Jump to content
  • Create New...

ReLPaX

Kayıtlı Üye
  • Content Count

31
  • Last visited

1 Follower

About ReLPaX

• Rank
    Level 1
  • Birthday 03/03/1993

Profil Bilgileri

1. Benimde sürekli dikkatimi çeker bazen karıştırırım.Özellikle gildarts ve shanks çok benziyor :D
  2. Haikyuu Kiyoko Shimizu hiç bir anime karekterine bukadar ilgi duymadım. :) İşin kötüsü animede fazla repliği yok.Sesini duyamıyoruzzzzz. :depressed2-onion-head-emoticon:
  3. Umarım sağlığına tez zamanda kavuşur.Okadar riskli ameliyat değil.
  4. Trailer çok kıssa olmuş.Bişe anlamadım :D Paylaşım için teşekkürler.
  5. Güldüm özellikle siz onu anladınız bölümün de.Paylaşım için teşekkürler.Devamı bekliyorum
  6. Yalnış konuya girdim ve spoiler tıkladım tam okuyordum önüme reklam geldi.:D Ucuz yırttım.
  7. 21 Yaşındayım henüz üniversite okumadım liseden sonra çalışmaya başladım.İlk işim üniversite sınavlarına girip iyi bir bölüm kazanmak.Çünkü 18 yaşdan sonrası bana göre çok hızlı ilerliyor ne ara 21 oldum :D hatırlamıyorum. Beni tekrar lise yıllarıma yollasınlar daha çalışkan bir öğrenci olacam :)
  8. 1 bölümü izlemiştim naminin kurtarıldığı bölüm ondan sonra arayıpta one piece başlamıştım ah zaman :D
  9. Aslında yazına göre gayet iyi birşeymiş gibi gözüküyor ama gerçek bir arkadaş ortamının vericeği mutluluğu hissi tadmak bence pahabiçilemez. Paylaşım için teşekkürler.
  10. Bitirdiğim gün 2 sezonun çıkma ihtimali çok yüksek dedim.Tahminlerim doğru çıktı.Haber için teşekkürler.
  11. Emekleriniz den dolayı teşekkürler.
  12. Siteyi Kuran arkadaşı merak ettim neden bu kadar yorucu bir işe kalkışmış tebrik etmek isterim.İnsanlarla uğraşmak kolay değil.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.