Jump to content

Shiho

Üyeler
  • İçerik sayısı

126
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Shiho hakkında

• Doğum günü 01/19/1998

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

9991 profil görütülenme

Shiho üyemizin başarıları

Hakkında

Sevgili profilime bakan kişi,sen bunu okurken ben çok uzaklarda olucam(Büyük ihtimalle yemek yiyorumdur :D [uyuyoda olabilirim(neyse ya  :P  :D )])

Niye böyle başladım bilmem  , hep böyle başlamak istediğim mektubumsu birşey olmuştur(Burdan bu sevincimi gerçekleştirdiği için türk anime foruma teşekkür ederim  :D )

Neyse ya bizim konumuz neydi :D He sanırım ben burda kendimi tanıtmam gerekiyo , bir kaç profile girdim  anam resmen destan yazmışlar yahu :D Ama güzel yazmışlar yani ben çok sevdim , ben yazamam öyle belkide yazarım ama bilmiyom görcez asdf :D Bu arada bunu hala okuyosan ya işsizsindir yada hakkımda herşeyi duymak istiyosundur  :embarrassed4-onion-head-emotico  Tabi ne kadar mal olduğumun farkına bir kere daha varmak istiyosaundur yani oda olabilir :D Neyse hadi anlatalım bakalımm :D

Adım İlayda , 16-17 yaşlarında bir yerdeyim :D Pendik Anadolu Lisesinde okuyorum ,11 olcam falan işte : :D  B) Neyse 4. sınıftan beri anime izliyorum , Şimdiye ne kadar anime izledim bilmiyorum  lakin rahat 50 yi geçmiştir herhal , En sevdiğim animeler diye kategorilemek istemiyorum çünkü sevmesem zaten izlemem nihayetinde, ama gintama ve one piece güncellerden favorimdir, one piece in mangası bir harika dostum onuda söylemek isterim :D The breaker da var tabi , ah the breaker ah ne güzel mangaydın sen zira son bölümü çıktımı acaba neyse ben ona bakarım asdfgh :D One shout okumayı severim vakit buldukçada okurum , gerçi ingilizcem kıt olduğu için pek mangada okuyamıyodum , şimdi mangatürk de kapandı nerden okuycam ki ben o kadar seriyi , neysem :D Hmm başkada aklıma gelmiyo yani ne anlatıyım ne bilmek istiyonuz :D Hmm yemek yemeyi severim bide asdfgh :D 

Üşenmeden okuduysan bu yazıyı helal olsun sana valla  :D Neyse canım sohbetin çık tıtlı lakin ben kaçar  :lol:  B)

Ayrıyetten:

Anime blogum: superbia-chan.tumblr.com

Normal blogum: manyakbirdeli.tumblr.com

Twitter: https://twitter.com/cirkinelice

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.