! Bilirsiniz reklamın iyisi kötüsü olmaz :D

14. Daha önce Yuri'den bu kadar tırstığımı hatırlamıyorum. http://i.hizliresim.com/lYpovg.jpg

15. Accel World, Durarara ve Angel Beats'e başladım izlemeye kıyamıyorum ^_^

16. Accel World, Durarara ve Angel Beats'e başladım izlemeye kıyamıyorum ^_^

17. http://i.hizliresim.com/VpNdOj.gif hangi animeden olduğunu bilen varmı minna ? :)
  18. sinifca piknige gittik araba bozuldu ormanin ortasikda kaldik. Gok gurluyo yagmur yagabilir. Daha basima neler gelicek acaba.

19. Özel yetenekleriniz neler : Her an her ortamda esneyebilmek...Şartlar ne kadar zorlu ve çetin olursa olsun günün her saati esneyebiliyorum :|

20. Bundan önce paylaştığım durumu izleyenlerden özür dilerim sansürsüz direk videosu çıktı tühh ben ne yapmışım kendim izlerken farkettim :( :(

21. okul zamanı okuldan sıkılırken yaz tatilinde okulu özlüyorum... bu bir lanet olsa gerek!

22. Altmış yaşındaki bi teyzenin leopar desenli tayt giydiğini görmeden önce hayat çok güzeldi…

23. Magi seven hiç yok mu? FC sini açayım diyorum, ama katılan olmayacaksa açmanın da alemi yok :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.